Jump to content
Dogomania

aeriel

Members
  • Posts

    3030
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aeriel

  1. :( Biedny Edgar, już tyle siedzi :(
  2. Cześć Jerry, przybij piątkę! :)
  3. Przepiękne zdjęcia, wstawiłam je do ogłoszeń suni :) Czy na wątku mam zmienić numer kontaktowy?
  4. Takie śliczne zdjęcie byłoby idealne na stronę Fundacji!
  5. Melduję się u Darmy :)
  6. Cześć Hugo :)
  7. Wspaniała wiadomość :)
  8. Cześć Agent :)
  9. [quote name='maciaszek']Sprawdzone, naprawione :).[/QUOTE] Super, ślicznie dziękujemy! :)
  10. Nie wiem czy to tylko mój problem czy jeszcze ktoś ma podobny, ale na stronie schroniska po kliknięciu na zdjęcie Kamy nie otwiera się opis :( Czy ktoś mógłby to sprawdzić?
  11. Pięknie! :multi: Moooocno trzymam kciuki!
  12. [quote name='soboz4']Wysłałam Ci smsa z numerem do Magdy[/QUOTE] Dziękuję Bożenko, odpisałam tej pani, teraz pozostaje tylko czekać :)
  13. Śliczne zdjęcia :) Oby Tora jak najszybciej znalazła wspaniały dom!
  14. [quote name='Romina_74']do Magdy!!![/QUOTE] Niestety nie znam telefonu do Magdy :(
  15. Dostałam z ogłoszenia Edgara następującą wiadomość: "Witam, Zainteresowało mnie to ogłoszenie. Proszę o informacje na temat warunków jakie należy spełnić by adoptować pieska. Pozdrawiam. Kamila Podlasek." Co mam odpisać?
  16. Trzymam kciuki, żeby telefon w końcu zadzwonił :) A zdjęcia przecudne! Oj brakowało Fancie wolności w schronisku.
  17. Zamówiłam na bazarku ogłoszenia dla Frani i napisałam nowy tekst do ogłoszeń :) Witaj! Na imię mam Frania i jestem spokojną, bardzo wesołą sunią. Mam 4 latka, mierzę 43 cm w kłębie i ważę 10 kg. Nie jestem aktywna i skora do zabaw, za to uwielbiam głaskanie, drapanie za uszkiem i po brzuszku. Znam komendy: siad, waruj, łapka, piątka, turlaj się, proś. Jestem w trakcie szkolenia prowadzonego przez szkołę dla psów Dog Masters. Moją ulubioną nagrodą za dobrze wykonaną komendę jest przysmak albo mizianie. Uwielbiam towarzystwo ludzi i psów (chociaż wśród moich psich kolegów i koleżanek mam swoje antypatie). Jestem zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Marzę o spokojnym, kochającym domku, ciepłym kąciku i człowieku, do którego mogłabym przychodzić, łasić się i prosić go o głaskanie. Niestety, na razie to tylko marzenie... Nie mam ani domku, ani człowieka, ani ciepłego kącika. Mam kawałek betonowej podłogi, kraty, samotność i wolontariuszy, którzy dwa razy w tygodniu zabierają mnie na spacer. Mijają kolejne pory roku, a w schronisku wszystko wygląda wciąż tak samo... Moje psie serduszko tęskni do ludzi. Może Ty zechcesz dać mi dom i zostać moim przyjacielem już na zawsze? Zadzwoń... Czekam w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach. Nie chcę już być bezdomna... 1.[URL="http://tablica.pl/oferta/frania-spokojna-przytulasna-czarnulka-marzy-o-domu-ID1BDUn.html"]http://tablica.pl/oferta/frania-spok...u-ID1BDUn.html[/URL] 2.[URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/frania-spokojna-przytulasna-czarnulka-marzy-o-domu-l33839.html"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...mu-l33839.html[/URL] 3.[URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/frania-spokojna-przytulasna-czarnulka-21240463.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/frani...-21240463.html[/URL] 4.[URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Frania,73444"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...y/Frania,73444[/URL] 5.[URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/126560/Frania--spokojna-przytulasna-czarnulka-marzy-o-domu/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/126...-marzy-o-domu/[/URL] 6.