-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
[quote name='LILUtosi']Mika już od jakiegoś czasu u mnie ale korzystając z tego że dziś nie padało musiałam nadrobić pracę porządkowe w kojcach, dezynfekcja, mycie i te inne. No i wizyta chętnych na jednego psa. Miła Mika na razie sterczy przy furtce kojca i patrzy błagalnie. Nie wykazuje żadnych oznak agresji do innych psów jak i inne psy chętnie merdają do niej ogonkiem. Nie wiem co na jej temat myślał Hektor bo stał nieruchomy z jakieś pół h i wpatrywał się w nią. I teraz nie wiem czy polował czy go olśniło jej piękno. Jest kochaniutka, ale przy bardziej aktywnych pieszczotach ucieka z piskiem. Nie zjadła kolacji, może w nocy. Myślę że spokojnie jeszcze będzie spać z nami w łóżku.[/QUOTE] LILUtosi-kocham Cię za te wieści:loveu::loveu::loveu:.
-
[quote name='Elisabeta']Cały czas trzymam kciuki za szczęśliwy dojazd Miki do DT. Czytam wątek suni od samego początku i czekałam na ten moment. ;) Mikunia jedzie do Dobrego Miejsca. U Lilu jest też "troszkę mój" Szarik od Oleny i widzę, że jest tam szczęśliwy. :):) Deklaruję 20 zł miesięcznie dla Miki. Najpóźniej w poniedziałek rano wyślę przelewem pocztowym deklaracje od VIII do XII 2014r. czyli 100 zł. Sara, poproszę o numer konta. :)[/QUOTE] Elisabeta-bardzo, bardzo Ci dziękuję za deklarację i za obecność u Miki:loveu:. Nr konta wyślę na PW. Jeszcze raz bardzo dziękuję:multi::multi::multi:.
-
Tak się cieszę , że tym razem się udało i nic nie przeszkodziło w opuszczeniu przytuliska:multi::multi::multi:. A tymczasem wpłynęły kolejne wpłaty: -magenka1-10 zł/stała sieprpien -Madie-50 zł/stała lipiec+sierpien -markofix1-10zł /stała sierpień Wielkie podziękowania za wpłaty:loveu::loveu::loveu:.
-
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
O matko, ale wieści!!!!:multi::multi::multi: Kto by się spodziewał że Karuś nawet nie wróci do Mirona tylko od razu pójdzie na swoje:crazyeye:. A tak "ciężko" było na tym wątku na początku, tak opornie szło , no ale warto było:loveu:. Andzia, bym Cie uściskała za te wspaniałe wieści:diabloti:. -
[quote name='Gabi79']Przelałam 100,- dla Miki z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254313-Rozliczam!-TV-14-oraz-cegiełki-słoneczka-dla-Miki-by-zaznała-lepszego-życia[/URL] proszę o potwierdzenie, jak dojdą:lol:[/QUOTE] Bardzo Ci gorąco Gabrysiu dziękujemy za bazarek dla Miki:Rose::Rose::Rose:. Potwierdzę na wątku bazarkowym jak pieniążki będą na koncie. [SIZE=4][B][COLOR=#0000ff]A przy okazji Gabrysiu :[/COLOR][/B][/SIZE] :new-bday::tort::BIG:
-
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']poczkaj jeszcze kwilkę - dobrze? tak do konca tego zasranego tygodnia :([/QUOTE] oj tam, oj tam, na razie jest dopiero obsikany:-) -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Andzia, a skąd nam "spadła" Pani u której jest Karo? Z ogłoszeń, FB czy to jakaś znajoma? :-) Odnośnie zapłaty z pozostałych pieniązków-też jestem za:-). -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
O matko ale się dzieje!!! Wyczytałam na FB zeby trzymać kciuki, przybiegłam tutaj po więcej informacji ale i tu nie chcą pary z ust puścić:mad:. -
[quote name='elik']Czy je3st już ustalony termin zabrania suni ?[/QUOTE] W zeszłym tygodniu dzwoniła Pani w sprawie Miki, miała w tym tygodniu dzwonić ale do tej pory tego nie zrobiła. Jeśli nie odezwie się do piątku, to ja bym chciała ją zabrać (z pomocą TZ rutty) w najbliższy piątek. Napisałam jeszcze pytanie do LILUtosi czy Mika moze w piątek przyjechać. Skoro Pani nie dzwoni to chyba aż tak bardzo na Mice jej nie zależy, takie jest moje zdanie.
-
[quote name='Wojtek7']nie dzwoniła, wstępnie miała zadzwonić w tym tygodniu i przyjechać w sobotę obejrzeć Mikę.[/QUOTE] Wojtku, jeśli Pani nie zadzwoni dzisiaj albo jutro to ja bym chciała zabrać Mikę w piątek do hotelu to Lilutosi(za pomocą męża rutty-o ile chciałby pomóc w kwestii transportu). Skoro Pani do tej pory nie dzwoni, to chyba aż tak bardzo na Mice jej nie zależy. A szkoda żeby sunia męczyła się nadal w ciasnym boksie i to w takie upały.