-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Sara2011 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Porażające są te fotki ze schronu! Jak wspaniale że historia Cinduni zakończyła się jak w bajce fantasy:-). Uwielbiam wchodzić na ten wątek, jest wciąż tyle pięknych fotek i wiadomości z DS:-). Serce się raduje:-). -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, ze Karo się nie obrazi. zapraszam na wątek Miki, którą chcemy wyciągnąć z przytuliska do DT/hoteliku. Prosimy o najmniejsze deklaracje, rady, podrzucanie, obecność na wątku. Tu jej wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253800-MIKA-w-potwornym-przytulisku-szukamy-deklaracji[/url]!!! -
POST FINANSOWY;): :iloveyou:Deklaracje stałe (obecnie 291zł): -Poker - 20 zł : VII,VIII,IX -Dulska - 20 zł / VII,VIII,IX -magenka1 - 10zł (przez pół roku) :VII,VIII,IX,X -Marycha35 i Krysia - 11 zł/VII,VIII,IX -elik - 5 zł (do końca roku) / VIII,IX -Madie - 25 zł(do końca roku) / VII,VIII,IX,X -basiek8 - 20zł :VI,VII,VIII -ewu-10zł (przez dziesięć msc)/2014 -VII,VIII,IX,X,XI,XII, 2015-I,II,III,IV, -AnkaG-10zł / VII,VIII,IX -memory i Wiktor-10zł (przez rok)/2014 -VII,VIII,IX,X,XI,XII, 2015-I,II,III,IV,V,VI -edek-10zł (od sierpnia) / VIII,IX -WIGA-10zł / VII,VIII,IX,X,XI,XII -markofix1-10zł / VII,VIII,IX,X -Maruda666-10zł / VII,VIII,VIII -Kaas1 -20zł / VII,VIII -Szarotka-10zł/VII,VIII,IX,X -bakusiowa-20zł/VII,VIII,IX -Czarna Kafka-10zł/VII,VIII,IX,X,XI,XII -certusowa-20zł/VII,VIII,IX -Elisabeta-20zł(od sierpnia) /VIII,IX,X,XI,XII -Sara2011-10zł /VII,VIII,IX :iloveyou:Wykaz wszystkich wpłat : -basiek8-20zł/ 27.06.2014-stała czerwiec -magenka1-10zł / 08.07.2014-stała lipiec -p.Alina Z.-150zł / 27.06.2014-jednorazowa -elik(spadek po Huzarze)-134,92zł /08.07.2014 -jednorazowa -Poker-20zł/14.07.2014-stała lipiec -Bela51-10 zł /14.07.2014-jednorazowa -markofix1-10 zł /14.07.2014 stała lipiec -WIGA-60zł/14.07.2014-stała za okres lipiec-grudzień -ewa gonzales-22zł/14.07.2014-jednorazowa -memory i Wiktor-120zł/14.07.2014-stała za cały rok -AnkaG-30zł/14.07.2014 -stała za okres lipiec-wrzesień -Sara2011-3,08zł/15.07.2014-jednorazowa (do zaokrąglenia sumy) -Aimez_moi -30zł/15.07.2014-jednorazowa -ewu-100zł /15.07.2014/deklaracje stałe za 10 miesięcy -monique87-10zł/15.07.2014/deklaracja jednorazowa -Mela Jakimiuk-100zł/16.07.2014/deklaracja jednorazowa -bakusiowa-20zł/17.07.2014/stała za lipiec -ajw-10zł/17.07.2014/deklaracja jednorazowa -Maruda666-10zł /17.07.2014/ stała za lipiec -Dulska-20zł/18.07.2014/stała lipiec -ulana-40zł/21.07.2014/jednorazowa -czarna kafka-60zł/21.07.2014/stała lipiec-grudzień -certusowa-20zł/21.07.2014/stała lipiec -Szarotka-40zł/23.07.2014/stała lipiec-październik -Moli@-20zł/23.07.2014/jednorazowa -basiek8-20zł/25.07.2014/stała lipiec -Kaas1-20zł/30.07.2014/stała lipiec -Gabi79-100zł/31.07.2014/bazarek -magenka1-10zł/01.08.2014/stała sierpień -Madie-50zł/01.08.2014/stała lipiec i sierpień -markofix1-10zł/01.08.2014/stała sierpień -Elisabeta-100zł/04.08.2014/stała sierpien-grudzien -Poker-20zł/06.08.2014/stała sierpień -elik-5 zł/08.08.2014/stała sierpień -Sara2011-20zł/10.08.2014/stała lipiec-sierpień -edek-10zł/13.08.2014/stała sierpień -Maruda666-10zł /14.08.2014/stała sierpień -Dulska-20zł/18.08.2014/stała sierpień -bakusiowa-20zł/18.08.2014/stała sierpień -certusowa-20zł/19.08.2014/stała sierpień -markofix1-10zł/01.09.2014/stała wrzesień -magenka1-10zł/01.09.2014/stała wrzesień -basiek8-20zł/01.09.2014/stała sierpień -Poker-20zł/01.09.2014/stała wrzesień -Kaas1-20zł/04.09.2014/stała sierpień -elik-5zł/08.09.2014/stała wrzesień -Madie-50zł/08.09.2014/stała wrzesień i październik -Sara2011-10zł/10.09.2014/ stała wrzesien -bakusiowa-20zł/10.09.2014/stała wrzesień -Maruda666-10zł/12.09.2014/stała sierpień -Dulska-20zł/15.09.2014/stała wrzesień -Marycha35-33zł/17.09.2014/stała lipiec, sierpien, wrzesien -edek-10zł/18.09.2014/stała wrzesień -certusowa-20zł/19.09.2014/stała wrzesień -magenka1-10zł/01.10.2014/październik -markofix-10zł/01.10.2014/październik Razem wpłaty: +1783 ZŁ Wykaz wydatków: -372zł/opłata za hotelik sierpień/22.08.2014 -378zł/zaliczka za sterylkę+biochemia/22.08.2014 -22zł/dopłata do sterylki/31.08.2014 -252zł/hotel za 21 dni/23.09.2014 -50zł/czip/23.09.2014 Razem wydatki: 1074zł Aktualny stan konta (wpłaty minus wydatki): +709 zł
