Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. Ewa zapytaj o Neoplasmoksan też - mam kilka tabetek - mój Cygan też miał raka i to dostawał ale mi zostało :( chętnie oddam jeśli się przyda.
  2. Myślę że większość psów DT traktuje jak DS :P kupcie jej konga albo matę węchową :D ja na swoim pirdku wypróbowałam i jestem mega zadowolona! :) działa :) serio :)
  3. Zapisuję wpłatę od Pocahontas 20zł bardzo dziękuję :) w weekend postaram się jeszcze raz sprawdzić wszystkie wpłaty czy jakiejś nie pominęłam bo mam inne wpływy też na nie i mogłam niechcący niezauważyć:(
  4. Jasne :) poprostu tak na przyszłość podpowiadam gdyby się okazało że potrzebujecie więcej :) A jaki rozmiar pieluch nosi Rokuś ?bo ja mam jedno opakowanie w domu całe ale sprawdzę wieczorkiem i napiszę CI jakie mam może będzie dobre to chętnie przekażę. Trzymam kciki za Was - walczcie :*
  5. Ewa polecam podkłady takie jak tu: http://allegro.pl/podklady-do-przewijania-bella-panda-10-szt-apteka-i6687154296.html lub te troszkę większe http://allegro.pl/podklady-dla-zwierzat-my-friend-60x90cm-10szt-i7082923224.html?reco_id=070dad48-020c-11e8-b483-246e9677f348&ars_rule_id=201 Moja Pepsi tylko na nie sika ( dzikus z Chrcynna ) i Piotruś dziadek więc w domu mam wszędzie porozkładane i bardzo się sprawdzają Bardzo Wam współczuję....ale trzymajmy się tej myśli o niskiej złośliwości.... przytulam Was
  6. Tobiś waży pewnie teraz około 6 kg - o wnoszeniu i znoszeniu nie ma mowy bo Tobi jest w klatce kenneloweji na spacery nie może wychodzić. Poprosiłam ponownie Paulę aby tu weszła i napisała ale pewnie ma dużo pracy. Ja za chwilę mam operację swojego pieska więc też za bardzo w ostatnich dniach się na wątku nie udzielałam z tego powodu
  7. Zamówiłam 6 paczek podkładów z przesyłką za 52,40zł wieczorem wstawię potwierdzenie
  8. Dopisuję kolejną wpłatę od mdk8 - 20zł dziękuję i czekamy na info od Pauliny o której jest Tobiś :)
  9. super :****** Z uwagi na to że zostałam bez telefonu nie mogę zrobić przelewu bo hasła na sms przychodzą ale zamówiłam podkłady dla Tobiego na allegro.
  10. Dziękuję za kolejne wpłaty od kiyoshi 20zł i Uxmal 50zł bardzo Wam dziękuję wpisuję w rozliczenie
  11. Tak kochana moje bez zmian bardzo Ci dziękuję :*
  12. o matko bardzo jej współczuję:( ale wszyscy ciepło myślimy o Nich i może uda się kolejny raz oszukać przeznaczenie...
  13. To napewno :) ale nie wiemy czy on wcześniej widział kota, czy to jedno z pierwszych spotkań itp :) Paulina chyba ma kota więc poczekajmy na jej opinię na temat jego stosunku do sierściuszka :)
  14. o rety trzymam kciuki kochani :*
  15. Ja bym nie zaryzykowała oceny stosunku do kotów na podstawie filmiku :) On był zabrany wtedy z lecznicy, po konsultacji w drugiej, w trasie, nie wiedział co się dzieje no i w nowym miejscu jakieś pół godziny do nakręcenia filmiku więc o ocenę stosunku do kotów bym się nie porwała :)Ale myślę że wszystkie zachowania są do wypracowania, nie miał " mordu " w oczach na widok kota więc dobrze rokuje :):):) są psy które w ciężkim stanie a jak zobaczą kota dostają wariacji :) Sama mam przypadek w domu zaadoptowanego Piotrusia - z opisu schroniska nie akceptował ani psów, ani kotów i ludiz też potrafił dziabnąć dziąsełkami ( bo nie ma ząbków ), a teraz mieszka u mnie z kotami i psami i ułożyliśmy sobie relacje :) Poprosiłam Paulinę aby weszła na wątek i napisała jak wygląda jej opieka nad Tobim :) będzie to chyba najbardziej wiarygodna informacja bo ona się nim zajmuje :)
  16. Zostaniemy przy Doktorze Olkowskim z terminem 5 luty. Bardzo mi przykro z powodu Szefcia :( czy jest ktoś chętny dać Tobiemu DT ?
  17. Jasne jeśli masz taką możliwość to jak najbardziej. 5 lutego mamy nie odwołana wizytę u dr Olkowskiego więc chyba z niej skorzystamy.
  18. I paragon za wizytę wpisałam wczoraj za dużą kwotę ale już się poprawiłam :) wizyta kosztowała 237zł
  19. Ma to poprawić komfort życia bez bólu - i ruchomość kończyny - miednica jest tak popękana że niestety bez operacji nie będzie miał komfortowego życia. Postaram się wrzucić zdjęcia z RTG i opis konsultacji wczoraj już nie dałam rady.
×
×
  • Create New...