-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
A moja sunia Brita nawet nie tknęła choć miałam dwa rodzaje, Boscha nie kupowałam więc nie wiem, natomiast Joserę Festival nawet w miarę zjada choć ona do suchej karmy ma "długie zęby". Rozumiem że Karo podjada w tej chwili karmę Bardusia czyli Dog Chow? Jeśli ją zjada to może taką kupić albo tę Joserę Festival? -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Koniecznie musimy kupić jakąś karmę bo w tej chwili Karuś wyjada karmę innego pieska chyba. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Ale super fotki!!!! Na tej ostatniej to Karo chyba zachęca tego drugiego psiaczka do zabawy:-). -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, jaką karmę radzicie zamówić dla Karo ? -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='miron h']Jednak się psiury nie doczekały jutra ^^ Zapoznały się już dzisiaj :) Karo w otoczeniu stadka zapomniał, że jest chory i zaczął w śniegu szaleć jak szczeniak :lol: Rozruszał całe towarzystwo i ganiały się dobre pare minut :) Więcej nie chciałem ryzykować ze względu na jego bioderka i nóżki. Wychodzi już ładnie z budy, ogonek powiewa w jedna i druga stronę. Przytulak straszny :) Teraz mu się nawet do kojca wejść nie chciało, musiałem smycz przypiąć i zaprowadzić :D Rozbawił się :D Tak jest bardzo grzeczny. Zjada ładnie. Jutro postaram się zrobić kilka zdjęć i wkleić. Pozdrawiam.[/QUOTE] Jak fajnie czytać takie wiadomości:-). Dobrze że chłopak jest taki zgodny w stosunku do innych psiaków. I grzeczny i przytulak i ładnie zjada- chłopak ideał:loveu:. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='miron h']Karo przespał spokojnie noc. Micha z żarełkiem wyciągnęła go z budy, wszamał wszystko, popił wodą ^^ Nawet się otarł i dał na spokojnie poklepać :) Podreptał trochę w kojcu i zmył się na sianko. Widać trudność w poruszaniu i zesztywnienie. Dzisiaj mu jeszcze dam spokój i czas za zaaklimatyzowanie się. A jutro zapozna się już z moim stadkiem nos w nos. Bo moje "bestie" już się doczekać nie mogą :D Jedna sunia nawet cała noc do budy nie weszła tylko warowała przy kojcu :P Lubi przystojniaków :P[/QUOTE] No,to że z Karego przystojniak to wszyscy wiedzą:-) -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Poziomko, musimy ustalić kiedy mają być robione płatności za hotelik, czy będzie bezpośrednio kontakt z hotelikiem czy przez Cioteczki kieleckie, jaką karmę będziemy kupowały Karo itp. Wazne jest aby sprawdzić stan zdrowia Karusia, jego charakter, zachowanie, stosunek do zwierząt/dzieci/obcych, no i zdjęcia od czasu do czasu , no a potem do ogłoszeń to już musiałyby być jakieś fajne zdjęcia, przyciągające oko:-). -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Ja tez jestem ciekawa dzisiejszej akcji. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaas1']mogę deklarować 20 zł na miesiąc, proszę podajcie numer konta i inne dane na priv:)[/QUOTE] Wspaniale, bardzo dziękujemy za pomoc Karusiowi. Jak tylko Poziomka wpadnie na Dogo podeśle nr konta.:loveu::loveu::loveu: -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='devoner']one tak zawsze:loveu:[/QUOTE] A jakie tajemnicze, słowem nie pisnęły o szykowanej akcji:mad:. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='bestia666']Ja właśnie dostałam telefon, żeeeeee..... Karo jedzie :multi: Niestety nie wiedziałam o tym wcześniej, bo tak to bym pomogła i jakoś dostarczyła tę karmę, którą Kabaja mi wysłała... Ale najważniejsze, że jedzie :lol: Jak ktoś z Kielc może mi pomóc z zawiezieniem tej karmy, to bardzo proszę ;)[/QUOTE] O matko, ale wszystko się potoczyło błyskawicznie:crazyeye:. Kurczę, dobrze by było tę karmę jakos do hoteliku dostarczyć. Cioteczki z Kielc, pomóżcie z tą karmą, please. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']przelew 120 zl w drodze..