-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
W sobotę Panda była zakropiona więc znowu uszczuplam jej konto;) Rozliczenie: Stan z 8 maja: +2093 zł 08 czerwca: -7 zł za krople Fiprex Stan na chwilę obecną: +2086 zł W przyszłym tygodniu pojadę z moim psem do weta więc i Pandę mógłbym na te badania krwi zabrać. Zapytałem właśnie przez priva Dankę488 o zgodę... -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Sprytne:) A te psy wszystkie Twoje czy skąd je bierzesz? Dziękujemy i również pozdrawiamy:) Miło, że Ci się film spodobał:) Pod tym względem to faktycznie żyją lepiej niż część ludzi:D -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Aaa, nie wiedziałem. Czyli nie ma co ryzykować. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Wow! Bo jak wiadomo, te w misie są najdroższe;) Jeśli znajdę to nawet i w pandy kupię:P -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Sterylka aborcyjna (niechętnie), ale TAK, ale na uśpienie miotu nie miałbym już odwagi mimo, że one zajmą miejsca w domach, które może przygarnęły by już żyjące psy, ale skoro i one już żyją to chyba są na równych prawach, a to że jeszcze ślepe to dość dziwny argument bo nie usypia się z automatu dorosłych psów, które stracą wzrok. Trudna decyzja, ale chyba też nie można mieć pretensji do ludzi, którzy usypiają ślepy miot bo to też forma odpowiedzialności za zwierzaka. -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Z chęcią zamienię się na domy:) Fotki super, jak i spokojnie wypoczywające modelki:) Jak dobrze, że ropień ustąpił i oby już nie wracał! Ciesze się też, że zatrucie udało się szybko pokonać. Ponad 20 lat mieszkałem w bloku i nigdy nie widziałem by stosowano jakieś opryski:/ Przedszkole spotkał zaszczyt móc gościć takiego gościa:) Terra, bardzo ciekawy sposób na kamień - podkradnę go;) -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Maciek777 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Moje gratulacje i życzę jeszcze stu takich rocznic:) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dziękuję:) Właśnie, dość grzecznie bo czasem jest masa szczekania i krążenia od bramy do mnie:) Dziękuję:) Też bym się nie decydował na wyjście ze wszystkimi gdybym miał trzymać smycze w rękach. Na szczęście jest przypinana do specjalnego pasa i nie zamienię już tego na nic innego. Luksus rozleniwia:P Polecam:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Panda ładnie radzi sobie z upałami - nie zauważyłem w jej zachowaniu niczego nietypowego czy innych powodów do zmartwień:) Tak sobie myślę, że może by jej kupić obrożę bo te, które ma są już dość wytarte. Tzn mi to nie przeszkadza, a jej zwłaszcza, ale no nie wiem, może warto jej czasem kupić coś ładnego;) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że się podobał:) Szkoda tylko, że YouTube tak bardzo jakość pogorszył. Bardzo bardzo lubią wyjścia:) Czas leci i też mi się wydaje, że od adopcji minęło tak niewiele, a on już połowę swojego życia u mnie spędził... -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Dziękuję:) Wesoła to ona jest gdy tylko uwaga nie koncentruje się bezpośrednio na niej bo wtedy zaczyna "przepraszać". Znajomy zoopsycholog mówił by ignorować to zachowanie. Tzn chodziło akurat o innego psa, ale o bardzo podobnym zachowaniu - trochę gorszym. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Film był potrzebny na wątek Pandy (mojej tymczasowiczki), ale skoro już przesłałem tam to i tu może ktoś coś ciekawego znajdzie dla siebie - przygotowania do spaceru:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
W pierwszej chwili myślałem, że to Panda:D Super!:) Dzięki za propozycję, ale w tym filmie zagrała Panda we własnej osobie:) (a można w cudzej osobie?;) ) Tak więc przedstawiam Państwu poszczekującą, powywującą, lekko podgryzającą i cieszącą się Pandę:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Więc mało czasu zostało mi by ją nauczyć cieszenia się i szczekania przed spacerem:P Jak na razie to tutaj jest deszczowo całodniowo i tak ma być do końca weekendu więc nie wiem kiedy powstanie ta super produkcja... -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
To miała być niespodzianka Poza tym nie chciałem nic pisać w razie gdyby to się przeciągało czy coś bo mam "remont" wokół domu więc jest ogólny bajzel -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Przykro mi bardzo:( Ale spójrz na to z jego perspektywy - już nic go nie boli, jest wolny i to jest najważniejsze. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Mam takie nietypowe pytanie. Znacie się trochę na łączeniu królików, najlepiej hodowlanych? Niedługo Inaba przeprowadzi się WRESZCIE do większego...hmm no właśnie - to chyba woliera, terrarium czy już nie wiem co, ale mniejsza o to. Chcę jej od pierwszego dnia adoptować lub przygarnąć kogoś do towarzystwa, ale nie wiem na ile to bezpieczne i jakiego królika do niej dobrać bo ona jest dość dominująca i terytorialna, przynajmniej w stosunku do ludzi. Gdy była "nastolatką" to spotykając się z Rogerem na spacerach, czuła przed nim duży respekt. O ile w przypadku adopcji z króliczych fundacji mógłbym liczyć na ich wsparcie tak w przypadku adopcji z jakiejś psiej fundacji, moglibyśmy wspólnie nic nie wiedzieć:) Podobnie jak i przy okazji przygarnięcia gdyby znalazł się ktoś kto chciałby uratować życie choć jednemu ze swoich królików:/ -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Maciek777 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Panda w poniedziałek była zakropiona na pchły więc podaję aktualny stan jej majątku. Poza tym mała ciekawostka, że Panda przez te 3 lata u mnie nie straciła kondycji na spacerach i dalej chodzi z nami bez żadnego niedomagania:) Z resztą uwielbia spacery i w trakcie zakładania moim psom poszorków, ona szczeka i biega w kółko:) Rozliczenie: Stan z 7 kwietnia: +2100 zł 06 maja: -7 zł za krople Fiprex Stan na chwilę obecną: +2093 zł -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Z okazji drugiej rocznicy wprowadzenia się Florki, życzę Wam jeszcze dwudziestu lat z nią spędzonych:) Zdjęcia jak zawsze na najwyższym poziomie, bo jak mogłoby być inaczej z takimi modelkami:) Spać się od razu chce jak widzi się koty wygrzewające na słońcu:P -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Maciek777 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Chyba nawet najgorsza wiadomość napisana przez Ovkę nie brzmi wcale strasznie:D Ale tak na serio to zdrowia dla niej i reszty domowników:) -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Maciek777 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Biedna:( I co wet stwierdził? Tymczasem życzę udanych Świąt:) -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Maciek777 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Pogodnych Świąt:) -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Maciek777 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Pogodnych Świąt:) -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Pogodnych Świąt:) -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Na wątek jeszcze wrócę, a tymczasem życzę wesołych Świąt:)