Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. W sobotę Panda była zakropiona więc znowu uszczuplam jej konto;) Rozliczenie: Stan z 8 maja: +2093 zł 08 czerwca: -7 zł za krople Fiprex Stan na chwilę obecną: +2086 zł W przyszłym tygodniu pojadę z moim psem do weta więc i Pandę mógłbym na te badania krwi zabrać. Zapytałem właśnie przez priva Dankę488 o zgodę...
  2. Sprytne:) A te psy wszystkie Twoje czy skąd je bierzesz? Dziękujemy i również pozdrawiamy:) Miło, że Ci się film spodobał:) Pod tym względem to faktycznie żyją lepiej niż część ludzi:D
  3. Aaa, nie wiedziałem. Czyli nie ma co ryzykować.
  4. Wow! Bo jak wiadomo, te w misie są najdroższe;) Jeśli znajdę to nawet i w pandy kupię:P
  5. Sterylka aborcyjna (niechętnie), ale TAK, ale na uśpienie miotu nie miałbym już odwagi mimo, że one zajmą miejsca w domach, które może przygarnęły by już żyjące psy, ale skoro i one już żyją to chyba są na równych prawach, a to że jeszcze ślepe to dość dziwny argument bo nie usypia się z automatu dorosłych psów, które stracą wzrok. Trudna decyzja, ale chyba też nie można mieć pretensji do ludzi, którzy usypiają ślepy miot bo to też forma odpowiedzialności za zwierzaka.
  6. Z chęcią zamienię się na domy:) Fotki super, jak i spokojnie wypoczywające modelki:) Jak dobrze, że ropień ustąpił i oby już nie wracał! Ciesze się też, że zatrucie udało się szybko pokonać. Ponad 20 lat mieszkałem w bloku i nigdy nie widziałem by stosowano jakieś opryski:/ Przedszkole spotkał zaszczyt móc gościć takiego gościa:) Terra, bardzo ciekawy sposób na kamień - podkradnę go;)
  7. Moje gratulacje i życzę jeszcze stu takich rocznic:)
  8. Dziękuję:) Właśnie, dość grzecznie bo czasem jest masa szczekania i krążenia od bramy do mnie:) Dziękuję:) Też bym się nie decydował na wyjście ze wszystkimi gdybym miał trzymać smycze w rękach. Na szczęście jest przypinana do specjalnego pasa i nie zamienię już tego na nic innego. Luksus rozleniwia:P Polecam:)
  9. Panda ładnie radzi sobie z upałami - nie zauważyłem w jej zachowaniu niczego nietypowego czy innych powodów do zmartwień:) Tak sobie myślę, że może by jej kupić obrożę bo te, które ma są już dość wytarte. Tzn mi to nie przeszkadza, a jej zwłaszcza, ale no nie wiem, może warto jej czasem kupić coś ładnego;)
  10. Cieszę się, że się podobał:) Szkoda tylko, że YouTube tak bardzo jakość pogorszył. Bardzo bardzo lubią wyjścia:) Czas leci i też mi się wydaje, że od adopcji minęło tak niewiele, a on już połowę swojego życia u mnie spędził...
  11. Dziękuję:) Wesoła to ona jest gdy tylko uwaga nie koncentruje się bezpośrednio na niej bo wtedy zaczyna "przepraszać". Znajomy zoopsycholog mówił by ignorować to zachowanie. Tzn chodziło akurat o innego psa, ale o bardzo podobnym zachowaniu - trochę gorszym.
  12. Film był potrzebny na wątek Pandy (mojej tymczasowiczki), ale skoro już przesłałem tam to i tu może ktoś coś ciekawego znajdzie dla siebie - przygotowania do spaceru:)
  13. W pierwszej chwili myślałem, że to Panda:D Super!:) Dzięki za propozycję, ale w tym filmie zagrała Panda we własnej osobie:) (a można w cudzej osobie?;) ) Tak więc przedstawiam Państwu poszczekującą, powywującą, lekko podgryzającą i cieszącą się Pandę:)
  14. Więc mało czasu zostało mi by ją nauczyć cieszenia się i szczekania przed spacerem:P Jak na razie to tutaj jest deszczowo całodniowo i tak ma być do końca weekendu więc nie wiem kiedy powstanie ta super produkcja...
  15. To miała być niespodzianka Poza tym nie chciałem nic pisać w razie gdyby to się przeciągało czy coś bo mam "remont" wokół domu więc jest ogólny bajzel
  16. Przykro mi bardzo:( Ale spójrz na to z jego perspektywy - już nic go nie boli, jest wolny i to jest najważniejsze.
  17. Mam takie nietypowe pytanie. Znacie się trochę na łączeniu królików, najlepiej hodowlanych? Niedługo Inaba przeprowadzi się WRESZCIE do większego...hmm no właśnie - to chyba woliera, terrarium czy już nie wiem co, ale mniejsza o to. Chcę jej od pierwszego dnia adoptować lub przygarnąć kogoś do towarzystwa, ale nie wiem na ile to bezpieczne i jakiego królika do niej dobrać bo ona jest dość dominująca i terytorialna, przynajmniej w stosunku do ludzi. Gdy była "nastolatką" to spotykając się z Rogerem na spacerach, czuła przed nim duży respekt. O ile w przypadku adopcji z króliczych fundacji mógłbym liczyć na ich wsparcie tak w przypadku adopcji z jakiejś psiej fundacji, moglibyśmy wspólnie nic nie wiedzieć:) Podobnie jak i przy okazji przygarnięcia gdyby znalazł się ktoś kto chciałby uratować życie choć jednemu ze swoich królików:/
  18. Panda w poniedziałek była zakropiona na pchły więc podaję aktualny stan jej majątku. Poza tym mała ciekawostka, że Panda przez te 3 lata u mnie nie straciła kondycji na spacerach i dalej chodzi z nami bez żadnego niedomagania:) Z resztą uwielbia spacery i w trakcie zakładania moim psom poszorków, ona szczeka i biega w kółko:) Rozliczenie: Stan z 7 kwietnia: +2100 zł 06 maja: -7 zł za krople Fiprex Stan na chwilę obecną: +2093 zł
  19. Z okazji drugiej rocznicy wprowadzenia się Florki, życzę Wam jeszcze dwudziestu lat z nią spędzonych:) Zdjęcia jak zawsze na najwyższym poziomie, bo jak mogłoby być inaczej z takimi modelkami:) Spać się od razu chce jak widzi się koty wygrzewające na słońcu:P
  20. Chyba nawet najgorsza wiadomość napisana przez Ovkę nie brzmi wcale strasznie:D Ale tak na serio to zdrowia dla niej i reszty domowników:)
  21. Biedna:( I co wet stwierdził? Tymczasem życzę udanych Świąt:)
  22. Na wątek jeszcze wrócę, a tymczasem życzę wesołych Świąt:)
×
×
  • Create New...