-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
[quote name='Maciek777']Jeszcze nic nie wie:diabloti: A rano jak gdyby nigdy nic, sesja foto, a później...ciach:evil_lol: No nie wiem:roll: Mogą się przydać na przyszłoroczne pisanki:p[/QUOTE] Hmmm, facet facetowi takie rzeczy robić :mad:. Gdzie ta męska solidarność?!:evil_lol:.
-
Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).
Sara2011 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Tak długo czekała dziewczynka i się doczekała. Wspaniale!!!:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='ulana']Policzyłam się i poproszę o numer konta. :) Wpłacę teraz, potem w sierpniu po powrocie z rejsu będę musiała się policzyć jeszcze raz. Tylko tak mogę pomóc teraz, bo jak to przed wyprawą nie wiem w co ręce włożyć i w domu, i w pracy, no i na net już doby nie starcza.[/QUOTE] Bardzo dziękuję:multi::multi::multi:. Już wysyłam konto, lubię to robić a potem patrzeć jak powiększa się majątek Mikusi:eviltong:.
-
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Heheh, no ja mam coraz większe większe obawy co do powrotu Karusia od Pana Doktora. Czy to nie jest jakaś próba przywłaszczenia naszego przystojniaka przez zasiedzenie:p?. -
[quote name='Bejotka']Przykładowy link do ogłoszenia na OLX: [URL="http://olx.pl/oferta/piekna-mika-niech-cie-wzruszy-jej-los-CID103-ID6tMER.html"][B][COLOR=#b22222]MIKA[/COLOR][/B][/URL] [COLOR=#b22222] Ogłosiłam Mikę na: [U]olx.pl, alegratka.pl, oglaszamy24.pl, lento.pl, adin.pl, cafeanimal.pl, pineska.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, pethome.com, zoomia.pl, gumtree.pl[/U][/COLOR][/QUOTE] Bardzo dziękujemy:-)
-
[quote name='Bejotka']I ja przybywam do Miki, poruszona Jej smutnym losem... Ciężko przebrnąć przez niekrótki (już) wątek Miki - napiszcie proszę, czy Mika ma ogłoszenia? Jeśli nie ma - chętnie Ją ogłoszę.[/QUOTE] Bejotko, Mika podobno ma ogłoszenia ale bez odzewu. Tak się zastanawiam czy nie wstrzymać się z ogłoszeniami do czasu aż Mika będzie w hoteliku i będzie można coś o niej więcej powiedzieć? Ciekawa jestem jak inni zapatrują się na tę sprawę? Z drugiej strony ogłoszeń nigdy nie za wiele, na początku wątku, w pierwszym poście jest trochę informacji o Mice i kontakt na Wojtka (wolontariusza) który jest w przytulisku chyba raz w tygodniu i zna ją najlepiej. Po pracy mogę zebrać te informacje "w jedną całość" , teraz muszę brać się za robotę:-).
-
Heheh, szerokie gremium-szczególnie to pierwsze, rude:evil_lol:.
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Sara2011 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Śliczna, szczęśliwa Sonieczka:loveu::loveu::loveu:.