Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. [SIZE=2][FONT=arial]Ja się na karmach wspomagających stawy nie znam ale wyczytałam w necie że polecane karmy wzmacniające stawy dla psów ras olbrzymich to: [B][URL="http://e-sklep.kakadu.pl/produkt-8344/fitmin.dog.for.life.adult.large.breed.15.kg.htm"] Fitmin For Life Adult Large Breed[/URL], [URL="http://e-sklep.kakadu.pl/produkt-5114/pro.plan.adult.large.breed.athletic.lamb.amp.rice.14.kg.htm"]Pro Plan Adult Large Athletic[/URL], [URL="http://e-sklep.kakadu.pl/produkt-7900/eukanuba.adult.large.breed.weight.control.15.kg.htm"]Eukanuba Adult Large Breed Weight Control[/URL], [/B][/FONT][/SIZE]
  2. Heheh, jak widać z relacji psa "obronnego" z Karusia nie będzie:-). Fajny ten nasz Karuś:loveu:. Ciotki, trzeba kupić karmę bo już straciłam nadzieję ze tamta dojedzie. Nie może tak być żeby Karo wyjadał karmę kupioną dla innych psiaków. No i to zdjęcie RTG. Ja nie wiem kto jest w jego posiadaniu? Czy ono jest u Bestia666? Jeśli tak, to Bestia nie pojawia się coś na wątku Karo ostatnio. Może by mogła pocztą odesłać to zdjęcie na adres Mirona albo którejś z Cioteczek z Kielc skoro nie ma jak po nie podjechać? Bez zdjęcia i wizyty u weta stoimy w miejscu.
  3. Ja już się trochę pogubiłam. Kto jest w posiadaniu zdjęcia RTG i dokumentacji ze schroniska?
  4. Cioteczki z Kielc, czy możemy prosić o pomoc w zabraniu Karo do dobrego weta ?
  5. [quote name='Marycha35']Pycha wieści, sunieczka szczęśliwa to i my machamy ogonkami;) A Sara już ok z żołądkiem???[/QUOTE] Tak, Sara już w porządku. Wczoraj miała głodówkę, tylko sucha karma i wszystko wróciło do normy a dzisiaj już by konia z kopytami zjadła. Właśnie gotuję jej mięsko:-).
  6. [quote name='Nutusia']Baaaaaaaaardzo się cieszę! :) I cichutko błagam, by Mała miała adresatkę przy tym spuszczaniu ze smyczy...[/QUOTE] Ma Nutusiu adresatkę :-)
  7. [quote name='Poziomka']Mówiłam, pisałam i zaznaczałam, że nie mieszkam w Pl. Nie mam możliwości poznać Karo ani do Niego dojechać. To poroniony pomysł abym z odległości 2000 km decydowała za rzeczy na które nie mam wpływu. Pytałyście mnie o zdanie - odpowiedziałam.[/QUOTE] Nie, Cioteczka Poziomka nie może być osobą kontaktową w ogłoszeniach. Może któraś Cioteczka z Kielc co zna Karo mogłaby być osobą kontaktową w ogłoszeniach albo Miron gdyby sie zgodził ale już wizytę PA przeprowadziłby ktoś z Dogo.
  8. Wydaje mi się że przed wizytą u weta nie ma co go ogłaszać. Co my tak naprawdę na daną chwilę wiemy o Karo??? Chyba tylko to że nie lubi jeździć autem i nie jest agresywny w stosunku do innych psów i jest wykastrowany. To juz wiemy. Czy znamy dokładnie wiek Karo, ile waży, jaki jest dokładnie stan jego zdrowia, stosunek do obcych ludzi, dzieci, kotów itp. Czy jest szczekliwy czy nie bardzo. Czy zachowuje czystość w domu tego się nie dowiemy ale chociaż trzeba zapytać Mirona czy nie brudzi w budzie. Czy on w ogóle jest zaszczepiony na wirusówki czy tylko wściekliznę (bo zakładam ze w schronie musiał byc zaszczepiony na wsciekliznę chociaż). Czy on został odrobaczony? Bo jesli nie to trzeba go jak najszybciej odrobaczyć. Ludzie adoptujący psiaka o takie rzeczy pytają, no chyba ze trafi się jakiś jakiś typ co chce przypiąć psiaka do budy to wtedy ważne aby szczekał.
