tak jest RTG - dajmy odsapnąć chwilę Dorocie i jak będzie mogła napewno napisze. Wczoraj spędzili cały dzień w Klinice a dzisiaj normalnie do pracy więc na spokojnie poczekajmy na opisy :-)napewno wszystko wkleimy.
Wiem że koszty zabiegu były duże - może ktoś zechce wesprzeć nas w bazarku ?
Może ktoś zrobi cegiełkowy ?