-
Posts
23609 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kejciu
-
Taksa - chwila jamniczej radości :D - jak dobrze że jesteś :)
Kejciu replied to anica's topic in Już w nowym domu
Anica jak nazywa się ten niebieski żel ? -
Są ludzie którzy niestety nie mają pojęcia o podstawowych kwestiach zdrowotnych i wizualnych dla posiadanego przez siebie psa, ale my do takich osób zdecydowanie nie należymy. Drugą kwestią jest też to że ktoś te psy na grzywacze obcina...jeśli właściciel no to zazwyczaj nie wiedział, ale gorzej że robią to " salony ".... ale co się dziwić .... jak ostatnio na Paluch trafił pies któremu przecięto struny głosowe aby nie szczekał...a tego już w domu właściciel nie zrobił tylko musiał to zrobić ktoś kto zna się na rzeczy... dla kasy wszystko.... Uspokajając wszystkich :) widzicie jaką Tobiś ma opiekę - wydaje mi się że nie wiele psów ma taką możliwość być tak prowadzonym - w naszej ocenie robimy dla niego wszystko co najlepsze i na ile mamy możliwości finansowych ( mimo dosyć ogromnego minusa ). Nie pozwolimy go skrzywdzić :) Zapraszam na bazarek - można kupić cegiełkę, ciastka i inne rzeczy - zaglądanie też mile widziane - każda złotówka to dla nas ogromna pomoc
-
Rzadko spotyka się tak zaangażowaną rodzinę naprawdę - chcącą pracować i cierpliwą - szkoda tylko dzieci jeśli decyzja będzie że zostaje w DT bo dziecku ciężko wytłumaczyć skoro wszyscy w piesku się zakochali..i jak widać sporo już zaangażowali a o to naprawdę trudno tak czy inaczej cieszę się że sunia znalazła domek oczywiście :)
-
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
Kejciu replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
znowu wyświetliła mi się nowa odpowiedź do postu - wchodzę a tu nic :( coś dogo szwankuje :(