  9. [quote name='ick']Moim zdaniem, należy jeszcze poczekac z ogloszeniami. Może lepiej poznajmy Karo..Po co mamy delikatnie napomkniwać. Co mamy opisywać telefonicznie..Te przypuszczenia moga tylko przestraszyć ... To wszystko jest z kosztami związane.. Nie maja konkretów...Wystarczy jak wlascicieł zajrzy na ten wątek.. Zbyt wiele było tutaj pisania na ten temat a mało konkretów. Tylko jedno zdjecie rtg bez weryfikacji ..To nie jest żadna wstepna diagnoza... A więc nie przylepiajmy Karo znowu zadnych niepotwierdzonych chorób. Czy było to zdjecie dobrze zrobione?To tez jest pytanie ? Niech nam Miron poobserwuje psiaka i może uda nam sie zorganizować badania Nie mamy sie co spieszyć...Ważne aby to było rzetelne i Karo nie wrocił z adopcji.. Wybaczcie za takie postawinie sprawy ale moim zdaniem tak dlugo staralismy sie i tyle osób mu pomoglo aby doprowadzić te adopcję do szczęsliwego końca. A to dla mnie znaczy aby Karo w jego ogloszeniach mielismy przejrzystośc i rzetelność. Mam nadzieje,że mój bazarek dzięki hojności moich wspaniałych dogoklintek umozliwy mu te tak wazne badania i obiecane dofinansowanie pobytu w hoteliku u Mirona., Pozdrawiam Was serdecznie i zapraszam nieustannie na bazarek dla Karo ...[/QUOTE] Też tak uważam. Po pierwsze musimy wiedzieć co z jego zdrowiem a po drugie trochę więcej o nim samym (charakterze/usposobieniu itp).
  10. [quote name='Poker']Dzwoniłaś ? bo zaraz będzie jutro :eviltong:[/QUOTE] Heheh, jasne że dzwoniłam. Chociaż jestem nieprzytomna dzisiaj jak mi moja Sara z powodów żołądkowych urządziła pilny spacer o 4 rano i kilkukrotnie wymiotowała w nocy a ja latałam ze ścierą i sprzątałam:mad:. U Milusi wszystko dobrze. Wybrzydza panna w jedzeniu, najlepsze gotowane mięsko a suchą psią karmę sobie Pańcia sama jedz:diabloti:. Cieszy się bardzo na domowników, Pani mówi że jak wychodzi na 5 min wyrzucić śmieci to jak wraca to radość jakby jej rok nie było, zresztą do pozostałych domowników tak samo. Śpi z Panią w łóżeczku a swoje nowe legowisko traktuje jako składowisko do zabawek. Ze szczekaniem jest różnie-raz szczeka, innym razem nie. Ale to szczekanie tylko na spacerkach, kiedy zostaje sama w domku to jest cicho. Dzisiaj Pani pierwszy raz spuściła Milunię ze smyczy kiedy była na spacerze a towarzyszył im jakiś inny piesek na tym spacerze. Milka podobno tak się ganiała i wygłupiała z tym pieskiem, wybiegała się i była potem bardzo szczęśliwa. Ona strasznie łaknie towarzystwa innych piesków. Kiedy Pani ją zawołała to przybiegła i zaraz znowu poleciała z powrotem do zabawy. To spuszczenie ze smyczy to oczywiście w parku tylko, z dala od ruchu ulicznego. W następną sobotę jadę z wizytą , zrobię fotki dla Cioteczek:-).
  11. [quote name='Poker']A co to taka cisza?[/QUOTE] Dzisiaj zadzwonię do Pani zapytać jak tam niunia.Dam znać :-). I myślę ze gdzieś w przyszły weekend wybiorę się w odwiedziny do Mileczki.
  12. [quote name='Poziomka']Świetny filmik. Fajny moment gdy Karo zakrywa oczka łapami jakby chciał powiedzieć uwaga szukam. No Ciotki jaki chcecie tytuł wątku?[/QUOTE] Może coś w stylu : Karo już bezpieczny w hoteliku ale wciąż brak deklaracji. Prosimy o pomoc.