[URL="http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Frania-spokojna-przytulasna-czarnulka-marzy-o-domu-W0QQAdIdZ417229301"]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ417229301[/URL] 7.[URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,61722,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...1722,Lw==.html[/URL] 8.[URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Frania--spokojna,-przytulasna-czarnulka-marzy-o-domu-id49937.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id49937.html[/URL] 9.[URL="http://www.kupsprzedaj.pl/o/frania-spokojna-przytulasna-czarnulka-marzy-o-domu/1997176"]http://www.kupsprzedaj.pl/o/frania-s...o-domu/1997176[/URL] 10.[URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/44392/frania--spokojna_-przytulasna-czarnulka-marzy-o-domu/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/4...-marzy-o-domu/[/URL] 11.[URL]http://katowice.olx.pl/[/URL] 12.[URL="http://www.eoferty.com.pl/frania_spokojna_przytulasna_czarnulka_szuka_domu_303697.html"]http://www.eoferty.com.pl/frania_spo...mu_303697.html[/URL] 13.[URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1358723046/katowice-Frania-spokojna-przytulasna-czarnulka-marzy-o-domu.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...zy-o-domu.html[/URL] 14.[URL="http://polskastrefa.pl/katowice/zwierzeta/psy/frania_spokojna_przytulasna_czarnulka_marzy_o_domu,8teg"]http://polskastrefa.pl/katowice/zwie...zy_o_domu,8teg[/URL] 15.[URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/189430.html[/URL]
  18. Co tam słychać u suni, czy ktoś coś wie?
  19. Zamówiłam Dyziowi ogłoszenia na bazarku z nowym tekstem :) województwo dolnośląskie: 1. [URL="http://tablica.pl/oferta/dyzio-przyjazny-czarnulek-z-zabocikiem-szuka-domu-ID1BfUH.html"]http://tablica.pl/oferta/dyzio-przyj...u-ID1BfUH.html[/URL] 2. [URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/dyzio-przyjazny-czarnulek-z-zabocikiem-szuka-domu-l33817.html?me=1"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...3817.html?me=1[/URL] 3. [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/21234857.html[/URL] 4. [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Dyzio:-przyjazny-czarnulek-z-zabocikiem-szuka-domu,73353"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...uka-domu,73353[/URL] 5. [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/126324/Dyzio-przyjazny-czarnulek-z-zabocikiem-szuka-domu/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/126...em-szuka-domu/[/URL] 6. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,61640,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...1640,Lw==.html[/URL] 7. [URL="http://ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/psy/dyzio_przyjazny_czarnulek_z_zabocikiem_szuka_domu_28889.html"]http://ogloszenia.24polska.pl/darmow...omu_28889.html[/URL] 8. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Dyzio:-przyjazny-czarnulek-z-zabocikiem-szuka-domu-id49826.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id49826.html[/URL] 9. [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/o/dyzio-przyjazny-czarnulek-z-zabocikiem-szuka-domu/1996760"]http://www.kupsprzedaj.pl/o/dyzio-pr...a-domu/1996760[/URL] 10. [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/44295/dyzio_-przyjazny-czarnulek-z-zabocikiem-szuka-domu/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/4...em-szuka-domu/[/URL] 11. [URL="http://wroclaw.olx.pl/dyzio-przyjazny-czarnulek-z-zabocikiem-szuka-domu-iid-441333085"]http://wroclaw.olx.pl/dyzio-przyjazn...