-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Jęśli Pani nie zadzwoni w poniedziałek, to trzeba Mikę szykować do hoteliku. Jeśli zadzwoni w poniedziałek to dobrze byłoby szybko zrobić PA. Jeśli chodzi o transport Miki do hoteliku (gdyby domek nie wypalił), to z tego co zrozumiałam to mąż rutty będzie jechał do Wrocławia w piatek (i mógłby zabrać sunię). Problem że Wojtka nie ma w przytulisku w piątek i nie będzie komu wydać Miki. Ciężko się będzie "zsynchronizować":-(. Chyba że ktoś inny moze jeszcze wydać Mikę (np. pracownik oczyszczalni na której terenie zlokalizowane są boksy).
-
Wojtku, Marycha35 napisała że miałeś telefon w sprawie Miki. Możesz coś więcej napisać? Skąd jest osoba zainteresowana, gdzie Mika mieszkałaby (dom, kojec, oby nie łańcuch:shake:), jakie są Twoje odczucia po tej rozmowie ? Jeśli to miałby być nawet kojec to proszę zrób coś aby nie wydawać Miki (moze da się zarezerwować ją w gminie, powiedzieć ze jest chętny dobry dom który wkrótce po Mikę przyjedzie) a my znajdziemy jej dobry domek. Nie darowałabym sobie że jest tak blisko jej wyciągnięcia z przytuliska a ona trafi gdzieś w "niepewne" miejsce.
-
[quote name='Marycha35']Donoszę, że otrzymałam info od Wojtka, że oczywiście dopilnuje odrobaczenia suni. Dzisiaj zaś miał tele w sprawie Miki, Pani jeszcze się zastanowi i w poniedziałek ma dać znać, mogłaby przyjechać po Mikę dopiero w przyszła sobotę, ale to nie jest jeszcze pewne. Wojtek prosił o konkretną datę wyjazdu Miczki do hotelu, wtedy odpowiednio wcześniej zareaguje tabletkowo:)[/QUOTE] Czy zainteresowany domek będzie sprawdzony? Odnośnie wyjazdu Miki do hotelu czekam na info od Lilu kiedy Mika mogłaby przyjechać, no a potem musimy znaleźć transport.
-
[quote name='Wojtek7']Oczywiście, mogę ja odrobaczyć, mogę już jutro, jeśli ma w tym tygodniu jechać. Czarka znalazła nowy dom, dziś już jej nie było, poza tym podłączyli wreszcie wodę, choć w kojcach i tak musiałem trochę posprzątać.[/QUOTE] Jeszcze nie wiem kiedy miałaby jechać. Muszę zapytać Lilutosi od kiedy mogłaby przyjąć Mikę a potem pozostanie nam szukać transportu. Super że jest już podłączona woda, to na pewno wiele ułatwia. Fajnie że Czarka w nowym domu-oby dobrym. Takie niesprawdzone domy wzbudzają jednak pewien niepokój.
-
[quote name='Wojtek7']Będę jutro i napiszę co słychać, teraz częściej jestem w tygodniu u psiaków:)[/QUOTE] Wojtku, dałoby radę odrobaczyć Mikę ? Pieniążki za odrobaczenie zwrócimy, powiedz tylko ile. I zapraszamy na wątek Miki :-) : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253800-MIKA-w-potwornym-przytulisku-ka%C5%BCde-5-z%C5%82-na-wag%C4%99-odmiany-losu-smutnej-suni[/url]