Moli@
Members-
Posts
14649 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
44
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Moli@
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
Moli@ replied to elik's topic in Już w nowym domu
-
Natka już w swoim super domu, takim jaki jej obiecaliśmy :) Natka, skrzywdzona przez ludzi i los, nie wiadomo jak długo czekała ze złamana łapką na pomoc, na ulgę w bólu. Już jest w hotelu, gdzie czeka na operację łapki. Potrzebne jest wsparcie finansowe.
Moli@ replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ma pecha w życiu..., biedna mała. Oślepłam..., brak karty informacyjnej na wątku? -
-
Sesja zdjęciowa Czarusia... w deszczu
-
Piesek z Białostockiego schroniska na spacerze z wolontariuszką Pod schroniskiem
-
Czarek na wycieczce w Białym
-
W ubiegłym sezonie było spokojnie - kleszczy nie widziałam..., w tym rzucają się na wszystkich
-
Czarek zabezpieczony od kleszczy pipetą + wczoraj dostał Simparice - tab. Dziś, po spacerku zdjęłam z pyska i łap cztery kleszcze
-
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Moli@ replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Jaaga masz zapchaną skrzynkę ps przekazałam numer telefonu z instrukcją -
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Moli@ replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Tłuszczo- kaszak (mała kulka pod skórą) - obrazowo - sakiewka wypełniona "kaszką" z płynem. Operacyjnie usuwają sakiewkę i teoretycznie nie powinien odnowić się, (niestety często nawraca). Też nakłuwam i przez gazik wyciskam. -
rozi, dziś jeszcze wisiałam na telefonie..., kilka rozmów i tablety od robali zamówione - w dobrej cenie. Mam nadzieję, że w poniedziałek/wtorek dojadą.
-
Zwątpiłaś w Siebie
-
Cooo?
-
Oj, gapa już wszystko gra - 4szt 5-10kg i 6szt 10-20kg
-
Simparica dla sierściuchów..., w dobrej cenie 292zł / 18.03 (przelew) 10-20kg -- 6szt 5-10kg -- 4szt rozi, wielkie dzięki, że pamiętałaś i poświęciłaś trochę czasu ....załatwiłaś i wysłałaś do nas na własny koszt
-
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
Moli@ replied to dreag's topic in Psy do adopcji
Kupiłam Julce tablety na robale - 36zł / 23.03 -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Moli@ replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Wpłynęło na konto - 120,00 PLN / 20.03 " DLA PIKUSI-MARZEC" - od Pani Ani ze Szczekocin Dziękuję -
Natka już w swoim super domu, takim jaki jej obiecaliśmy :) Natka, skrzywdzona przez ludzi i los, nie wiadomo jak długo czekała ze złamana łapką na pomoc, na ulgę w bólu. Już jest w hotelu, gdzie czeka na operację łapki. Potrzebne jest wsparcie finansowe.
Moli@ replied to elik's topic in Już w nowym domu
Szkoda..., nawet sztywna, krótsza to zawsze własna łapa na której może się oprzeć. -
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
Moli@ replied to elik's topic in Już w nowym domu
"po drugiej wizycie u okulisty" ? karty informacyjne z wizyt u okulisty ?..., z pierwszej wizyty - badania ?