-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mela Jakimiuk']Poznałam Was na wątku Milki, Karo bardzo mnie urzekł i chcę na niego wpłacić 50 zl na razie jednorazowo[/QUOTE] Witaj Melu, cieszę się że Mileczka przyprowadziła Cię na wątek Karo:-). -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Poziomko, zacznij moze zbierać deklaracje. Styczen wprawdzie się juz konczy ale moze chociaż część osób będzie mogła wpłacić pieniążki za styczeń, mielibyśmy więcej w skarbonce:-). Bo przecież i tak nie mamy kompletu deklaracji dlatego każda złotówka się liczy. -
[quote name='Poker']Są jakieś informacje o malutkiej?[/QUOTE] Tak, wczoraj rozmawiałam z Panią telefonicznie. Milka się rozkręca, śpi z Panią w łóżku, ze swojego nowego i mięciutkiego legowiska właściwie nie korzysta:mad:. Łasi się do wszystkich przychodzących-czy to domowników czy całkiem jej nieznanych osób. Nie chce jeść suchej karmy, tylko czeka na gotowanego kurczaczka:evil_lol:. Właśnie Pani zadzwoniła z pytaniem jaką karmę ja jej dawałam bo taką chce kupić. Znacie jakąś karmę dla niejadków? Ja mam ten sam problem z moją Sarą, sucha karma jest beeee. Jedyny problem to podobno niesamowicie ciągnie na spacerach, trzeba za nią biegać. U mnie nie miałam tego problemu, trzymała się Sary i w takim tempie chodziła. A tam jest juz sama i pewnie chodzi wg własnych zasad/tempa:diabloti:. No i strasznie szczeka na spacerach. Obszczekuje wszystkich-ludzi, psów, czesem podobno nic nie widzi a też dziamgoli. To jest uciążliwe głównie raniutko na spacerach i poźnym wieczorem. Macie jakiś pomysł aby oduczyć ją tego jazgotu???? A tak w ogóle to jest bardzo kochana i strasznie ale to strasznie potrzebuje głaskania i przytulania:-). AAAA, i jeszcze wykrada bułki z talerza, juz dwa razy jej się zdarzyło. Raz zjadła kolację Pani a drugim razem wykradła bułkę z talerza córce Pańci:-). Chyba kiedyś chlebem musiała być karmiona, tak jej to smakuje:-).
-
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Koniecznie trzeba zmienić tytuł wątku na taki informujący o braku deklaracji. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam naszego blondaska:-) -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Sara2011 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
[quote name='DORA1020']Ciesze sie,ze juz jest u Was:) Moze teraz cos ruszy.Sonia nie jest wysterylizowana,ta waga to tak na oko. Z okresleniem wieku to tez pewnie roznie bywa.Moze jak w piatek bedzie wet to tak w przyblizeniu okresli jej wiek. Ale to taka kochana sunia i tak dlugo czeka na dom. Chociaz ostatnio Sara 2011 napisala,ze ktos o nia pytal,tak ladnie to brzmialo co napisali,taka mialam nadzieje,niestety nie napisalai ani nie zadzwonili......[/QUOTE] No niestety, Pani nie odpisywała więc sama do niej napisałam jeszcze raz o Sonię. I otrzymałam odpowiedź [I]" Sonia jest śliczna ale niestety zbyt mała... W sobotę jadę do schroniska po dużego pieska, który też dużo przeszedł... oby był tak kochany jak Sonia... Zyczę jej z całego serduszka ciepłego kąta u kochających ludzi..."[/I] Tak bardzo żal jest mi Soni:-(. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
