Jump to content
Dogomania

Moli@

Members
  • Posts

    14649
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by Moli@

  1. Wychudzonym, wychudzonym, łapczywym psom podaje się namoczoną suchą karmę wymieszać z rozdrobnioną puchą / czy gotowanym mięskiem - papkę. Dlaczego? bo nie żują tylko łykają jak gęsi. Pies nie będzie się dławił, ułatwiamy trawienie..., karma nie zalega w żołądku a po wypiciu wody nie rzuci pawia.
  2. Od zdjęć i filmików nie można się oderwać, ogląda się i słucha z przyjemnością..., ile tu miłości, przywiązania..., spokoju. Piękne, szczęśliwe psy Jesteście WSPANIALI..., cudowna psio - ludzka RODZINA
  3. https://www.o2.pl/informacje/pieklo-na-posesji-w-deblinie-tlumaczenie-wlasciciela-suczki-poraza-6783328435665856a
  4. Alaskan malamutte, dzięki za info Kibicuję Drugiemu..., wiele osób pewnie martwi się o chłopczyka Drugi wygląda kwitnąco..., zawsze twierdzę, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jagga, no cóż strzela na tym wątku fochy..., może ochłonie i skrobnie gdy odbierze / mam nadzieje dobre/ wyniki
  5. Wielkie dzięki, że pamiętasz o Czako Chłopczyk zaopatrzony w jedzonko, suplementy...
  6. Po latach pilnowania posesji na łańcuchu / w budzie... może spać spokojnie Jedno dwa zdjęcia może przypadek..., nie! Czakuś czuje się bezpiecznie - pańcia, koleżeństwo krzywdy nie zrobią Malec przyzwyczaił się, że wstaję, przechodzę obok legowiska, pali się światło w nocy - wstawałam do Szagusia.
  7. Wpłynęło od Pani Ani ze Szczekocin - DLA PIKUSI - 120,00 PLN / 20.06 Bardzo dziękuję post rozliczeniowy na pierwszej stronie
  8. Wpłynęło dla Stefci od WIEDŹMA - 10,00 PLN / 7.06 Bardzo dziękuję ___________________________________________ Stan konta Stefci 181,36zł / 21.06
  9. Od dawna tak sypia... a gdy światło przeszkadza - to dupcią do nas Czakuś ma jeszcze ciekawszą pozycję..., na pleckach i cztery łapki leżą na legowisku - stawy ma chyba z gumy ,)
  10. Trafił się pomysłowy urwis to co mi zostało , nie będę męczyć / stresować i prowadzać po Jego własnej działce na smyczy..., jeszcze dobrze się czuję
×
×
  • Create New...