Moli@
Members-
Posts
14649 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
44
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Moli@
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
Moli@ replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Biegaj chłopczyku po zielonych łąkach [*] -
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/2203136,1,horror-psow-w-wojtyszkach-to-miejsce-trzeba-bylo-zamknac-juz-rok-temu.read https://sieradz.naszemiasto.pl/ponad-100-psow-ewakuowano-w-wojtyszek-akcja-trwa-potrzebne/ar/c14-9223313 'Trwa ewakuacja psów z owianego złą sławą schroniska w Wojtyszkach (powiat sieradzki). Do tymczasowych domów trafiło już około 100 czworonogów, ale to nie koniec. Domów poszukują kolejne zwierzaki, najczęściej z problemami zdrowotnymi. ' https://lodz.tvp.pl/66571315/ponad-60-zaniedbanych-psow-ewakuowano-ze-schroniska-w-wojtyszkach "Ponad 60 psów w stanie zagrażającym ich życiu i zdrowiu odebrano w czwartek i piątek, 24 lutego w schronisku dla zwierząt w Wojtyszkach. Od czwartku na terenie, gdzie trzymanych jest obecnie ponad 400 psów policja i prokuratura prowadzą oględziny zwierząt w związku z kolejnym dochodzeniem dotyczącym znęcania się nad nimi. Stan każdego psa oceniają biegli sądowi z dziedziny weterynarii. ' (...) Interwencja jaka ma miejsce od dwóch dni dotyczy jednak nowego zawiadomienia dotyczącego braku udzielenia pomocy psom jakie przebywają w schronisku. "
-
Stefcia mała suczka z Podlasia chce kochać ludzi i być kochana....
Moli@ replied to doris66's topic in Psy do adopcji
Stefcia życzy miłego dnia -
Dawno nic nie padało..., śnieg z deszczem ale na plusie. Sierściuchy zadowolone Dzielna Flapi ...
-
Dziś Flapi miała wykonane echo serca. Wynik OK. Badanie, echo serca + Prednicortone 20mg / 30tab - Koszt 364zł (pozostało do zapłaty) W aptece -30,68zł / 24.02 (paragon)
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Moli@ replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
To prawda, radzi sobie świetnie na wózeczku ale jeździ od lutego 2020 roku... trzy lata -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Moli@ replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Moli@ replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Moli@ replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Wpłynęło na konto -" DLA PIKUSI-LUTY" - 120,00 PLN/20.02 od Pani Ani ze Szczekocin Dziękuję post rozliczeniowy na pierwszej stronie -
Jeżeli zwierzak w miarę spokojny to można przeciąć kołtun - odciąć 1/3..., to co zostanie daje się rozczesać .
-
Spokojnego dnia. Od rana wieje..., chwilowe przerwy w dostawie prądu
-
Dzwonił doktor Nieradko z Boliłapki..., wyniki krwi Flapi są dobre..., nie ma, między innym, problemów z wątrobą, nerkami. Poziom hormonów tarczycowych na granicy normy (zbliża się do dolnej granicy) do kontroli za kilka miesięcy - bez leków. Flapi, dziś nie kaszle jedynie kilka razy chrząknęła. Uff steryd zadziałał u małej a pewności nie było.
-
17 lutego Światowy dzień KOTA