Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Trzymamy mocno kciuki za zdrówko Kamy i być może domek stały:-)
  2. Nna razie nie znamy jeszcze ostatecznych kosztów, na dniach powinno się wyjaśnić.
  3. Karo z poniższego wątku miał operację metodą TTA w Wieliczce w klinice ARWET. A tak wyglądał dzień czy dwa po operacji-bez żadnych gipsów/usztywnień, na spacerze:-). Operowane miał dwie łapy tylne. [IMG]http://i57.tinypic.com/72g3vd.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/33cay35.jpg[/IMG] [URL]https://www.facebook.com/events/338776776253128/?notif_t=plan_user_invited[/URL]
  4. Jak dla mnie super :-). Lilu-jaka jest cena miesięcznego pobytu z karmą dla takiej suni jak Mika? I czy jest w tej chwili wolny kojec i można by było sunię wyciągać z przytuliska?
  5. [quote name='Bonsai']Tak, też słyszałam bardzo dobre opinie o zuziaM, ale jeśli mają być kojce, to chyba jednak lepiej u Lilutosi, z uwagi na to, że we Wrocławiu mamy "swoich" ludzi, którzy mogliby Mikę odwiedzać. Tylko czy ktoś pytał ją, czy ma miejsce?[/QUOTE] Ja wysłałam dzisiaj PW do Lilu.
  6. Bonsai, zadzwoń proszę to rutty i zapytaj jak ona widzi warunki u Lilu dla Miki. Trzeba coś działać i podjąć decyzje bo stoimy w miejscu.
  7. Uważam, ze kojec w hoteliku z możliwością codziennego wybiegania się jest lepszy od tej klitki w przytulisku. Ja bym zabrała Mikę nawet do kojca jeśli domowego hotelu brak.
  8. Wszystko to prawda ale z drugiej strony trudno podjąć decyzję "wyciągamy psa" mając jeszcze tak mało deklaracji....
  9. Żeby tylko z tej klatki w przytulisku gdzieś na łańcuchu nie wylądowała:-(
  10. Czy ktoś mógłby porozsyłać trochę próśb o deklaracje? Podobno jest jakaś "maszynka" do rozsyłania PW.
  11. [SIZE=2][B]Niniejszym informuję, że wpłynęły pieniążki w kwocie 134,92zł , które zasiliły konto MIKI z poniższego wątku:[/B][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253800-MIKA-w-potwornym-przytulisku-każde-5-zł-na-wagę-odmiany-losu-smutnej-suni?p=22279067#post22279067[/URL] [SIZE=2][B]Serdecznie dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu:. Zapraszamy również na wątek MIKI;).[/B][/SIZE]
  12. Dzisiaj wpłynęły pieniążki dla Miki od: 10zł-magenka1 134,92zł -elik(spadek po Huzarze) [B]Aktualny stan konta MIKI: +314,92zł[/B]
  13. [quote name='Ewanka']Trudna decyzja :roll: ... a może jeszcze próbować stukać do drzwi jakiś hotelików bliżej, słuchajcie, a hotelik "Mokry nosek"? tam jest " nasza" Dosia i jest zadowolona :) dla dogomaniackich psiaków są oczywiście inne ceny niż dla prywatnych. to tu: [URL="http://www.hoteldlapsow.net"]www.hoteldlapsow.[/URL][/QUOTE] W hoteliku Mokry Nosek był Bart i dziewczyny narzekały na brak informacji i zdjęć psa (nie było zastrzeżeń co do opieki i warunków). Dlatego zdecydowano przenieść Barta do hoteliku u Dexterki i po tym bardzo szybko znalazł DS. Było mnóstwo zdjęć, informacji o psie, szeroko zakrojona akcja ogłoszeniowa i pojawił się dzięki temu szybko domek. Tu wątek Barta: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216745-Bart-ju%C5%BC-w-NOWYM-DOMKU-[/url]!!!
  14. Oczywiście potwierdzę jak tylko pieniążki wpadną na konto:-).
  15. [quote name='magenka1']ja też poproszę nr konta jedynie mi zostaje trzymanie kciuków[/QUOTE] Już przesyłam, bardzo dziękujemy:-)
  16. To ja prześlę nr konta ponieważ zbieram pieniążki dla Miki:-).
  17. Mikunia , do góry! Nikt Cię dzisiaj nie odwiedził biedulko:-(.
  18. [quote name='Poker']Jeżeli to Alina Z. wpłaciła, to jest pani, która adoptowała sunię za moim pośrednictwem.[/QUOTE] Tak, tak, dokładnie-od p.Alinki. Poker podziękuj proszę serdecznie p.Alinie:loveu:.
  19. Hurraaaa! Mikunia ma już pierwsze pieniążki. Na konto wpłynęło: [B]20zł od basiek8:loveu: 150zł od p.Aliny Z. :loveu:[/B] Bardzo dziękujemy :smilecol::smilecol: Na razie wpłaty umieszczę w pości nr 6 (bo to mój pierwszy post na tym wątku) ale potem trzeba będzie przepisać jakiś wcześniejszy post na mnie aby wpłaty były widoczne na początku wątku:-).
×
×
  • Create New...