  13. [quote name='PaSja Hera']Miron JESTEŚ NIESAMOWITY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak Karo był w schronisku wszyscy mówili ,że to straszna bestia! No to patrzcie jaka bestyja z niego :cool3:. Widać,że Karo czuje się u Ciebie świetnie.Bardzo się cieszę. I nawet Barduś tam był :).[/QUOTE] Heheheh, no bestia straszna z niego, strach się bać:lol:. Super filmik, wspaniały, energiczny Karuś, w ogóle nie widać po nim żeby miał coś ze stawami i coś mu dolegało. Tak się cieszę:multi:. Miron, bardzo dziękujemy za opiekę:loveu:.
  14. Nikt dzisiaj nie odwiedził Karusia jeszcze????:crazyeye:
  15. [quote name='miron h']Spróbuje coś wykombinować :)[/QUOTE] Super, zatem czekam cierpliwie a właściwie niecierpliwie:multi:.
  16. [quote name='miron h']Karo rozkwita :) Podskoki i wachlowanie ogonem na mój widok :lol: Z psami wszystkim w zgodzie, biegają sobie na spokojnie razem. Zamykam go jeszcze w kojcu na noc i co parę godzin w dzień, żeby się nie przeciążył zbytnio. Bawi się, szaleje. I jak dotąd nie uskarża się na ból ani nie oszczędza zbytnio. Robię to za niego :P Włączyłem mu do jedzenia Fitmin na stawy mojego staruszka :lol: Co do karmy, ma lekkie rozwolnienie po Purninie, ale to jeszcze nic nie znaczy, bo wiadomo zmiana karmy, środowiska. Zjada z apetytem :) Pozdrawiam :)[/QUOTE] Kochany Karuś, jak cudnie poczytać takie wiadomości:loveu::loveu::loveu:. Miron a dałoby radę nagrać i wstawić jakiś filmik z rozbrykanym Karusiem????? Błagam, pleaseee....
  17. Przywitam się z Karusiem:-)
  18. [quote name='ick']Super fotki i czekamy na następne i dobre wiesci.. Tak rzeczywiście powinnismy zmienic i prowadząco ten wątek tak dla jasności.. I zmiana tytułu..Chyba trzeba napisać do moda...i czekac.. A zdjęcie rtg...Mamy niewiele kaski ale chyba bedzie dobrze jak Karo zrobimy nowe i dobre i bez użycia narkozy...To chyba wazne aby to zdjecie było dobre i był on to tego zdjecia dobrze ułozony... Jeszcze dziasiaj zapraszam na pierwszy bazarek dla Karusia.. Lina tego bazarku wkleje jak bedzie otworzony...Pozdrawiam serdecznie[/QUOTE] Dziękujemy Ciociu Ick za bazarek dla Karo:-)
  19. [quote name='Maciek777']Niestety ja nie dam rady tego ogarnąć czasowo:shake: Dzisiaj piszę o zachowaniu Barniego w boksie: Niszczenie: nic:) Brudzenie: często (ale nie zawsze) jest qpa po nocy.[/QUOTE] Zimno teraz to i nie chce się Barniemu wychodzić na mróz na kupę:roll:. Toż to wątpliwa przyjemość:evil_lol:
  20. [quote name='Poziomka']Podaj mi namiary na swoje konto i już wysyłam pieniążki. Napisz tylko ile.[/QUOTE] Czy tę zamówić ? [url]http://allegro.pl/purina-dog-chow-adult-lambrice-15kg-3kg-18kg-i3885994813.html[/url]
  21. ja mam konto na allegro, mogę zamówić karmę.
  22. [quote name='Poziomka']Devoner, chyba Taks nie ma takich dużych rozmiarów. Coś około 60cm tam jest a Karo ma 65-68cm.[/QUOTE] Taks musi poszerzyć asortyment o większą rozmiarówkę:lol:, taką dla naszej kruszynki.
  23. Tu chyba jest korzystnie-18kg za 112 zł [url]http://allegro.pl/purina-dog-chow-adult-lambrice-15kg-3kg-18kg-i3885994813.html[/url]
  24. I super ze Karuś już po kastracji :-).
×
×
  • Create New...