-iid-441333085[/URL] 12. [URL]http://www.eoferty.com.pl/303605[/URL] 13. [URL="http://polskastrefa.pl/wroclaw/zwierzeta/psy/dyzio_przyjazny_czarnulek_z_zabocikiem_szuka_domu,8tbu"]http://polskastrefa.pl/wroclaw/zwier...zuka_domu,8tbu[/URL] 14. [URL="http://www.neeon.pl/290125-dyzio-przyjazny-czarnulek-z-zabocikiem-szuka-domu.html"]http://www.neeon.pl/290125-dyzio-prz...zuka-domu.html[/URL] 15. [URL]http://www.pineska.pl/?id=112848[/URL] województwo małopolskie: 1.[URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/dyzio-przyjazny-czarnulek-z-zabocikiem-szuka-domu-l33838.html"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...mu-l33838.html[/URL] 2.[URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/dyzio-przyjazny-czarnulek-z-zabocikiem-21240375.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/dyzio...-21240375.html[/URL] 3.[URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/189425.html[/URL] 4.[URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Dyzio,73443"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...sy/Dyzio,73443[/URL] 5.[URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/126544/Dyzio---przyjazny-czarnulek-z-zabocikiem-szuka-domu/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/126...em-szuka-domu/[/URL] 6.[URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Dyzio-przyjazny-czarnulek-z-zabocikiem-szuka-domu-W0QQAdIdZ417218950"]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki...AdIdZ417218950[/URL] 7.[URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/dyzio-przyjazny-czarnulek-z-zabocikiem-szuka-domu/51972"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...uka-domu/51972[/URL] 8.[URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,61720,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...1720,Lw==.html[/URL] 9.[URL]http://krakow.olx.pl/[/URL] 10.[URL="http://www.eoferty.com.pl/dyzio_przyjazny_czarnulek_z_zabocikiem_szuka_dom_303696.html"]http://www.eoferty.com.pl/dyzio_przy...om_303696.html[/URL] 11.[URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Dyzio---przyjazny-czarnulek-z-zabocikiem-szuka-domu-id49935.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id49935.html[/URL] 12.[URL="http://krakow.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/dyzio-przyjazny-czarnulek-z-zabocikiem-szuka,idbfb0b5iq28f9c.html"]http://krakow.cwirek.pl/oddam-przyjm...b5iq28f9c.html[/URL] 13.[URL="http://www.kupsprzedaj.pl/o/dyzio-przyjazny-czarnulek-z-zabocikiem-szuka-domu/1997173"]http://www.kupsprzedaj.pl/o/dyzio-pr...a-domu/1997173[/URL] 14.[URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/44391/dyzio---przyjazny-czarnulek-z-zabocikiem-szuka-domu/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/4...em-szuka-domu/[/URL] 15.[URL="http://www.krakusik.pl/krakow_ogloszenie/56248/dyzio_-_przyjazny_czarnulek_z_zabocikiem_szuka_domu"]http://www.krakusik.pl/krakow_oglosz...iem_szuka_domu[/URL]
  20. Zamówiłam Torze ogłoszenia na abzarku, na woj. małopolskie. Dziękuję ewes za ich zrobienie! 1. [URL="http://tablica.pl/oferta/tora-duza-mloda-przyjazna-i-pojetna-suczka-do-adopcji-ID1Bfzr.html"]http://tablica.pl/oferta/tora-duza-m...i-ID1Bfzr.html[/URL] 2. [URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/tora-duza-mloda-przyjazna-i-pojetna-suczka-do-adopcji-l33815.html?me=1"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...3815.html?me=1[/URL] 3. [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/21234741.html[/URL] 4. [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Tora:-duza-mloda-przyjazna-i-pojetna-suczka-do-adopcji,73345"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...