-
Posts
3030 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aeriel
-
WYRZUCONA z auta Sunia z AMPUTOWANĄ łapką MA DOM!!!
aeriel replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
Jestem u suni. Niektórzy ludzie to bestie, czasem myślę, że jednego z drugim by trzeba było z auta wyrzucić na środku ulicy żeby zrozumieli co to znaczy! -
Diora - urocza 2-letnia sunia podbiła serca ludzi i ZNALAZŁA DOM!
aeriel replied to aeriel's topic in Już w nowym domu
Diora już w nowym domu :) -
To wspaniale, że wszystko skończyło się dobrze. Bądź szczęśliwa Sani, ciesz się nowym domkiem i trzymaj łapki za koleżanki i kolegów ze schroniska :)
-
Elvis: spokojny, przyjazny kundelek o smutnych oczach błaga o dom
aeriel replied to aeriel's topic in Już w nowym domu
Wczoraj był wolontariat, czy ktoś mógłby potwierdzić na 100% że Elvis ma dom? Nie chciałabym usuwać mu ogłoszeń bez stuprocentowej pewności. -
ARES- mądry, spokojny, czarny pies- wciąż szuka...
aeriel replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
Ares ma firmówkę, nawet dwie chyba, jedna jest na naszym forum dziale Firmówki, a druga na Picasie :) -
Bora powodzenia i pamiętaj: nie tykaj kurek! ;) [IMG]http://themozartcafe.homestead.com/files/chicken_dance_animated.gif[/IMG]
-
Elvis: spokojny, przyjazny kundelek o smutnych oczach błaga o dom
aeriel replied to aeriel's topic in Już w nowym domu
Elvisowi na pewno przydadzą się ogłoszenia :) [url]http://tablica.pl/oferta/elvis-spokojny-przyjazny-kundelek-o-smutnych-oczach-blaga-o-dom-ID1rUlF.html[/url] [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/elvis-spokojny-przyjazny-kundelek-o-21114893.html[/url] [url]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Spokojny-i-przyjazny-Elvis-o-smutnych-oczach-do-adopcji-W0QQAdIdZ406148956[/url] (śląskie) [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Przyjazny-i-spokojny-Elvis-czeka-na-nowy-dom-W0QQAdIdZ406149297[/url] (małopolskie) [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Przyjazny-kundelek-Elvis-w-schronisku-marzy-o-domu-W0QQAdIdZ406149649[/url] (dolnośląskie) [url]http://katowice.olx.pl/elvis-spokojny-przyjazny-kundelek-o-smutnych-oczach-blaga-o-dom-iid-430417339[/url] [url]http://www.slaskieogloszenia.pl/ogloszenie/katowice/69256/elvisspokojny-przyjazny-kundelek-o-smutnych-oczach-blaga-o-dom.html[/url] [url]http://tygodniowe.pl/63955-elvis-spokojny-przyjazny-kundelek-blaga-/szczegoly.html[/url] [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art27692,-elvis-spokojny-przyjazny-kundelek-o-smutnych-oczach-blaga-o-dom.html[/url] [url]http://ogloszenia.com/katowice/oferta/elvis-spokojny-przyjazny-kundelek-o-smutnych-oczach-blaga-o-dom-85188.html[/url] [url]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=250077&catid=26&Itemid=11[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Elvis:-spokojny-przyjazny-kundelek-blaga-o-dom,70855[/url] [url]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/elvis-spokojny-przyjazny-kundelek-blaga-o-dom-l33386.html[/url] [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/5516/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/5517/[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/120414/Elvis-spokojny-przyjazny-kundelek-o-smutnych-oczach-blaga-o-dom/[/url] [url]http://www.tusprzedaj.pl/temp-44558/elvis-spokojny-przyjazny-kundelek-blaga-o-dom.html[/url] [url]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=50773[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/elvis-spokojny-przyjazny-kundelek-blaga-o-dom/50781[/url] + w katowickim wydaniu gazety [B]"Śląskie Ogłoszenia"[/B] ukaże się ogłoszenie o treści: "Elvis to przyjacielski, ok. 3-letni piesek średniej wielkości, ma 48 cm w kłębie i waży 13 kg. Jest spokojny, nie potrzebuje dużej dawki ruchu. Łaknie kontaktu z człowiekiem, sam domaga się pieszczotek. Jest przyjazny dla psów, kiedy jakiś na niego warknie, odwraca się i idzie swoją drogą. Marzy o kochającym domu. Kontakt: [B]668-452-677[/B]" -
Ale się pięknie chłopaki bawią! :loveu:
-
Wspaniałe wieści! :) Powodzenia Dolly!