[/QUOTE] Bardzo dziękujemy:-). -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Ja przelałam 20 zł-stała za styczen i luty. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poziomka']Tak :) Ja już skrobię o deklaracje i napisałąm do Bestia666.[/QUOTE] Poziomka, ktoś chyba pisał o karmie, ze może przekazać Karo? Kto to był? -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']EwaB miała dzisiaj próbować go wyciągnąć. Może to zrobic do 15 albo dopiero ew. jutro - bo po 15 Miron jedzie gdzies do rodziny i będzie późnym wieczorem. Ale juz bliżej niż dalej :) Dzisiaj u nas ciut cieplej niż wczoraj...ale śnieg sypie caly czas, drogi zasypane...[/QUOTE] To cudowne wieści. To my ze swojej strony zabieramy się za finanse:-). -
Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc
Sara2011 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']A ma swój domek dziewczyna:)[/QUOTE] Jak cudownie:loveu:. Z jednej strony ta likwidacja przytuliska wyszła psiakom na dobre. Gdyby nie to, to Basieńka nadal by tam tkwiła zapomniana przez cały świat. Nie wspomnę już o cudnej On-ce Laki. A tak wszystkie psiaki prędzej czy poźniej znajdą swoją przystań. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poziomka']Ja mam na koncie 40zł od Bjuta :) 263 zł ma Bestia666 u siebie na koncie. Trzeba te pieniążki połączyć i mamy na pierwszy miesiąc. Dziś porozsyłam pw z numerem konta odnośnie deklaracji. I zaraz napiszę do Ewab z prośbą o zabranie Karo. Co jeszcze? Mówcie mi co jeszcze trzeba zrobić a ja zaraz się biorę do pracy.[/QUOTE] Poziomko, to napisz do bestia666 o przelanie tych pieniązków na Twoje konto. Najlepiej gdyby wszystkie pieniązki były u Ciebie i do Ciebie były robione przelewy bo zrobi się bałagan. -
Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc
Sara2011 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Z tego co wiem całkiem, cąłkiem:) Koko rządzi i dzieli:) Biega luzem z psami fundacji. Jest mega silną sunią. Planujemy zmienić dane do ogloszeń i już zacząć szukac jej domu. Sońka biega gdzie chce i kiedy może ucieka z zagrody. Tu ma raj do zagladania, obwąchiwania i gospodarowania. Marika się przełamała - pierwsza przy jedzeniu i w najlepszej budce. Denis już się wyciszył - dużo spi. Esia najsłodsza - najbardziej delikatna i subtelna - najbardziej chyba spragniona ludzkiego dotyku. Wcześniej zabrana Marylka w tamtym tyg. miała drugą operację i wycinany kolejny guz. Gandalf choć ślepy już nie szarżuje na inne psy.[/QUOTE] Cieszą takie wiadomości:-). A co z bernardynką Basią? Znalazła może już domek? Czy nadal u Bernardynów? -
Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc
Sara2011 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ocelot, a jak te psiaki już przewiezione odnajdują się w nowej, lepszej rzeczywistości ? -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Poziomko, porozsyłaj proszę nr konta na pw do osób deklarujących. Musimy mieć kasę na koncie a nie wirtualnie. Pewnie od razu trzeba będzie zapłacić za hotelik a tu pieniążków fizycznie nie ma. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']a on w tym hoteliku będzie w domu ?[/QUOTE] Nie, u Mirona w hoteliku byłby w kojcu. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']szukam wątku, szukam.....a tu tytuł zmieniony; jaka sytuacja u pieska?[/QUOTE] Brakuje jeszcze zdaje się 80zł na hotelik jeśli chodzi o deklaracje stałe. Dodatkowo w naszej gestii jest zakup karmy więc tych deklaracji przydałoby się jeszcze więcej. Koszty weta ogarnęłoby się bazarkami. Strasznie opornie jakoś to wszystko nam idzie, jakieś złe fatum wisi nad tym psem chyba:-(. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poziomka']Napisze do moda o zmianę tytułu. Tylko na jaki? Macie pomysła?[/QUOTE] Moze coś takiego " Chory Karo w schronie nie ma szans, błaga o deklaracje na hotelik " lub "Karo gaśnie w schronie, błaga o deklaracje na hotelik" ?