Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. i filmik proszę bardzo :-) prawda że cudnie maszeruje ???
  2. Wie ktoś może kiedy Dni Ziemi i czy Znajdki będą?
  3. Bazarek: https://www.dogomania.com/forum/topic/345015-książki-od-kamila-proc-dla-znajdek/
  4. Ze sporym opóźnieniem ale wstawiam :D https://www.youtube.com/watch?v=a5lJoGEhf40&feature=youtu.be
  5. Świąteczne mydełka Wielkanocne link: https://www.dogomania.com/forum/topic/344912-świąteczne-mydełka-wielkanocne/
  6. Poszewki na Jaśki i ubranka dla piesków link: https://www.dogomania.com/forum/topic/342066-poszewki-na-podusie-jaśki-ubranka/
  7. Dlatego domek jaki będzie miał zaszczyt zaopiekować się Tobim hehe będzie wyjątkowy :) nie jakieś tam podwórko bez wstępu do domu itp. tylko mam nadzieję że będą to SALONY hihi :D Ustaliłam z Dorotą że moją wizytę przełożymy na weekend jak zrobi się cieplej bo w ten temperatury nie zachęcały do spacerowania, a jak zrobi się cieplej to przyjadę i wybierzemy się na jakąś wycieczkę :) Jutro wysyłam paczuszkę z ciasteczkami dla naszego Serdelka :) ( parófffkożercy ) :D
  8. Ciocia Kasia już nie może się doczekać weekendu i naszego wspólnego spacerku :) Ciasteczka w kształcie serduszek będą się dzisiaj piekły dla naszego bohatera :)
  9. Tobiś jest mega mądrym pieskiem :-) napewno będzie doskonałym kompanem dla kogoś kto otworzy dla niego swoje serce :)
  10. powiem szczerze że wogóle bardzo mało osób przychodzi ze zwierzakami które są na Barf - przynajmniej do lecznic w których ja miałam praktyki więc ciężko mi się wypowiedzieć ale nie przypominam sobie abyśmy mieli w lecznicy nerkowca z tym sposobem żywienia.
  11. Niestety koci katar jest taki perfidny że nawet jeśli Rudolf poczuje się lepiej, całkiem duże prawdopodobieństwo że mimo przeleczenia złapie od Koloratki ponownie :( Ja miałam na tymczasie Brysia z zamurowanej kamienicy, totalnego dzikuska - przyjechał z kk, mój Cici się zaraził mimo że był szczepiony i nie miały fizycznie kontaktu bo były w oddzielnych pomieszczeniach ale widocznie ja przeniosłam ( a przebierałam się za każdym razem jak wchodziłam i wychodziłam do pokoju ) ale o zarażenie nie trudno. Mój Cici bardzo słabo to przeszedł, Bryś po kilku zastrzykach poczuł się lepiej - a Ewcia kichnęła tylko kilka razy. Także nawet te szczepionki o czym pewnie wszyscy wiemy nie chronią ale powinny powodować łagodniejszy przebieg choroby - co u nas akurat nie miało miejsca. Jeszcze tylko podpowiem bo są koty które bardzo dużo śpią z natury :P ale jeśli to by było niepokojące to proponuję sprawdzić nerki ( kreatynina, mocznik... ) z praktycznego doświadczenia w lecznicach jest to najczęstszy objaw choroby nerek a w dzisiejszych czasach nawet sobie nie zdajecie dziewczyny sprawy ile kotów na nerki choruje :( co 2-3 kot w lecznicy ma ten problem :( masakra....a wszystko głównie przez żywienie.
  12. Kochani Tobi dostał dzisiaj od mojej koleżanki ze szkoły 100zł - Madziu dziękujemy Ci kochana :* Dzisiaj też zostały zamówiony dla Tobiego advantix na kleszcze oraz krople Koszt advantixa i kropli z wysyłką to 97zł - w tym tygodniu chłopak będzie miał 3 sesje rehabilitacji ( koszt 3*40zł = 120zł )
  13. jakie on ma superanckie skarpetki :D na przednich kończynach :D
  14. I kolejny piękny poranek w wykonaniu Tobiego :) czyż nie jest uroczy ???? I pomyśleć że umierał samotnie w rowie....
  15. Sowa dzięki za rady :) DT jest treserem psów :) więc napewno z Tobiego będą " ludzie " :)
×
×
  • Create New...