Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. Proszę o podmienienie :) tak jak pisałam powyżej osobie przypadkowej, o której nic nie wiemy, a zazwyczaj takie osoby będą z OLX nie damy go na DT - szukamy w gronie znajomych, dogomaniaków, znajomych znajomych :)W poniedziałek wizyta u dr Olkowskiego
  2. Tysiu proszę o zdjęcie ogłoszenia - miałam kilka telefonów dzisiaj i same oszołomy które zwęszyły złoty interes - kasa za pobyt psa...jedna pani zapytała wprost ile płacę bo taka informacja znajduje się w ogłoszeniu aaa i była z Wrocławia czyli cała Polska zainteresowana pomocą Tobiemu za $ :) Nawet w snach sobie nie wyobrażałam że tyle osób będzie dzwoniło! nie oddamy Tobiego komuś przypadkowemu z ogłoszenia, sądząc po rozmowach z dzisiaj utwierdziło mnie to tylko w słuszności mojej decyzji. Jeśli znalazłby się ktoś zaufany, znany chociaż by z dogomanii to owszem - ale komuś przypadkowemu....nie wyobrażam sobie sytuacji że ktoś np. nie udostępni nam psa do wizyty u weta, czy zabroni odwiedzić. DT musi być z Warszawy i nie może to być ktoś anonimowy i przypadkowy. bardzo Ci dziękuję za chęć pomocy - ale to chyba za wcześnie aby go ogłaszać - nikt z dzwoniących nie doczytał w treści ogłoszenia że Tobi jest po wypadku, przed operacją i w trakcie diagnozy - widzieli hasło KASA i za tel i dzwonili :)jeden pan 75 latek był oburzony że myślał że dzwoni i przywieziemy mu psa bo szuka do adopcji !!! :) a nie że on chory... Kochana nie gniewaj się - bardzo Ci dziękuję i jeśli będzie taka możliwość poproszę o pomoc w ogłoszeniach jak już Tobi będzie szukał domku. Jeśli macie, znacie kogoś kogo z czystym sumieniem możecie polecić jako DT to nadal jesteśmy otwarci :)
  3. dzwonila ta sama dziewczyna przed chwilą i pierwsze pytanie o umowę...usilnie szukają psa nie wiem po co i znowu śmiechy w tle... rozłączyła się - gdzie można ostrzec przed tym numerem i osobą dzwoniącą z tego numeru aby ludzie byli ostrożni ???????ona myslalam ze o inne ogloszenie dzwoni :)i teraz jakieś głupie sms jeszcze dostaję od niej....co za ludzie brak słów...
  4. Zadzwonila jakaś dziewczyna, w tle śmiechy ostre - pierwsze pytanie czy będzie spisywana umowa " na to! " i co psu jest - zapytalam czy nie doczytala ogłoszenia mowi ze nie że zobaczyła i od razu zadzwoniła... nie ma żadnych zwierząt i nie ma do swiadczenia w opiece... powiedziałam że przed nami w poniedziałek konsultacja jeszcze i dopytywala strasznie czy " TO " będzie wszystko załatwione więc aż jej zwróciłam uwagę że to pies nie TO :) i powiedziała że w poniedziałek będzie się odzywać :) dla mnie temat spalony nawet nie pojadę sprawdzić :) jakieś dzieci chyba poprostu :) to jak taki telefon za nami to teraz już tylko dobe muszą dzwonić :) a masz info czy Kasia Piasecka udostępniła może ?:)
