Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. [quote name='Aimez_moi']Dziekuje za zaproszenie......jesli przyjmiecie jednorazowa wplate dla Slodkiej Dziewusi to poprosze o numer konta..........[/QUOTE] Aimez_moi, oczywiście że przyjmiemy, bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu:. Już wysyłam konto:-):loveu:.
  2. [quote name='Szarotka']To jak mozesz to od czasu do czasu sie odezwij, zeby watek podniesc. Zebym mieszkala gdzieindziej to bym Henia brala...[/QUOTE] Będę się odzywała chociaż ja raczej z tych "nieśmiałych" :-). Mam nadzieję, ze jeszcze Heniusia ktoś pokocha i znajdzie swoje miejsce na kanapie przy kochanym człeku:-).
  3. :angel::angel::angel::angel::angel::angel: My grzeczne aniołki jesteśmy i basta!!!
  4. [quote name='Szarotka']To ja mam prosbe do Rodziny ;) o odwiedzenie od czasu do czasu "mojego" Henia, ktory nie dawno wrocil z adopcji: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/179776-Henio-w-nowym-ds[/URL], stad musze sie nim zajac, bo bieda jest ze schroniska w Zamosciu...[/QUOTE] Ja czytam wątek Henia od bardzo dawna, jeszcze zanim trafił do adopcji do p.Beaty. Bardzo mi żal chłopaka, nie ma szczęścia biedaczek:-(. Tylko tak sobie po cichutku podczytuję...
  5. [quote name='Szarotka']Rozejrzalam sie po watku i znam wiekszosc watkowiczek ;)[/QUOTE] Bo my tu jedna wielka rodzina jesteśmy:diabloti:.
  6. [quote name='Szarotka']Moge dac 10 zl. miesiecznie.[/QUOTE] Dziękuję kochana Szarotko:multi::multi::multi:. Prześlę nr konta do wpłat:loveu::loveu::loveu:.
  7. [quote name='Norel']Zaglądam, ale pomóc niestety nie mogę..BDT kończy się tym że mam 5 dużych psów już na stałe ;) a funduszy nie przybywa:-([/QUOTE] [quote name='Rubik']Jestem na zaproszenie, ale nie jestem w stanie wesprzeć finansowo :([/QUOTE] Dziękujemy za odwiedziny:-).
  8. [quote name='Ewanka']Odwiedzam Miczkę, chociaż podrzucę, pokazuj się dziewczyno :) Może jakieś nowe fajne fotki jej zrobić, gdy na wątku są zdjęcia wszyscy się bardziej identyfikują z psiakiem.[/QUOTE] O nowe fotki z przytuliska będzie trudno bo nikt ich nam tam nie zrobi , mam nadzieję ze wkrótce będą nowe fotki z hoteliku. Poniżej wstawiam kilka "starych" z ogólnego wątku przytuliskowego zrobione przez Bonsai lub ruttę (dziewczyny, mam nadzieję że mogę?):-) [IMG]http://i57.tinypic.com/2u57389.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/23r00fn.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/avon50.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/14b6fzm.jpg[/IMG]
  9. [quote name='ewu']100 zł czyli moje deklaracje z góry w drodze:)[/QUOTE] Bardzo dziękuję ewu:-). Jak doleci na konto to potwierdzę:-).
  10. [quote name='Tianku']też odwiedzę :p[/QUOTE] [quote name='Martika@Aischa']i ja zaglądam do bidulki kochanej .......[/QUOTE] Dziękujemy za odwiedziny:-) Wpłynęły pieniążki od ewa gonzales, memory i Wiktor oraz AnkaG. Bardzo pięknie dziękuję:-). Rozliczenie prowadzę w poście nr 6.
  11. Wpłynęły dzisiaj pieniążki od Poker-20 zł, Bela51-10zł oraz p.Małgosia S. z Gdańska-stała 10zł. [B]Pani Małgosiu, proszę się przyznać jaki ma Pani nick na Dogo bo nie wiem komu przypisać wpłat[/B]ę:-) I jeszcze wpłynęła stała deklaracja od WIGA za okres od lipca-grudnia:-). MIKA pięknie dziękuje:-)
  12. [quote name='Kaas1']deklaruję 20 zł. Fakt, sunie, zwłaszcza duże są bardzo trudne do wyadoptowania, sama mam taką w domu...zero odzewu. takie życie dużych suń....[/QUOTE] Mika to taki średniak raczej, ok. 20kg. Mam nadzieję że i na taką wagę szybko znajdzie się zapotrzebowanie:-).
