Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. Cioteczki i Wujaszkowie dobre duszyczki :) postaram się załatwić nowe kubeczki z owieczką firmy NICI z firmowym opakowaniu co by na bazarek wstawić dla Psiaczków :) także oficjalnie oglaszam że kubeczki sa śliczniutkie więc pilnujcie pilnujcie :)no i podrzucam jednocześnie :)
  2. no więc własnie tak myślałam że bez fotosika się nie obejdzie :) dziękuję :)i miłego dnia!
  3. Spokojnie dodam jak wrócę z pracy :) ale mi chodziło jak się wstawia zdjęcia tu na dogomanii w odpowiedzi na wątek np? :) na fb spokojnie :)ogarniam :) ale dogomanii ni groma :(
  4. Wiecie co?załozylam na facebook fan page czy jakoś tak się to nazywa - nie wiem za bardzo jak się to prowadzi ale się nauczę :)od godziny raczkuję tam sobie :) umieścilam wątek psiaków i zdjęcia - nie wiem jak się tu w odpowiedzi wkleja zdjęcie???bo chcialam screena wrzucić ale nie umiem :( na fb wyszukacie profil pod nazwą " pomoc dla piesków " - klikajcie w lubię to i udostępniajcie wydarzenie z Rudzią i Bipkiem na swoich profilkach :) czekam na jakieś Wasze sugestie - i może jakoś razem poprowadzimy ten zalożony godzinę temu profilos:)
  5. Moge spróbować zrobić wydarzenie na fb :)
  6. A ja w najbliższym czasie może skombinuję jakąs karme i odwiedzę psiaczki - może na jakiś spacerek się uda wybrać :) historie psów - brak slów :( smutne aż łza w oku się kręci:( Jak popatrzę na moją Sabę która leży koło mnie teraz ( i Was wszystkich pozdrawia :) ) że taki los mógł ją spotkać ( jest ze schroniska ) to aż mnie żołądek kłuje na samą myśl :(
×
×
  • Create New...