-
Posts
23609 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kejciu
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Kejciu replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ewa zapytaj o Neoplasmoksan też - mam kilka tabetek - mój Cygan też miał raka i to dostawał ale mi zostało :( chętnie oddam jeśli się przyda. -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Kejciu replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Jasne :) poprostu tak na przyszłość podpowiadam gdyby się okazało że potrzebujecie więcej :) A jaki rozmiar pieluch nosi Rokuś ?bo ja mam jedno opakowanie w domu całe ale sprawdzę wieczorkiem i napiszę CI jakie mam może będzie dobre to chętnie przekażę. Trzymam kciki za Was - walczcie :* -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Kejciu replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ewa polecam podkłady takie jak tu: http://allegro.pl/podklady-do-przewijania-bella-panda-10-szt-apteka-i6687154296.html lub te troszkę większe http://allegro.pl/podklady-dla-zwierzat-my-friend-60x90cm-10szt-i7082923224.html?reco_id=070dad48-020c-11e8-b483-246e9677f348&ars_rule_id=201 Moja Pepsi tylko na nie sika ( dzikus z Chrcynna ) i Piotruś dziadek więc w domu mam wszędzie porozkładane i bardzo się sprawdzają Bardzo Wam współczuję....ale trzymajmy się tej myśli o niskiej złośliwości.... przytulam Was -
Tobiś waży pewnie teraz około 6 kg - o wnoszeniu i znoszeniu nie ma mowy bo Tobi jest w klatce kenneloweji na spacery nie może wychodzić. Poprosiłam ponownie Paulę aby tu weszła i napisała ale pewnie ma dużo pracy. Ja za chwilę mam operację swojego pieska więc też za bardzo w ostatnich dniach się na wątku nie udzielałam z tego powodu
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
Kejciu replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
O kurcze myślałam że za Kraba płaci jakaś fundacja bo coś mi się w oko chyba rzuciło ale widać błędnie :( -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Kejciu replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
o matko bardzo jej współczuję:( ale wszyscy ciepło myślimy o Nich i może uda się kolejny raz oszukać przeznaczenie... -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Kejciu replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
o rety trzymam kciuki kochani :* -
Ja bym nie zaryzykowała oceny stosunku do kotów na podstawie filmiku :) On był zabrany wtedy z lecznicy, po konsultacji w drugiej, w trasie, nie wiedział co się dzieje no i w nowym miejscu jakieś pół godziny do nakręcenia filmiku więc o ocenę stosunku do kotów bym się nie porwała :)Ale myślę że wszystkie zachowania są do wypracowania, nie miał " mordu " w oczach na widok kota więc dobrze rokuje :):):) są psy które w ciężkim stanie a jak zobaczą kota dostają wariacji :) Sama mam przypadek w domu zaadoptowanego Piotrusia - z opisu schroniska nie akceptował ani psów, ani kotów i ludiz też potrafił dziabnąć dziąsełkami ( bo nie ma ząbków ), a teraz mieszka u mnie z kotami i psami i ułożyliśmy sobie relacje :) Poprosiłam Paulinę aby weszła na wątek i napisała jak wygląda jej opieka nad Tobim :) będzie to chyba najbardziej wiarygodna informacja bo ona się nim zajmuje :)