  5. Z mojego bazarku ciasteczkowego uzbierało się 543zł ;) Wszystkim bardzo dziękuję za udział i podrzucanie bazarku :)
  6. Prośba o kontakt telefoniczny numer podałam Ci na PW
  7. Ewa tak bardzo Wam współczuję ... cieszcie się każdą chwilą bo na łzy będzie czas później...
  8. niestety nie ma możliwości przeprowadzenia tej operacji w sobotę - bo to będzie długi bardzo zabieg jedynie w tygodniu i to w rannych godzinach. Ale dziękuję za chęć pomocy :* konsultacja po operacji pewnie w sobotę mogłaby się odbyć ( ale trzeba by było się wstrzelić w tą przez doktora pracującą) a jeśli by doktor chciał obejrzeć Tobiego wcześniej to nie mam możliwości aby go wozić ( nie dostanę urlopu ) - ale niestety zabiegu nie uda się w weekend :(
  9. 500zł zabieg u dr Darka plus organizacja i koszty dojazdów i leki potem
  10. Problem pojawia się z transportem - ja nie dostanę urlopu, Tobi jest w Warszawie więc trzeba by było po niego pojechać, przywieźć na operację i po takiej poważnej operacji tyle km odwozić no i wrócić z Warszawy. 5 lutego na wizytę zawiozą go Dorota z Mariuszem więc ja nie będę " potrzebna " - niestety nikt nie zaoferował DT ani opieki po operacji a na pewno potrzebne by były wizyty po zabiegu i na kontrole co dla mnie byłoby niewykonalne przy obecnej sytuacji zawodowej nie mogę wziąść urlopu. Więc w obecnej chwili dla mnie nie do pokonania jest odległość i dojazdy między NDM a Warszawą. Inna sytuacja jest w Warszawie gdzie możemy liczyć na pomoc przyjaciół zaangażowanych na równi z nami w pomoc, wizyty i konsultacje jakie mogą mieć miejsce w stolicy.
  11. Byłam w lecznicy u dr Darka Traczyk - powiedział że operacja konieczna i generalnie to samo tylko on nie czekałby 4 tygodni - powiedział że im szybciej tym lepiej. Miednica złamana w tylu miejscach że mówił nie ma możliwości aby psa nie bolało gdyby samo się zrosło, raczej wtedy by nie chodził Tobi no i bardzo duży ból by odczuwał.
  12. Bardzo dziękuję - dopisuję w rozliczeniu 100zł :****
  13. W pracy nie działa mi FB więc dopiero w domku zobaczę :)
  14. Pokerku a możesz nam podać jak się doktor nazywa ?jaką ma specjalizację ?jeśli to nie tajemnica abym mogła sobie zerknąć w necie i poczytać :) No właśnie on nie porusza się bez bólu bo nadal go boli tylko w ocenie Pauliny mniej ale cały czas ma dyskomfort a zakres łapki nie jest przyzwoity bo nią ciągnie ... nawet przy RTG nie mógł jej utrzymać dlatego konieczna była premedykacja. Dr Bissenik również powiedział że zabieg miałby sens do 3 dni po zdarzeniu a że minęło więcej to aby żył w komforcie należy zrobić co zalecił. Dziękujemy za pokazanie wyników Tobiego :)póki co 3/1 - 3 lekarzy zaleca operację - zobaczymy może dzisiaj mi też uda się skonsultować jego wyniki u dr Darka :)
  15. Dziękujemy za wpłatę od Wawer 50zł zapisuję:*
  16. Dziewczyny kochane jutro sprawdzę przelewy bo już późno a ja kończę piec dopiero ciasteczka. Rozmawiałam z Pauliną :-) u Tobiego wszystko ok, weselszy, zaczął podnosić ogonek:) W dalszym ciągu bezproblemowy ( aby tak zostało i aby nie zapeszyć ) W najbliższy poniedziałek więc 5 lutego wizyta u dr Olkowskiego Jeśli się uda to w weekend zostanie zaszczepiony na choroby wirusowe, jeśli nie to spróbujemy na poniedziałkowej wizycie go zaszczepić :) Kilka zdjęć naszego bohatera :)
  17. Bardzo Wam wszystkim dziękuję :* mam dzisiaj obiecane zdjęcie Tobiego więc jak otrzymam to wstawię :)
  18. jak mój Piotruś - wiekowo - też zaczyna niedowidzieć :( i starcze problemy nas powoli dopadają :(
  19. był weekend więc nie robiłam aktualizacji. Dzisiaj weszłam na konto i jest wpłata 50zł dziękujemy
  20. no taki czas teraz :) w woj mazowieckim się skończyły dlatego też mieliśmy problem z umówieniem wizyt do naszych ortopedów :)
  21. Czy ktoś ma możliwość odebrania ode mnie z Blue City w Warszawie pieluch dla Rokusia i przekazania ich na Ursynowie Ewie ?
  22. Zapytać nie zaszkodzi :-) a szczegóły i tak w razie czego będziemy omawiać już osobiście:) dziękuję :*
×
×
  • Create New...