-
Posts
23609 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kejciu
-
I zdjęcia po zabiegu :) Ze swojej strony dodam że szycie piękne :) a troszkę się różnych szyć naoglądałam ... raz do lecznicy wpadł pan z suką owczarka niemieckiego po zabiegu kastracji w innej lecznicy - wszystko się rozeszło a jak pies szedł do gabinetu to że tak powiem zbieraliśmy za nią jelita i wnętrzności.... widok masakryczny myślałam że padnę... Z innej beczki za dwa tyg kończę szkołę więc jak bym się miała do czegoś przydać to mnie wykorzystujcie - ogłoszenia itp :)
-
Taksa - chwila jamniczej radości :D - jak dobrze że jesteś :)
Kejciu replied to anica's topic in Już w nowym domu
mój Piotruś ( około 16 lat ) łatwiej go i zmęczyć - bo malutki ( 2,5 kg ) więc spacer jest w stanie go wymodrować bo nóżkinami się nadrepcze - a czasem po powrocie w domu odpala mu się torpeda w tyłku i dalej szaleje :D ale generalnie po dłuższym spacerku to już widać że walczy a oczka same mu się zamykają więc czasem wraca na rączkach i potem śpi pól dnia :) gorzej jak coś nie planowanego właśnie nagle - i trzeba wyjść - to szczekać potrafi i godzinę po moim wyjściu. -
Taksa - chwila jamniczej radości :D - jak dobrze że jesteś :)
Kejciu replied to anica's topic in Już w nowym domu
A zostawiałaś jej konga albo matę węchową? przed popołudniowym wyjściem żeby ją zmęczyć spacerem i potem lizaniem i tropieniem ?u mnie było to samo a teraz mały pada i śpi :)a ja wychodzę :)