-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
[quote name='Szarotka']To jak mozesz to od czasu do czasu sie odezwij, zeby watek podniesc. Zebym mieszkala gdzieindziej to bym Henia brala...[/QUOTE] Będę się odzywała chociaż ja raczej z tych "nieśmiałych" :-). Mam nadzieję, ze jeszcze Heniusia ktoś pokocha i znajdzie swoje miejsce na kanapie przy kochanym człeku:-).
-
[quote name='Szarotka']To ja mam prosbe do Rodziny ;) o odwiedzenie od czasu do czasu "mojego" Henia, ktory nie dawno wrocil z adopcji: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/179776-Henio-w-nowym-ds[/URL], stad musze sie nim zajac, bo bieda jest ze schroniska w Zamosciu...[/QUOTE] Ja czytam wątek Henia od bardzo dawna, jeszcze zanim trafił do adopcji do p.Beaty. Bardzo mi żal chłopaka, nie ma szczęścia biedaczek:-(. Tylko tak sobie po cichutku podczytuję...
-
[quote name='Ewanka']Odwiedzam Miczkę, chociaż podrzucę, pokazuj się dziewczyno :) Może jakieś nowe fajne fotki jej zrobić, gdy na wątku są zdjęcia wszyscy się bardziej identyfikują z psiakiem.[/QUOTE] O nowe fotki z przytuliska będzie trudno bo nikt ich nam tam nie zrobi , mam nadzieję ze wkrótce będą nowe fotki z hoteliku. Poniżej wstawiam kilka "starych" z ogólnego wątku przytuliskowego zrobione przez Bonsai lub ruttę (dziewczyny, mam nadzieję że mogę?):-) [IMG]http://i57.tinypic.com/2u57389.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/23r00fn.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/avon50.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/14b6fzm.jpg[/IMG]
-
[quote name='ulana']Jestem z zaproszenia. Pomyślę w domu ile mogę dać, ale na pewno coś skapnie. :) A nie myślałyście, żeby zrobić wydarzenie na fb albo tam bazarek? Widzę, że często się to sprawdza. Nie mogę teraz sama się tym zająć, bo za parę dni urlop, a nad tym trzeba czuwać jakiś czas. To piękna psinka. :)[/QUOTE] Bardzo dziękuję:-). O wydarzeniu na FB nawet myślałam ale tu muszę kogoś poprosić o pomoc bo ja kompletnie nie wiem o co chodzi z tym FB:-). Nawet nie potrafię dodać tam zdjęcia. Może trafią się tu jakieś Cioteczki fejsbukowe co pomogą:-)
-
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Kabaja miała zostać, ale śpiewać nie chce :([/QUOTE] Aaaaaaaaa, to musical miał być w takim razie:-P. Hmmmmmmm-Kabaja na Boadwayu:diabloti:. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']to ja nie rozumiem, co Ty TU!!!! jeszcze robisz ? :) :) szoruj do doktora pogadać ;) Kabaja - czy juz ten filmik z Twoim i Karo udzialem przy produkcji dokttora już jest ? ;) :)[/QUOTE] To ja cos tu chyba przeoczyłam. O jakim filmie mowa????. Jeszcze nasz Karo gwiazdą Hollywood zostanie:evil_lol:. -
[quote name='brzośka']pięknie umiesz cytować, gratulacje :D[/QUOTE] Dziękuję za pomoc, faktycznie nic trudnego:-) [quote name='daśka']jestem na zaproszenie Sara2011.....niestety nie jestem w stanie wesprzeć finansowo,zaraz poczytam wątek....[/QUOTE] Witamy i dziękujemy za przybycie. Zostań proszę z nami i wspieraj nas duchowo:-)