Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. Anica jak nazywa się ten niebieski żel ?
  2. Jolu - to ja jestem ślepa :-) bo nie widziałam na rachunku wpływu za maj :) teraz prześledziłam historię i rzeczywiście jest wpłata bardzo przepraszam za przeoczenie ale tego konta używam prywatnie i mam sporo transakcji więc mi umknęło :( ale już odznaczone :******
  3. Tak Jolu już wcześniej dotarła i już od dawna zamieszczona w rozliczeniach ;) dziękujemy :*
  4. Bardzo dziękuję za wpłaty Bakusiowej 50zł oraz Malwa 50zł Tobi dostał też 200zł z DS Bubusia ( pieska którego znalazłam 13.04.2018 i który jest już w DS ) pięknie dziękujemy za wsparcie :*
  5. A jak Ty Ewciu i DT się czujecie ?najgorsze pierwsze dni są zawsze :( dajecie radę?
  6. Tak to już jutro :) pogoda kiepska, leje deszcz - ciekawe jak Tobi czy mu nie przeszkadza ? ja ze swoim wczoraj wyszłam to leciał biegiem na dworek a jak wyszliśmy z klatki to w tył zwrot w sekundzie zrobił bo taaaaka ulewa była :)
  7. Są ludzie którzy niestety nie mają pojęcia o podstawowych kwestiach zdrowotnych i wizualnych dla posiadanego przez siebie psa, ale my do takich osób zdecydowanie nie należymy. Drugą kwestią jest też to że ktoś te psy na grzywacze obcina...jeśli właściciel no to zazwyczaj nie wiedział, ale gorzej że robią to " salony ".... ale co się dziwić .... jak ostatnio na Paluch trafił pies któremu przecięto struny głosowe aby nie szczekał...a tego już w domu właściciel nie zrobił tylko musiał to zrobić ktoś kto zna się na rzeczy... dla kasy wszystko.... Uspokajając wszystkich :) widzicie jaką Tobiś ma opiekę - wydaje mi się że nie wiele psów ma taką możliwość być tak prowadzonym - w naszej ocenie robimy dla niego wszystko co najlepsze i na ile mamy możliwości finansowych ( mimo dosyć ogromnego minusa ). Nie pozwolimy go skrzywdzić :) Zapraszam na bazarek - można kupić cegiełkę, ciastka i inne rzeczy - zaglądanie też mile widziane - każda złotówka to dla nas ogromna pomoc
  8. Rzadko spotyka się tak zaangażowaną rodzinę naprawdę - chcącą pracować i cierpliwą - szkoda tylko dzieci jeśli decyzja będzie że zostaje w DT bo dziecku ciężko wytłumaczyć skoro wszyscy w piesku się zakochali..i jak widać sporo już zaangażowali a o to naprawdę trudno tak czy inaczej cieszę się że sunia znalazła domek oczywiście :)
  9. znowu wyświetliła mi się nowa odpowiedź do postu - wchodzę a tu nic :( coś dogo szwankuje :(
  10. Krysiu dziękujemy już na Tobiego koncie :* dopisuję w rozliczeniach
  11. Dorota - komentarze mistrzostwo świata! :))))) " złapie tego pieska!!! gdzie jest ten piesek śliczny! ":P
  12. O finansach napisze Dorota bo ja nie pamiętam dokładnie ile zapłaciła wczoraj - ale coś chyba ponad 500zł :( A tu filmik z wczorajszego wieczornego spacerku :) myślę że tego kota " wykorzystamy " do zdjęć ogłoszeniowych :D i do promocji Tobiego hehehehehehe
  13. Kejciu

    Pieluszki

    a czy ktoś próbował Trixie pas na podbrzusze ?:)jak się sprawdza ?
×
×
  • Create New...