O, widzę że już banerek gotowy:-) -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poziomka']Dzieki, że zajrzałaś. :) tekst?, cholerka, może Karo szuka domu? Karo brak deklaracji? O Matko nie wiem. Pomóżcie proszę.[/QUOTE] Raczej trzeba iść w brak deklaracji. Coś s stylu: "Karo błaga choć o 5zł by wyjść ze schronu" lub "wspomóż Karo grosikem by opuścił schron" lub "Karo gaśnie w schronie, błaga o deklaracje na hotelik", itp. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam chłopaka... -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']mam jeszcze taki pomysl...gdyby udało się wyadoptować naszego wielgusa Bardo, to na jego miejsce do pdt mógłby iść Karo - Mortes zna Mirona i wie, jak potrafi z psem pracować, mogłaby mieć go "pod ręką" Koszt 300 zł plus karma...no i oczywiście koszty wet. Mortes - jak myślisz?[/QUOTE] [quote name='PaSja Hera']Nie ja decyduję,ale znam Mirona i wiem co potrafi zdziałać z psem. :) Dodam,że u Mirona był również Izek.[/QUOTE] Tu dziewczyny piszą o Mironie, ja osobiście nie znam tego hoteliku, nawet z innych wątków. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ick']Tutaj jest mowa o karmie może na pierwsze miesiące...od bestia666.. Jaasneże olepiej miec pełne deklaracje ale czy je tak szybko uzbieramy... Brakuje jeszcze 9o zl ............ To bedzie moze b. dlugo trwac..Mrozy juz są.... Tak jak pisałam już wielokrotnie dofinansuje bazarkami.... A co z moim banerkiem...Poziomka czy on się Tobie nie podoba?[/QUOTE] Ja tez bym byla za tym zeby juz go wyciągać. W miarę mozliwości będę wspomagać takze deklaracjami jednorazowymi. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ick']Tutaj jest mowa o karmie może na pierwsze miesiące...od bestia666.. Jaasneże olepiej miec pełne deklaracje ale czy je tak szybko uzbieramy... Brakuje jeszcze 9o zl ............ To bedzie moze b. dlugo trwac..Mrozy juz są.... Tak jak pisałam już wielokrotnie dofinansuje bazarkami.... A co z moim banerkiem...Poziomka czy on się Tobie nie podoba?[/QUOTE] Ick, a napiszesz jak się wstawia taki banerek? Bo ja chyba nigdy tego nie robiłam i nie mam pojęcia jak się zabrać. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Właśnie, o karmie musimy pamiętać. Lepiej byłoby mieć komplet deklaracji a karmę&weta ogarniać jednorazowymi i bazarkami. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Kod4 mogłaby zmienić tytuł wątku ze brakuje 100 zł deklaracji do wyciągniecia ze schronu. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Poziomko, post nr 2 do Twojej dyspozycji. Wpisuj tam wszystkie deklaracje. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poziomka']Napisałam do moda ale nie wiem dlaczego cały post gdzieś wcięło. Jeszcze raz napiszę.[/QUOTE] Napisz do moda na PW. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poziomka']A w jakim dziale się to zgłasza? Tam gdzie przeniesienia wątków?[/QUOTE] Poziomko, wydaje mi się ze trzeba napisać do moda np. Maupa4 o dodanie dodatkowego postu którego Ty będziesz adminem . Wydaje mi się nawet zeby dobrze by było gdybyś była adminem pierwszego postu tak by nanosić tam nowe informacje o Karo, zmieniać tytuł wątku, itp. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Poziomko kochana, trzeba poprosić moda o pierwszy lub drugi post do rozliczeń i tam wpisywać wszystkie stałe i jednorazowe. Dobrze juz mieć konto i udostępniać cioteczkom które chcą wpłacać pieniążki. Damy radę. Musimy zacząć działać bo jak teraz nie wystartujemy to juz nikt tu nie wróci z powrotem. Zróbmy to dla Karo, proszę... -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Jestem na zaproszenie Poziomki. Wyczułaś, ciotka, że mam słabośc do wielkich futrzaków!50zł/mies. od lutego.