-
[quote name='Marycha35']Acha, ups, bom ciołek i tyle!!! [B]Jak to zmienić teraz????[/B] A może to pomyła z półki Zygmusia Freuda...;)[/QUOTE] Marycha, zarezerwuj ze kolejne dwa posty na rozliczenia. Jeśli ja miałabym być skarbnikiem to ja mogę zarezerwować. Ale zawsze mod moze przepisać na inną osobę taki post. I ja bym zmieniała tytul ze zbieramy deklaracje oraz szukamy DT/hotelu.
-
MIKA w DS: W dniu 21.09.2014 MIKA pojechała w domu stałego. Zamieszkała w Długołęce k.Wrocławia. Trzymamy kciuki za aklimatyzację :thumbs: . Informacje z hoteliku: Od 01.08.2014 MIKA przebywa w hoteliku u LILUtosi k/Wrocławia. Koszt hoteliku to 12zł/doba (łącznie z karmą). Link do albumu Miki: https://plus.google.com/photos/100690205327708208633/albums/6043101655599369777?banner=pwa 25 sierpnia Mika została poddana zabiegowi sterylizacji i usunięciu wilczych pazurów. Wcześniej została wykonana morfologia-wyniki b.dobre:loveu:.Mika została zabezpieczona od pcheł/kleszczy oraz zachipowana. Oto co wiemy już o MIKUNI: -boi się burzy -niezbyt lubi kąpiele:roll: ale lubi czesanie -bojaźliwa w stosunku do obcych osób, na widok opiekuna bardzo się cieszy -w stosunku do innych psów potrafi zachować się ostrzej, nie chce zrobić krzywdy ale straszy, bardziej kłóci się z samcami niż suczkami -boi się nadmiernych obściskiwań i nagłych ruchów -generalnie bardzo grzeczna i strasznie miła sunia;) -zachowuje czystość w domu -wiek ok.2-3 lata -raczej do domku ze starszymi dziećmi bo z radości skacze na ludzi i upomina się o czułości Pamiątkowy banerek:-) ...................................................................................................................................................... Informacje z przytuliska G: Mika, delikatna sunieczka, przebywa w okropnym miejscy koło Kalisza co najmniej 3 lata. Mieszka w takiej budzie jak poniżej na zdjęciu. Mika mieszka w przytulisku koło Kalisza (ok. 10 km), o którym nikt nie wie, więc jedyną szansą na jej adopcję są ogłoszenia. Mika to delikatna suczka, która lgnie do człowieka, jest bardzo spragniona kontaktu z nim. Wtula się, machając nieśmiało ogonkiem. Nadaje się do domu z dzieckiem, ponieważ ma w sobie tyle łagodności, że nie zrobi nikomu krzywdy. Bardziej należałoby uważać w drugą stronę: by maluch jej nie zamęczył. :smile: W kontakcie do innych psów jest uległa, w razie konfliktu - poddaje się. Gdy inny pies jest przyjazny, Mika biega i zaprasza do zabawy. Jest w tej zabawie delikatna i nienachalna.Mika ma ok. 4 lata, waży obecnie ok. 15 kg. Jest średniej wielkości psem sięgającym w kłębie poniżej kolana. Szuka rodziny spokojnej, która okaże jej wiele miłości. Jest zdrowa. Przed adopcją zostanie dodatkowo odrobaczona.
-
[quote name='Marycha35']Dzięki ogromne za pomoc, to już problem konta mamy rozwiązany:)[/QUOTE] Marycha, moze najpierw spróbujemy zebrać deklaracje dla Miki a potem rozejrzymy się za hotelem. Nie wiadomo ile czasu nam zajmie zbieranie deklaracji i nawet jeśli teraz znajdziemy hotelik to niekoniecznie ktoś będzie chciał czekać z miejscem na zebranie deklaracji. Bo chyba o BDT nie ma co marzyć. Rewelacją byłby domowy DT ale nawet kojec lepszy od przytuliska, bo z możliwością codziennego wybiegania się. I dowiedzielibyśmy się jaka Mika naprawdę jest a to ważne przy szukaniu domu.