Wiecie co?załozylam na facebook fan page czy jakoś tak się to nazywa - nie wiem za bardzo jak się to prowadzi ale się nauczę :)od godziny raczkuję tam sobie :)
umieścilam wątek psiaków i zdjęcia - nie wiem jak się tu w odpowiedzi wkleja zdjęcie???bo chcialam screena wrzucić ale nie umiem :(
na fb wyszukacie profil pod nazwą " pomoc dla piesków " - klikajcie w lubię to i udostępniajcie wydarzenie z Rudzią i Bipkiem na swoich profilkach :)
czekam na jakieś Wasze sugestie - i może jakoś razem poprowadzimy ten zalożony godzinę temu profilos:)