-adopcji,73345[/URL] 5. [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Tora-duza-mloda-przyjazna-i-pojetna-suczka-do-adopcji-W0QQAdIdZ416804790"]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki...AdIdZ416804790[/URL] 6. [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/126317/Tora-duza-mloda-przyjazna-i-pojetna-suczka-do-adopcji/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/126...ka-do-adopcji/[/URL] 7. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,61638,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...1638,Lw==.html[/URL] 8. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Tora:-duza,-mloda,-przyjazna-i-pojetna-suczka-do-adopcji-id49822.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...i-id49822.html[/URL] 9. [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/o/tora-duza-mloda-przyjazna-i-pojetna-suczka-do-adopcji/1996752"]http://www.kupsprzedaj.pl/o/tora-duz...dopcji/1996752[/URL] 10. [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/44292/tora_-duza_-mloda_-przyjazna-i-pojetna-suczka-do-adopcji/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/4...ka-do-adopcji/[/URL] 11. [URL="http://krakow.olx.pl/tora-duza-mloda-przyjazna-i-pojetna-suczka-do-adopcji-iid-441327571"]http://krakow.olx.pl/tora-duza-mloda...-iid-441327571[/URL] 12. [URL]http://www.eoferty.com.pl/303598[/URL] 13. [URL="http://ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/psy/tora_duza_mloda_przyjazna_i_pojetna_suczka_do_adopcji_28888.html"]http://ogloszenia.24polska.pl/darmow...cji_28888.html[/URL] 14. [URL="http://polskastrefa.pl/krakow/zwierzeta/psy/tora_duza_mloda_przyjazna_i_pojetna_suczka_do_adopcji,8tbt"]http://polskastrefa.pl/krakow/zwierz...o_adopcji,8tbt[/URL] 15. [URL="http://www.neeon.pl/290122-tora-duza-mloda-przyjazna-i-pojetna-suczka-do-adopcji.html"]http://www.neeon.pl/290122-tora-duza...o-adopcji.html[/URL]
  21. Napisałam Dyziowi nowy tekst do ogłoszeń :) Witaj! Jestem Dyzio i mam niecałe 6 lat. Życie nie było i nie jest dla mnie łaskawe... Jestem bezdomny. Bezdomny w psim świecie oznacza, że nie mam swojego człowieka, który by mnie pokochał i którego ja mógłbym pokochać. Bezdomny oznacza też, że mieszkam w schronisku w ciasnym boksie, za kratami. Spędziłem zimę za kratami, później wiosnę, która zmieniła się w lato... Nadeszła jesień. Za kratami wszystkie pory roku wydają się takie same, tylko chłodniej jakoś i smutniej... Jest mi smutno, bo jestem samotny, choć od dawna marzę o swoim człowieku. Ludzie przychodzą tu i wychodzą, niektórzy ze swoimi nowymi pupilami. Patrzę na nich smutno, ale oni nie widzą. Więc chudnę, chudnę w oczach, miesiąc w miesiąc coraz bardziej. I coraz bardziej się boję. Nie mam domu. A przecież jestem bardzo sympatycznym psem średniej wielkości, ważę 15 kg i mam 49 cm w kłębie. Mam też wyjątkowo piękną, dłuższą, czarną sierść z białym żabocikiem, która wymaga co jakiś czas wyczesania, żeby nie narobiły się kołtuny, w dotyku jest bardzo miła i mięciutka. Miałem kiedyś dom, ale już niewiele pamiętam. Mój pan zachorował i nie mogłem już z nim być... Po latach przeżytych w mieszkaniu znalazłem się nagle w tej klatce, sam, w półmroku. Bardzo się cieszę, kiedy któryś z wolontariuszy zabiera mnie na spacer. Nowych opiekunów traktuję przyjaźnie, nie wykazuję agresji wobec innych psów, ale na większe lubię sobie czasem zaszczekać. Jestem przyjaźnie nastawiony do ludzi, lubię głaskanie, dotyk, czochranko. Dość ładnie chodzę na smyczy, choć lubię obejmować prowadzenie i nadawać kierunek na spacerze. Znam komendy takie jak siad i łapa. Czy znajdzie się dla mnie nowy dom, czy już na zawsze zostanę za kratami? Boję się. Boję się, że zostanę tu do końca moich dni. Kontakt w sprawie adopcji: 662 317 077
×
×
  • Create New...