[quote name='Marycha35']Głupio mi, że zaniedbuję wątas Miki naszej kochanej, ale zaczęłam pracę i wiecie jak jest, szef gania, pacjentów multum, a ja, że niby rady nie dam, tiaaaaaa! :cool3:
Dzięki Ci, że pilnujesz tu spraw Miki jak mnie ganiają;)[/QUOTE]
Niestety jakoś opornie idzie nam zbieranie deklaracji na lokum dla naszej kochanej pannicy:-(.
Edit: Czy mam podawać już nr konta do wpłat? Znajoma Poker chce cosik wpłacić na sunię.
Co będzie jak nie nazbieramy deklaracji, co wtedy z tymi wpłaconymi pieniązkami?