[/QUOTE] Dziękujemy Ciociu. To naprawdę ogromna pomoc:loveu::loveu::loveu:. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Poziomka, nie wiem czy zgodziłaś się być osobą prowadzącą rozliczenia, bo jesli tak to trzeba poprosić moda o udostępnienie pierwszego lub drugiego posta do rozliczeń. Wtedy czarno na białym bedzie widoczne ile mamy deklaracji i nie trzeba będzie biegać po wątku. -
[quote name='Poker']są jakieś wiadomości o Milce?[/QUOTE] Tak, tak są. Nie wytrzymałam i juz koło godz.11 zadzwoniłam ale jakoś nie miałam kiedy napisać bo biegam dzisiaj jak w ukropie: sprzątanie, zakupy-jakos wczoraj nie miałam do tego głowy. Tak w ogóle to jakieś dziwne sny miałam całą noc, nawet Ty Poker mi się śniłaś:crazyeye:. Bałam się o Milkę i chyba stąd te sny. Mileczka wczoraj taka zdystansowana była, nie opuszczała pokoju w którym ma swe legowisko, większość czasu leżała sobie w swoim legowisku jakby tam czuła się najbezpieczniej. Nockę przespała w łóżeczku z Panią. Kiedy Pani pościeliła łóżko, to Milka na nie nie wskakiwała ale kiedy tylko Pani się położyła to Mileczka natychmiast kicnęła do łóżka i tam przespała do samego rana. Po moim wyjściu koło godz.18 Państwo trzy razy wychodzili z Niunią na spaecer, za pierwszym i drugim razem nic nie zrobiła ale za trzecim razem, na spacerze o godz.24 zrobiła wszystko co trzeba. Dzisiaj już jest o wiele śmielsza, chodzi po całym domku, do każdego przychodzi po mizianie. Jak dzwoniłam to właśnie jadła kurczaczka a po jedzonku Pani wybierała się na specerek. Kiedy córka Pani wróciła do domu, to Niunia pobiegał ją przywitać więc z jej odwagą jest coraz lepiej. Myślę ze jakieś dwa tygodnie wybiorę się w odwiedziny, na razie niech się mała aklimatyzuje, nie będę jej mącić w głowie. A latem będziemy częściej się spotykać. Niedaleko mam działkę rekreacyjną, będę zapraszała Panią z Milkę na grilla to sobie Mileczka z Sarunią pobiegają do woli na ogrodzonym terenie:-). Zresztą sama Pani mówiła żeby odwiedzać Niunię, na pewno nie omieszkam skorzystać:-). Ja przy okazji otrzymałam od Pani prawie cały wór karmy Royal Canin Obesity dla mojej Sary po poprzedniej suni Państwa która od listopada za TM. Tamta sunia była na diecie, moja Sara też musi się trochę odchudzić :razz:.
-
[quote name='Poker']Cudna jest ,a jakie spanko pod kolor zakupione.Bomba. Będzie dobrze, nie martw się. Nie płakała jak wyszłaś z DS?[/QUOTE] Spanko rzeczywiście śliczne i bardzo mięciutkie. Na zdjęciu moze tego nie widać ale jest tam taka wyjmowana bardzo gruba i miękka poduszka, z jednej strony w kolorze jak widać na zdjęciu, z drugiej strony różowa. A Milka jak wyszłam do przedpokoju to nawet nie wyszła za mną bo była zajęta podsuwaniem główki do głasków synowi i jego dziewczynie. Tam jeszcze chwilę z Panią rozmawiałam i Milka nawet nie zajrzała do przedpokoju. Kiedy wyszłam na klatkę i dalej z Panią rozmawiałam przez próg, wtedy Pani powiedziała ze Milka wychodzi z pokoju i kieruje się w stronę drzwi wyjściowych. Wtedy ja szybko się pożegnałam i poszłam, nie chciałam jej głaskać i przytulać a potem wyjść , przez co jeszcze bardziej mącić jej w jej główce. Trochę to okrutne ale co robic:shake:.