-
Posts
23609 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kejciu
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
Kejciu replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
:************ -
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
Kejciu replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Powodzenia Maluchu :) -
Kochani dzisiaj wielki dzień dla Tobiego i dla nas :) bo będzie troszkę stresu jak zawsze w takich sytuacjach - bynajmniej ja tak mam :) Tobi dzisiaj wieczorkiem trafi do DT :-) Karma wczoraj już dotarła :) Ależ było nasze zdziwienie ( moje i Doroty ) bo zamawiałam we wtorek przed 16 z zooplusa a wczoraj kurier już dostarczył :) Nigdy w takim expresie karmy zooplus nie przywiózł :D Czekamy na podkłady, ale wg. informacji z maila w dniu dzisiejszym powinny dotrzeć :) Trzymajcie kciuki i zaglądajcie do nas :)
-
Dorota bardzo ale to bardzo Wam dziękuję że poświęcacie swój czas i jeździcie z Tobim :* ja nie dałabym rady ze względu na dzielącą nas odległość:( WIELKIE DZIĘKI!!!! Przelałam na Wasze konto 80zł za rehabilitację poniedziałkową i tą jutrzejszą w sumie 80zł Wczoraj zamówiłam też podkłady do DT oraz karmę i smaczki Za podkłady zapłaciłam z wysyłką 123,73zł ( 12 opakowań ) http://allegro.pl/12-x-podklady-chlonne-my-friend-10-szt-i7128043512.html?snapshot=MjAxOC0wMi0yN1QxMjo1NTozNi4xODhaO2J1eWVyOzdkZjIyM2I2ZGIyZDQ3ODE4MjcxMDZjMjQyOTRiNThjMDg5Y2Y5NTY1NGY1NGU0NjhmNWVjNDY4ZjRiMTUyNjc%3D Za karmę 24 puszki, karmę suchą i smaczki 133,68zł fakturę wkleję wieczorem bo nie mam jak tego zrobić w pracy Jeśli dobrze na szybko policzyłam mamy na koncie minus SALDO na dzień 28.02.2018 - 398,28zł w domu sprawdzę czy się nie pomyliłam :( Zapraszam nieustannie na bazarek ...
-
Furosemid działa moczopędnie dlatego sika częściej. Może ma poprostu demencję - mój Tofik już za TM wzięty ze schroniska we Wrocławiu 18 letni dziadeczek ją miał. Co przeżyliśmy z nim to nasze...jemu się całkowicie pomylił dzień z nocą - wył, piszczał... uspokajał się na dworze więc w nocy co 20 min wychodziłam z nim na dwór potem 20 min spał i od nowa...a mieszkam w bloku na 4 piętrze więc się nalataliśmy... z ziołowych suplementów to może stress out lub kalm aid ale nie wiem czy można to stosować z lekami jakie bierze - trzeba skonsultować z wetem. Spróbujcie może kupić mu zabawkę kong lub matę węchową i przed snem mu dać aby się umysłowo zmęczył - może da Wam dłużej pospać..
-
Wawer tak jak napisałam zadzwonię dzisiaj do Ciebie bo wczoraj mnie rozłożyło ( zapalenie ucha )więc dzisiaj wieczorem zadzwonię. To nie jest kwestia konkurencji... Czekamy na informację od osoby która się zastanawia nad byciem DT chociażby na okres jeżdżenia na rehabilitację - a nie ukrywamy że będzie to dla nas bardzo czasochłonne przy naszych zobowiązaniach zawodowych, rodzinnych i zwierzakowych - więc jeśli udałoby się mieć Tobiego bliżej na ten czas rekonwalescencji to byłoby super. Zadzwonię dzisiaj to Ci wszystko opowiem
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Kejciu replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
otwieram zatem :-) -
a 23 pewnie by napisała że macie zabierać bo mąż się nie zgadza...