  13. [quote name='Kaas1']deklaruję 20 zł. Fakt, sunie, zwłaszcza duże są bardzo trudne do wyadoptowania, sama mam taką w domu...zero odzewu. takie życie dużych suń....[/QUOTE] Kaas, bardzo dziękuję, to ogromna pomoc. Rozumiem że to deklaracja stała , tak?
  14. [quote name='jotpeg']jestem, poczytam. stalej nie moge, ale jednorazowo zadzialam, tylko oblicze sie - wakacje i wydatki.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy:-). Wpłaty jednorazowe to też ogromna pomoc:-)
  15. [quote name='ulana']Jestem z zaproszenia. Pomyślę w domu ile mogę dać, ale na pewno coś skapnie. :) A nie myślałyście, żeby zrobić wydarzenie na fb albo tam bazarek? Widzę, że często się to sprawdza. Nie mogę teraz sama się tym zająć, bo za parę dni urlop, a nad tym trzeba czuwać jakiś czas. To piękna psinka. :)[/QUOTE] Bardzo dziękuję:-). O wydarzeniu na FB nawet myślałam ale tu muszę kogoś poprosić o pomoc bo ja kompletnie nie wiem o co chodzi z tym FB:-). Nawet nie potrafię dodać tam zdjęcia. Może trafią się tu jakieś Cioteczki fejsbukowe co pomogą:-)
  16. [quote name='auraa']Zapisuję sobie. Później poczytam...........[/QUOTE] Dziękujemy:-)
  17. [quote name='Maruda666']10 zł stałej dla suni - proszę o nr konta.[/QUOTE] Oooo, jaka wspaniała wiadomość :-). Już wysyłam nr konta, bardzo dziękuję:-)
  18. [quote name='mar.gajko']Kabaja miała zostać, ale śpiewać nie chce :([/QUOTE] Aaaaaaaaa, to musical miał być w takim razie:-P. Hmmmmmmm-Kabaja na Boadwayu:diabloti:.
  19. [quote name='mdk8']zapisuję watek. Stałej nie dam już rady. Mam tak dużo deklaracji,że już ledwo wyrabiam. Będę pamiętać o suni jak tylko będę mogła- znam ją z wątku Przytuliska.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy. Zostań proszę z nami na wątku:-)
  20. [quote name='Annaa4']Mogę wesprzeć bazarkiem :)[/QUOTE] Byłoby cudownie:loveu::loveu::loveu:.
  21. [quote name='markofix1']jestem z zaproszenia. moge zdeklarować sie tylko na 10zł miesiecznie (od lipca). dajcie proszę nr konta i co wpisywać w tytule. trzymam kciuki[/QUOTE] Baaardzo pięknie dziękuję:loveu::loveu::loveu:. Nr konta podeślę za chwilkę.
  22. [quote name='andzia69']to ja nie rozumiem, co Ty TU!!!! jeszcze robisz ? :) :) szoruj do doktora pogadać ;) Kabaja - czy juz ten filmik z Twoim i Karo udzialem przy produkcji dokttora już jest ? ;) :)[/QUOTE] To ja cos tu chyba przeoczyłam. O jakim filmie mowa????. Jeszcze nasz Karo gwiazdą Hollywood zostanie:evil_lol:.
  23. [quote name='brzośka']pięknie umiesz cytować, gratulacje :D[/QUOTE] Dziękuję za pomoc, faktycznie nic trudnego:-) [quote name='daśka']jestem na zaproszenie Sara2011.....niestety nie jestem w stanie wesprzeć finansowo,zaraz poczytam wątek....[/QUOTE] Witamy i dziękujemy za przybycie. Zostań proszę z nami i wspieraj nas duchowo:-)
  24. [quote name='WIGA']Deklaruję stałą dyszkę.[/QUOTE] Bardzo pięknie dziękuję:loveu::loveu::loveu:. Co za cudowny wieczór, tyle Cioteczek u Miki:multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...