Moli@
Members-
Posts
14649 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
44
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Moli@
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Moli@ replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Pieszczoch -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Moli@ replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Jest co szczotkować - codziennie -
Może cieńszy panel zamocować..., bo siatka bez naciągu raczej długo nie powisi
-
Dobre pytanie. Nigdy się nie odrobaczałam..., nigdy w badaniach nie wyszły robale..., nigdy nie miałam problemów sugerujących zarobaczenie. Pierwsza praca w szpitalu i po kilku dniach ostre zatrucie - mało brakowało a wylądowałbym na oddziale zakaźnym. Od tego czasu częste mycie rąk to norma..., rękawiczki ( w razie potrzeby), środki dezynfekcyjne / odkażające..., gorąca woda do mycia i prania... ciągła kontrola psich kup, wagi psów i sierści. Odrobaczam sierściuch 2 razy w roku Psie miski - metalowe, myte po każdym posiłku. Częsta wymiana wody w psich miskach + mycie. Latem nie wystawiam dużych pojemników z wodą do których psy mogą wejść. Częste pranie z dezynfekcją legowisk, pokrowców, kocyków...
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Moli@ replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Nimfa wodna..., spokojnie czeka na wyjście z wanny..., nim rozłożę ręcznik -
20 / 15 kg worki, zgrzewki puszek targam po metalowej drabince do piwnicy - w dół / w górę, bo zapas musi być. Nie skarżę się..., nie płaczę na wątkach. W pomieszczeniu do którego psy nie mają dostępu. Pojemniki z suchą karmą ( diety, psów w BDT, naszych sierściuchów) Pojemnik z kocią karmą drugi z drewnianym żwirkiem Czasami nerw się narusza...gdy czytam "psy zjadły / wyżarły innemu zwierzakowi - specjalistyczną drogą karmę" Łatwo przyszło..., łatwo poszło. Przyślą/kupią następne worki
-
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
Moli@ replied to dreag's topic in Psy do adopcji
U nas od kwietnia 2015 roku, za chwilę 8 lat. Jak ten czas szybko mija -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
Moli@ replied to dreag's topic in Psy do adopcji
Po rannym spacerku dosypia i czeka aż pańcia wypije poranną kawę -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
Moli@ replied to dreag's topic in Psy do adopcji
Przyjechał worek karmy - 20kg dla Julci od dreag, mamy zapasik jedzonka Dzięki -
Syrop Flapi, 100ml / 46zł (rozpiętość cenowa duża w zależności od sprzedawcy) Dostaje od 30.01 dwa razy dziennie..., zdecydowana poprawa. W nocy nie kaszle, w dzień sporadycznie. Skład: zomaltuloza-melasa, sorbitol, Witamina A, witamina C, Witamina E, babka lancetowata, eukaliptus, bluszcz, tymianek, anyż.
-
Poranny spacerek zaliczony - ciemno, zimno / mróz to szybko wracały do domu..., asysta przy porannej kawie
-
Jeszcze kilka fotek z niedzieli
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Moli@ replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Moli@ replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Pikunia pozdrawia -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
Moli@ replied to dreag's topic in Psy do adopcji
-
Słoneczna, mroźna niedziela
-
Maluchy dostały prezencik - suchą karmę..., od sąsiadów - Agnieszki i Oskara. Wielkie dzięki
-
Jeżeli łapki ułożone są do przodu to malec ma problem..., bezwładne blokują ruch Loluś potrzebuje specjalnego wyprofilowanego ślizgacza - w którym wyprostowane nóżki będą unieruchomione a pod dupcią może wzmocnienie Może skonsultować z ortopedą i rehabilitantem? ps Pikunia też potrafi ułożyć łapy do przodu..., obie w bok lub obie przed siebie...., jedna w bok a druga bezwładnie z tyłu. Łapki jak w szmacianej lalce (może ktoś jeszcze pamięta), podrzuca tył i układa łapy jak wygodniej.
-
Kurier dostarczył nasze zakupy dla psiaków Hepatiale forte large breed (+25kg) + Dermatisan ze srebrem - dla Flapi Pałki z wołowiną 900 x 5 Hepatiale forte small breed & cats dla Promyczka
-
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
Moli@ replied to dreag's topic in Psy do adopcji
-
-
Wczoraj na plusie i deszcz..., w nocy mróz i śnieg..., dziś ślizgawka Urwisy łobuzują..., ja trzymam się powietrza