-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Trzymamy mocno kciuki za zdrówko Kamy i być może domek stały:-)
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
Sara2011 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Nna razie nie znamy jeszcze ostatecznych kosztów, na dniach powinno się wyjaśnić. -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
Sara2011 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Karo z poniższego wątku miał operację metodą TTA w Wieliczce w klinice ARWET. A tak wyglądał dzień czy dwa po operacji-bez żadnych gipsów/usztywnień, na spacerze:-). Operowane miał dwie łapy tylne. [IMG]http://i57.tinypic.com/72g3vd.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/33cay35.jpg[/IMG] [URL]https://www.facebook.com/events/338776776253128/?notif_t=plan_user_invited[/URL] -
[SIZE=2][B]Niniejszym informuję, że wpłynęły pieniążki w kwocie 134,92zł , które zasiliły konto MIKI z poniższego wątku:[/B][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253800-MIKA-w-potwornym-przytulisku-każde-5-zł-na-wagę-odmiany-losu-smutnej-suni?p=22279067#post22279067[/URL] [SIZE=2][B]Serdecznie dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu:. Zapraszamy również na wątek MIKI;).[/B][/SIZE]
-
[quote name='Ewanka']Trudna decyzja :roll: ... a może jeszcze próbować stukać do drzwi jakiś hotelików bliżej, słuchajcie, a hotelik "Mokry nosek"? tam jest " nasza" Dosia i jest zadowolona :) dla dogomaniackich psiaków są oczywiście inne ceny niż dla prywatnych. to tu: [URL="http://www.hoteldlapsow.net"]www.hoteldlapsow.[/URL][/QUOTE] W hoteliku Mokry Nosek był Bart i dziewczyny narzekały na brak informacji i zdjęć psa (nie było zastrzeżeń co do opieki i warunków). Dlatego zdecydowano przenieść Barta do hoteliku u Dexterki i po tym bardzo szybko znalazł DS. Było mnóstwo zdjęć, informacji o psie, szeroko zakrojona akcja ogłoszeniowa i pojawił się dzięki temu szybko domek. Tu wątek Barta: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216745-Bart-ju%C5%BC-w-NOWYM-DOMKU-[/url]!!!
-
Hurraaaa! Mikunia ma już pierwsze pieniążki. Na konto wpłynęło: [B]20zł od basiek8:loveu: 150zł od p.Aliny Z. :loveu:[/B] Bardzo dziękujemy :smilecol::smilecol: Na razie wpłaty umieszczę w pości nr 6 (bo to mój pierwszy post na tym wątku) ale potem trzeba będzie przepisać jakiś wcześniejszy post na mnie aby wpłaty były widoczne na początku wątku:-).