-
Roki ZNALAZŁ DOM w którym energia to zaleta i nikt się go nie wstydzi!
aeriel replied to Hmmm's topic in Już w nowym domu
Uroczy z niego psiak, oby ktoś się nim zainteresował, Rokiemu przydałby się fajny aktywny domek! -
Inka- zaufała i pojechała do domku, miejmy nadzieję, ze takiego na zawsze!
aeriel replied to Hmmm's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę! :) -
[quote name='maciaszek']Figo powędrował na katowicki wątek :).[/QUOTE] Super, bardzo dziękujemy!
-
[quote name='maciaszek']Reks powędrował na katowicki wątek :).[/QUOTE] Ślicznie dziękuję :)
-
[CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HuEf2Rbs-qM/UC4t_1lPTsI/AAAAAAACN7M/WweDWCBxNtY/s259/figo.png[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-M1n340C69HI/T-ikOtjZVxI/AAAAAAACKN4/APg9x8oEjCU/s720/_MG_8621.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=#b22222][B]Figo[/B][/COLOR] to około [COLOR=#ff3300][B]3-letni, dość duży pies[/B][/COLOR] o masywnej sylwetce. Mierzy 53 cm i waży 26 kg. Ma krótką, łatwą w pielęgnacji sierść. [COLOR=#b22222][B]W stosunku do ludzi jest bardzo przyjazny[/B][/COLOR], można mu pooglądać zęby, dotknąć łapek, ogona, brzuszka. [COLOR=#ff3300][B] W stosunku do psów niestety bywa różnie[/B][/COLOR] - ma swoje antypatie, których nie toleruje [/SIZE][SIZE=4]w swoim otoczeniu[/SIZE][SIZE=4]. [SIZE=3] [/SIZE] [/SIZE][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fBD0hUzwDzg/T-ikLZFMr0I/AAAAAAACKNU/CYEV4_xmk3M/s512/_MG_8614.jpg[/IMG][SIZE=4][COLOR=#fff0f5]kkkk[/COLOR][/SIZE][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-S5fL9-DIes8/T-ikXrKwSrI/AAAAAAACKPE/g8-70z_641c/s512/_MG_8636.jpg[/IMG][SIZE=4][COLOR=#fff0f5][/COLOR][SIZE=2] [/SIZE][COLOR=#b22222][B]Figo jest posłuszny[/B][/COLOR], dość dobrze chodzi na smyczy. [B][COLOR=#ff3300]Jest raczej spokojnym psem[/COLOR][/B], odrobinę otyłym, ale w schronisku dostaje już przepisowej linii. [COLOR=#b22222][B]Zna komendę „siad”[/B][/COLOR], będzie się uczył następnych komend. Jest [COLOR=#ff3300][B]zaszczepiony i odrobaczony[/B][/COLOR], dostanie też kupon na darmową sterylizację.[SIZE=1] [/SIZE] [/SIZE][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tOxqS78uZNo/T-ikUuQ5AoI/AAAAAAACKOo/2ZkdXUAjUtI/s720/_MG_8633.jpg[/IMG][SIZE=4] [/SIZE][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Swsg39VW0KE/T-ikYOOyrnI/AAAAAAACKPY/32Gty3d9suA/s720/_MG_8630.jpg[/IMG] [B][SIZE=4][SIZE=5]Kontakt w sprawie adopcji: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [COLOR=#ff3300]503-364-290[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B] [SIZE=3]Pies przebywa w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach. [/SIZE] [SIZE=3] Wiążące rozmowy w sprawie adopcji zwierząt należy przeprowadzać z pracownikami schroniska.[/SIZE] [/CENTER]
-
Uff, co za ulga! Tak się cieszę, że zabieg się udał! Wracaj do zdrowia Sani, teraz gdy masz domek wszystko już będzie dobrze :roll:
-
[CENTER][SIZE=4]Zapraszam do Reksa :)[/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230783-Reks-niedu%C5%BCy-dwuletni-kundelek-kt%C3%B3ry-uwielbia-kontakt-z-cz%C5%82owiekiem-do-adopcji"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230783-Reks-nieduży-dwuletni-kundelek-który-uwielbia-kontakt-z-człowiekiem-do-adopcji[/URL] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NU2YKRPKH4Y/UC4mochwMaI/AAAAAAACN68/bGIGW2JCBuA/s284/reks.png[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-VazbrX5cAMA/T9T7e1-Ft-I/AAAAAAACIZA/ymwJLmTyyUc/s720/_MG_7731.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NU2YKRPKH4Y/UC4mochwMaI/AAAAAAACN68/bGIGW2JCBuA/s284/reks.png[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-VazbrX5cAMA/T9T7e1-Ft-I/AAAAAAACIZA/ymwJLmTyyUc/s720/_MG_7731.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=#ff3300][B]Reks[/B][/COLOR] to [COLOR=#ff3300][B]nieduży, sympatyczny piesek[/B][/COLOR]. [COLOR=#ff3300][B]Ma 2 lata[/B][/COLOR], waży 14 kg i ma 34 cm w kłębie. Wygląda trochę jak owczarek na jamniczych łapkach [/SIZE]:cool3: [SIZE=4][COLOR=#ff3300][B] Uwielbia kontakt z człowiekiem[/B][/COLOR]. Chętnie podchodzi do ludzi, bardzo[B] [COLOR=#ff3300]lubi być głaskany[/COLOR][/B] i miziany. Już podczas pierwszych spacerów zwracał uwagę na opiekuna i reagował na zawołanie. [/SIZE] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kLD4-nxS6-4/T9T7nKFSoLI/AAAAAAACIZA/oqewdU4w5Fw/s512/_MG_7751.jpg[/IMG][COLOR=#fff0f5]kkkkkk[/COLOR][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-YMxb6AClPvs/T9T7lrr5gsI/AAAAAAACIZA/crJeBDkRUNM/s512/_MG_7748.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=#ff3300][B]Nie potrafi chodzić na luźnej smyczy[/B][/COLOR], ale co jakiś czas upewnia się jednak, czy opiekun na pewno jest w pobliżu. [COLOR=#ff3300][B]Do większości psów jest nastawiony pozytywnie[/B][/COLOR]. [COLOR=#ff3300][B]Reks[/B][/COLOR] jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. [/SIZE] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2E_12cTBCk4/T9R6tZfVxNI/AAAAAAACIJY/5BoNlz3dD_k/s640/P1030657.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SIjoxb05aN8/T9R6WPdkWfI/AAAAAAACIIE/cnJC2q_3apU/s640/P1030646.JPG[/IMG] [B][SIZE=4] [SIZE=5]Kontakt w sprawie adopcji: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [COLOR=#ff3300]668-452-677[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B] [IMG]http://www.magiclanterngraphics.com/animated-dog.gif[/IMG] [SIZE=3]Piesek przebywa w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach. [/SIZE] [SIZE=3] Wiążące rozmowy w sprawie adopcji zwierząt należy przeprowadzać z pracownikami schroniska.[/SIZE] [/CENTER]
-
Roki ZNALAZŁ DOM w którym energia to zaleta i nikt się go nie wstydzi!
aeriel replied to Hmmm's topic in Już w nowym domu
Czy już coś więcej wiadomo? :) -
Może można by wspomóc Sani z wolontariackiego konta, jak sądzicie?