Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Szok!!!!! Jak można?????
  2. [quote name='Lida']Ode mnie 20 zł stałej.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu:.
  3. [quote name='teresaa118']Przydreptalam na wezwanie. Konkretnie bez achow i ochow - 50 zl stale. Jesli juz ktos sie nia zainteresowal, no to trzeba sprawe dalej ciagnac. Moze rzeczywiscie wyleczona znajdzie swojego "ludzia"[/QUOTE] Teresaa118-jesteś kochana:loveu::loveu::loveu:.
  4. hoooooooooooop do góry, pokazujemy Kamusię i o wsparcie finansowe prosimy...
  5. Tytuł super. Niestety sytuacja Kamy nie jest tragiczna więc i małe zainteresowanie. Szkoda, to taka śliczna i młoda jeszcze sunia, po wyleczeniu ma szansę szybko znaleźć dom.
  6. Bonsai,zmien moze tytuł wątku na bardziej błagalny. Nie da się tego wątku przenieść na to forum główne a nie tylko na wielkopolskie? Wydaje mi się ze tam więcej ludzi zagląda.
  7. Kto dorzuci grosika dla Kamusi???
  8. Bonsai, a może tymczasowo tytuł zmienić ze zbieramy deklaracje?
  9. Wspaniałe wiadomości, tak się cieszę:loveu::loveu::loveu:
  10. Hop, hop, hop Cioteczki przybywajcie na pomoc....
  11. Giselle, tak mi przykro:-(. Tak pieknie napisałaś o Misiu że siedzę i łzy mi spływają po policzkach a jestem w pracy. Tak bardzo żal tego, ze Misio nie mógł w końcu pożyć w warunkach na jakie zasługiwał, mając obok siebie kochane, troskliwe Opiekunki. Tak bardzo żal :-(
  12. Podrzucam Kamę moze ktoś wypatrzy i zadeklaruje grosika.
  13. Ja już wcześniej oglądałam te filmiki, fajnie to wszystko wygląda.
  14. Moze poprośmy jakąś Fundację o pomoc? Ktoś tu chyba wcześniej pisał o Fundacji Centaurus. Jak myślicie, warto spróbować?
  15. Płakać się chce ze szczęścia jak się widzi powyższe zdjęcia... Nareszcie Rinuś wolny, leczony a co najważniejsze -blisko człowieka:-).
  16. Trzymam kciuki za złapanie reszty ferajny. Martwię się o te szczeniaki:-(.
  17. Odwiedzam Kamusię z rana.
  18. Jaki był koszt dzisiejszej wizyty u weta? Kto założył kasę?
  19. A ta reszta maluchów da sobie radę bez mamy???
  20. Jestem na zaproszenie chociaż Kamusię znam świetnie z wątku Przytuliska G. Też mogę dać tylko 10zł stałej niestety.
  21. O matko, jaki biedulek. Ja najwcześniej za 1,5 miesiąca będę jechała z W-wy przez Wrzesnię do Gorzowa ale mam nadzieję ze znajdzie się szybciej jakiś transport:-(.
  22. [quote name='memory']Poproszę o dane do przelewu, wesprę chłopczyka jakimś groszem.[/QUOTE] Poziomka jest naszym skarbnikiem, jak wejdzie na wątek to podeśle nr konta. Można tez wesprzec Karusia na bazarku fantowo-cegiełkowym, z którego pieniązki przezsnaczamy na leczenie chłopaka. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252985-B%C4%99dzie-bazarek?p=22129208#post22129208[/url]
  23. [quote name='ewab']Czytam wątek, głos zabieram tylko wtedy gdy mam coś do powiedzenia. Niestety największym problemem nie jest stan Karo a to, że brak jest osoby decyzyjnej. Mam prośbę o wskazanie takiej osoby. Jeśli nie ma chętnego to proszę o umożliwienie mi i Andzi69 o pilotowanie dalszych działań dotyczących diagnostyki i ew. leczenia. Konsultacja, o której piszę powyżej jest konsultacją z innym wetem niż ten, u którego był dotychczas.[/QUOTE] Ewa, konsultacja z drugim wetem uważam powinna się odbyć, nawet gdyby miał potwierdzić pierwszą diagnozę. Dobrze by było wiedzieć jaki byłby koszt całkowity operacji, zeby wiedzieć jaką kwotę musimy nazbierać. Ja nigdy nie miałam do czynienia z takim schorzeniem u psa więc nie wiem kompletnie nic. Czy po zbiegu pies całkowicie wraca do sprawności?
×
×
  • Create New...