-
Posts
3030 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aeriel
-
[quote name='Poker']Panu spodobała się ta sunia ,ale nie musi być sunia i nie musi być identyczna. Popatrzcie, może jest jakaś zbliżona bida. Ale trzeba będzie zrobić wizytę przedadopcyjną. [/QUOTE] Hmm... może Messi? [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iVMfMSadqEY/T9T7viutz3I/AAAAAAACIW8/MAGvV0u26NE/s720/_MG_7772.jpg[/IMG] Messi ma około 2-3 lata, waży niecałe 15 kg i ma 44 cm w kłębie. Jest psem towarzyszem. Nie wykazuje zainteresowania opiekunem, jeżeli będziesz spacerować będzie chodził za Tobą, stwierdzisz ze posiedzimy na ławce - położy się obok. Ale nic więcej. Na spacerze jest grzeczny. Nie ciągnie na smyczy pilnuje się opiekuna. Jego stosunek do psów jest hmm... oryginalny. Nie jest to agresja, ani lekceważenie. Messi podejdzie, obwącha kolegę, czasem szczeknie na niego z daleka - jednak szczek ten nie jest wyrazem agresji. Lubi obserwować co się dzieje wokół niego. Napewno nie chce wracać do schroniskowej klatki. Bez problemu dał się podnieść. Messi ma dłuższą szorstką sierść, która będzie wymagała regularnej pielęgnacji. Jest zaszczepiony, odrobaczony i dostanie bon na kastrację. Tel w sprawie adopcji - 519824441 lub email: [email][email protected][/email]
-
Tora - przyjazna i radosna młoda sunia w typie owczarka MA DOM!
aeriel replied to aeriel's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę :) -
Wspaniała wiadomość! :)
-
Piękny, duży Aleks trochę w typie ONka zaprasza na swój wątek :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231695-Aleks-pi%C4%99kny-du%C5%BCy-pies-troch%C4%99-w-typie-owczarka-niemieckiego-czeka-na-adopcj%C4%99[/url] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MCirL0M8vpQ/T55rneNsmtI/AAAAAAACAWE/3BZdDzGWRDo/s720/_MG_7035.jpg[/IMG]
-
Aleks to 5-letni piękny duży pies trochę w typie owczarka niemieckiego. Mierzy 65 centymetrów w kłębie i waży 33,5 kilograma. Co prawda wygląda na starszego psa, ale jeden spacer z nim wystarczy by zobaczyć że jest inaczej, to pełen energii i chęci do zabawy pies. Bardzo lubi biegać za piłką, maskotką, patykiem, a potem je rozpracowywać. Co do rzeczy które psinka jeszcze lubi to zaliczamy do nich jedzenie oraz spacery, niekoniecznie długie ale na pewno intensywne. Dłuższe spacerowanie sprawia jednak, że uwidacznia się fakt, iż biedak nie ma jednego palca u tylnej łapy. Fakt ten raczej nie wpływa na niego negatywnie, gdyż nie marudzi, na swój psi sposób, lecz prze do przodu, idzie tylko trochę pod kątem. kkkk Na spacerach trzeba na niego uważać, ciągnie mocno na smyczy. Psiak jest przyjaźnie nastawiony do ludzi, bardzo lubi pieszczoty. Pozwala dotykać sobie łap czy zaglądać do pyska. Niestety okazuje niechęć w stosunku do starszych osób, oszczekując je. Aleks jest zaszczepiony[SIZE=4], odrobaczony i wykastrowany. [SIZE=5]Kontakt w sprawie adopcji: [email protected][SIZE=5] tel. 668-452-677 Aleks przebywa w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach. Wiążące rozmowy w sprawie adopcji zwierząt należy przeprowadzać z pracownikami schroniska.
- 39 replies
-
Dyzio-czy ktoś usłyszy jego szczekanie o nowy dom
aeriel replied to zakar's topic in Już w nowym domu
Dyzio dalej w schronisku czeka na upragniony, kochający dom... -
Roki ZNALAZŁ DOM w którym energia to zaleta i nikt się go nie wstydzi!
aeriel replied to Hmmm's topic in Już w nowym domu
Roki taki skoczny, musi skoczyć na pierwszą stronę! -
Ryguś dalej w schronisku czeka na upragniony, kochający dom...
-
Neron - po dłuuuuugim pobycie w schronisku znalazł domek!!! :)
aeriel replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
Hop do góry! -
W górę Franiu!
-
Libra po 2 latach za kratami znalazła DT! Szukamy domu stałego!
aeriel replied to Ojcik's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Libry? -
Bąbel-Nowe imię i szansa na nowe życie,czy znajdzie dom?
aeriel replied to wolf90's topic in Już w nowym domu
Bąbel dalej w schronisku czeka na upragniony, kochający dom... -
[quote name='Irvette']czy mogłabym prosić kogoś o banerek?[/QUOTE] Istar robi prześliczne banerki! :)
-
Taka śliczna psinka a nadal w schronie :(
-
Eliot jest bardzo fotogeniczny! :)
-
Kapsel dalej w schronisku czeka na upragniony, kochający dom...
-
Do góry Lumia! :)
-
Milva dalej w schronisku czeka na upragniony, kochający dom...
-
Ali dalej w schronisku czeka na upragniony, kochający dom...
-
W górę hop!