Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. ja kiedyś poznałam faceta - i tam gadka szmatka że mam zwierzaki itp i wieczorem zapytał w sms czy śpię z psem w łóżku odpisałam że oczywiście - i odpisał jedno słowo DRAMAT i nigdy więcej się nie odezwał hahahhahaha :)
  2. Wizyta kontrolna - a ja przeczyłama że PA :D już się odbyła i że wypadła pomyślnie... :) zdecydowanie za mało śpię a za dużo się uczę :D
  3. Zdjęcia są fenomenalne! Misio taki filigranowy :) malutki nasz Tuptusio :)
  4. oj nie nie nie umierać :D hihi żyć z Tobisiem długo i szczęśliwie :)
  5. Dopisuję wpłatę 20zł od Alaskan Malamutte oraz 150zł od Paulina1993
  6. Czyż on nie jest cudowny ???? obejrzałam te filmiki kilka razy i sama do siebie się śmieję - jak on może być taki cwany!!! :):):) Jutro uzupełnię wpłaty jakie otrzymałam na koncie :) bardzo dziękujemy za każdą złotówkę
  7. W drodze powrotnej do Wwy piesek byl senny i padniety ale zdolal upolowac muche zanim zdazylam zareagowac. Dzieki wycieczkom troche lepiej jezdzi autem i nie jest taki spiety.
  8. A tak biedny, zmeczony piesek szedl lapa za lapa kiedy myslal, ze wracamy do samochodu.
  9. Tobis galopuje po sciezce az kuperek podskakuje. Tak wygladala droga "od auta".
  10. I zdjęcia po zabiegu :) Ze swojej strony dodam że szycie piękne :) a troszkę się różnych szyć naoglądałam ... raz do lecznicy wpadł pan z suką owczarka niemieckiego po zabiegu kastracji w innej lecznicy - wszystko się rozeszło a jak pies szedł do gabinetu to że tak powiem zbieraliśmy za nią jelita i wnętrzności.... widok masakryczny myślałam że padnę... Z innej beczki za dwa tyg kończę szkołę więc jak bym się miała do czegoś przydać to mnie wykorzystujcie - ogłoszenia itp :)
  11. możesz mi Gosiu wysłać to jak wrócę do domku to wstawię :) albo na FB albo na maila
  12. mój Piotruś ( około 16 lat ) łatwiej go i zmęczyć - bo malutki ( 2,5 kg ) więc spacer jest w stanie go wymodrować bo nóżkinami się nadrepcze - a czasem po powrocie w domu odpala mu się torpeda w tyłku i dalej szaleje :D ale generalnie po dłuższym spacerku to już widać że walczy a oczka same mu się zamykają więc czasem wraca na rączkach i potem śpi pól dnia :) gorzej jak coś nie planowanego właśnie nagle - i trzeba wyjść - to szczekać potrafi i godzinę po moim wyjściu.
  13. A zostawiałaś jej konga albo matę węchową? przed popołudniowym wyjściem żeby ją zmęczyć spacerem i potem lizaniem i tropieniem ?u mnie było to samo a teraz mały pada i śpi :)a ja wychodzę :)
×
×
  • Create New...