Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. [B]Zdrowych, Wesołych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych !!! [/B]A na Zajączka wieści od Pestuni i sama bohaterka wątku w najnowszej odsłonie:-). [I] "[COLOR=#222222][FONT=arial]Pesteczka ma się bardzo dobrze, jak widać na poniższych zdjęciach zaprzyjaźniła się już nawet z kotem. Pestunia to bardzo mądra sunia, dalej swobodnie biega sobie po ogrodzie, ale nigdzie dalej nie wychodzi gdyż widzi"wirtualna bramę". Natomiast kiedy chce iść na spacer podaje smycz i nie sposób jej odmówić. Drugie zdjęcie zrobione jest świeżo po strzyżeniu. Na początku Pestolinie nie podobał się nowy fryz. Biegała po całym domu i ocierała się o łózka i meble. Uspokoiła się dopiero następnego dnia, a nawet pozwoliła sobie zrobić zdjęcie.Poza tym Pestunia bardzo lubi się plażować. Chodzimy z nią na spacer nad pobliską rzekę. Biega za patykami i bez wahania wchodzi również do wody :) :) [/FONT][/COLOR]"[/I] Fotorelacja :-) [IMG]http://i61.tinypic.com/5nm5ps.jpg[/IMG] tu świeżo od fryzjera:-) [IMG]http://i58.tinypic.com/2d1k96f.jpg[/IMG] Moi przyjaciele :-). Czekamy na gotowane żarełko heheh..... [IMG]http://i60.tinypic.com/3465fmt.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/4sxxee.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/24g7ol0.jpg[/IMG]
  2. Witam się z Karusiem. Jaki on jest śliczny, aż dziwne ze nikt o niego nie pyta. Chyba trzeba by mu było wyróżnić tablicę.pl albo jakiś inny bardziej popularny portal ogłoszeniowy.
  3. [quote name='Poziomka']Właśnie noszę się z zamiarem oddać komuś do prowadzenia to zajęcie. :)[/QUOTE] Heheh, Poziomka, chyba trudno Ci będzie znaleźć zastępstwo :-).
  4. Fajnie że Karuś już zabezpieczony:-).
  5. Tę glukozaminę to chyba lepiej zamówić w większym opakowaniu -120 szt. Patrzyłam na allegro, kilka zł drożej a dwa razy tyle w opakowaniu.
  6. Też przelałam dodatkowe 20 zł-może być na glukozaminę.
  7. [quote name='Poziomka']Oczywiście nie chcę się wtrącać w szacowną rozmowę ale Kabaja przysłała razem ze swoją deklaracją 50zł dodatkowe na leczenie. Może zapytajmy Kabaję i wyrazi zgodę na zakupienie obroży Foresto. Według mnie Karo musi mieć najlepsze zabezpieczenie przed kleszczami i tyle.[/QUOTE] Jeśli Kabaja się zgodzi przeznaczyć te 50 zł na obrozę to ja dopłacę brakującą kwotę na obrozę, @Poziomka, a moja skromna dyszka stałej za kwiecień nie dotarła jeszcze? Wpłaciłam 30 marca .
  8. [quote name='Poziomka']Na konto Karo wpłynęło 695 zł od Ick. Dziękuję ślicznie :) Stan konta 1083 zł.[/QUOTE] Wspaniały wynik bazarkowy:loveu::loveu::loveu:. Bardzo dziękujemy Ick:buzi:.
  9. Jej, jaka Sawanka jest cudowna. Kocham takiej urody psiaki. Naprawdę cud dziewczyna. Mikuś też śliczny. Cudna parka:-). Anula, a jakie masz pięknie kwitnące prymulki przed domem:-).
  10. Kochani, czy może ktoś ułożyć jakiś fajny tekst do ogłoszeń oraz wybrać kilka fajnych zdjęć, wykupiłabym mu jakiś pakiet ogłoszeń na bazarku ogłoszeniowym.
  11. Koko niebieskie-oko wygląda jak lwica. Piękna jest:-). A Ikarek jaki przystojniak!!!!
  12. Zdjęcia naprawdę super, będzie z czego wybierać do ogłoszeń:-).
  13. Jaki cudowny i szczęśliwy Karuś!!!! :loveu::loveu::loveu:Miron, pięknie dziękujemy za wspaniałą opiekę:Rose:
  14. A ja na dobranoc idę obejrzeć po raz n-ty filmik z brykającym Karusiem:-)
  15. Cioteczki, spokojnie. Karo musi być przebadany przez weta i do tego nikt nie ma wątpliwości. A jak będą wyniki , bedziemy decydowały co dalej robimy. A jeśli chodzi o weta to liczymy na Was Cioteczki z Kielc, nam z drugiego końca Polski czy świata trudno decydować o wecie tam w Kielcach bo nie mamy żadnej wiedzy o weterynarzach w Kielcach. Musimy zrobić wszystko aby Karuś był zdrowy i musimy mu znaleźć cudowny domek, to jest nasz cel.
  16. Bardzo dziękujemy kieleckim Cioteczkom za pomoc:-).
  17. [quote name='Bonsai']Pewnie dlatego mężowi Poker Neska tak szczególnie przypadła do gustu... ;)[/QUOTE] heheh, pewnie tak:-)
  18. Pani i jej podopieczna jakoś tak się kolorystycznie tym razem dobrały:diabloti:.
  19. Z Karusia jaki brodacz:crazyeye:. Ale fotki cudne, takie ciepłe, na zielonej trawce, ehhhh....
  20. [quote name='miron h']Fitmin dojechał dzisiaj :) Karo trzyma się bardzo dobrze :) Szaleje jak wariat :) Wpada od czasu do czasu do kojca, do budy, odpocząć :lol: Na noc go zamykam i czasami w dzień, żeby moje staruszki odsapnęły :) Wczoraj go wyczesałem, nie bardzo mu pasowało tykanie portek, ale szybko się uspokoił :)[/QUOTE] Szalej Karusiu, szalej, baw się , biegaj:loveu:.
  21. [IMG]http://i62.tinypic.com/6onct5.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/fbkpp4.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/huh7us.jpg[/IMG]
  22. Milusia pozdrawia z DS:-) [IMG]http://i59.tinypic.com/3517haf.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/x1ktxz.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/wa556f.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/2cik9qw.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/vgpeub.jpg[/IMG]
  23. To może jeszcze kupmy Fitmin na stawy? Widziałam ze są w tabletkach i proszku .
×
×
  • Create New...