Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Wpłynęły pieniązki od: -ulana-40zł-jednorazowa:multi: -czarna kafaka-60zł-stała lipiec-grudzień:multi: -certusowa-20zł -stała lipiec:multi: Serdecznie dziękujemy:multi::multi::multi:.
  2. [quote name='Bejotka']:) Nutusiu - trzymamy kciuki :)[/QUOTE] Przyłączam się:-)
  3. Może Bonsai albo Wojtek mogliby imiona piesków aktualnie przebywających w przytulisku wymienić. @Wojtek, byłeś w weekend w przytulisku? Co u psiaków?
  4. Najbardziej martwi mnie to że te boksy są z trzech stron blaszane i strasznie nagrzewają się w takich temperaturach:placz::placz::placz:.
  5. O matko, to teraz naprawdę martwię się o Czarkę:placz::placz::placz:.
  6. Nie do wiary!!! To ktoś "z ulicy" może sobie przyjść, zabrać psa nie zgłaszając gminie ???
  7. [quote name='Bonsai']Spokojnie, Karol da radę sam wziąć Mikę. Wojtek potem załatwi formalności. O to się nie martwcie.[/QUOTE] To tam każdy może sobie wejść i wziąć psa?:crazyeye:.
  8. Jęśli Pani nie zadzwoni w poniedziałek, to trzeba Mikę szykować do hoteliku. Jeśli zadzwoni w poniedziałek to dobrze byłoby szybko zrobić PA. Jeśli chodzi o transport Miki do hoteliku (gdyby domek nie wypalił), to z tego co zrozumiałam to mąż rutty będzie jechał do Wrocławia w piatek (i mógłby zabrać sunię). Problem że Wojtka nie ma w przytulisku w piątek i nie będzie komu wydać Miki. Ciężko się będzie "zsynchronizować":-(. Chyba że ktoś inny moze jeszcze wydać Mikę (np. pracownik oczyszczalni na której terenie zlokalizowane są boksy).
  9. Wpłynęły pieniążki od Dulska-20zł. Mikunia serdecznie dziękuje:Rose:.
  10. Jeśli domek nie wypali to w przyszłym tygodniu mąż rutty mógłby zabrać Mikę z przytuliska (chyba w piątek lub sobotę).
  11. Wojtku, Marycha35 napisała że miałeś telefon w sprawie Miki. Możesz coś więcej napisać? Skąd jest osoba zainteresowana, gdzie Mika mieszkałaby (dom, kojec, oby nie łańcuch:shake:), jakie są Twoje odczucia po tej rozmowie ? Jeśli to miałby być nawet kojec to proszę zrób coś aby nie wydawać Miki (moze da się zarezerwować ją w gminie, powiedzieć ze jest chętny dobry dom który wkrótce po Mikę przyjedzie) a my znajdziemy jej dobry domek. Nie darowałabym sobie że jest tak blisko jej wyciągnięcia z przytuliska a ona trafi gdzieś w "niepewne" miejsce.
  12. [quote name='Bonsai']Karol jedzie do Wrocławia jutro koło 14;00. ;) Ale w razie czego jedzie jeszcze też za tydzień. Mógłby Mikę wziąć.[/QUOTE] Jutro odpada bo nie ma jeszcze info od Lilutosi że Mika może przyjechać. Musimy poczekać na decyzję Lilu.
  13. [quote name='Marycha35']Donoszę, że otrzymałam info od Wojtka, że oczywiście dopilnuje odrobaczenia suni. Dzisiaj zaś miał tele w sprawie Miki, Pani jeszcze się zastanowi i w poniedziałek ma dać znać, mogłaby przyjechać po Mikę dopiero w przyszła sobotę, ale to nie jest jeszcze pewne. Wojtek prosił o konkretną datę wyjazdu Miczki do hotelu, wtedy odpowiednio wcześniej zareaguje tabletkowo:)[/QUOTE] Czy zainteresowany domek będzie sprawdzony? Odnośnie wyjazdu Miki do hotelu czekam na info od Lilu kiedy Mika mogłaby przyjechać, no a potem musimy znaleźć transport.
  14. [quote name='Poker']Sara2011, podsumuj ile jest stałych deklaracji i wpisz.[/QUOTE] Stałych deklaracji jest 261 zł ( kilka jest terminowych-np. do końca roku, na rok itp). Wszystkie informacje "finansowe" umieszczam w poście nr 2.
  15. Jeszcze Cioteczka certusowa zadeklarowała 20zł/mcs na PW. Prosiłam potem o wejście na wątek i potwierdzenie deklaracji ale już spieszę zapisać w 2-gim poście deklarację:laugh2_2: Ogromne podziękowania certusowej za deklarację dla Miki:iloveyou:.
  16. [quote name='Czarna Kafka']Dorzucam 10 zł miesięcznie, ale chciałabym zapłacić za pół roku z góry:smile::smile:[/QUOTE] Bardzo pięknie dziękuję i już wysyłam konto:loveu::loveu::loveu:. Z zapłatą za pół roku z góry nie ma najmniejszego problemu:evil_lol:.
  17. [quote name='brzośka']Jeśli dobrze kojarzę to Danuta R. to nasza Maruda666 :evil_lol:[/QUOTE] Tak tez myślałam bo sprawdziłam ze Maruda666 jest z dolnośląskiego:-).
  18. Wpłynęły pieniązki od:[B]ajw, bakusiowa i p.Danuty R. ze Złotoryi.[/B] [COLOR=#ff0000][B]Proszę się przyznać jaki nick z Dogo ma p.Danusia R. bo nie było podanej nazwy przelewu i nie wiem komu tę wpłatę przypisać :-)[/B][/COLOR] Mikunia serdecznie dziękuje:loveu::loveu::loveu:.
  19. [quote name='Gabi79']Ile km jest z przytuliska do hoteliku?[/QUOTE] Chyba coś ok.170km będzie.
  20. [quote name='Bonsai']Ania jest teraz bardzo zapracowana i w zasadzie nie rusza się z Wrocławia. Ale może Karol by jechał.[/QUOTE] A kto to jest Karol? :-)
  21. [quote name='Poker']A rutta już nie jeździ ?[/QUOTE] Rutta nie zagląda coś na wątek. Może Bonsai wie czy rutta jeździ?
  22. [quote name='AnkaG']Kiedy planujecie ja zabrać ze schronu?[/QUOTE] Muszę napisać do Lilu kiedy Mika mogłaby przyjechać. Potem będziemy szukać transportu. [quote name='ajw']Zaglądam do Miki ;) Przelew poleciał.[/QUOTE] Dziękujemy za odwiedziny i przelewik:-). Odnotujemy jak doleci:-).
  23. [quote name='Wojtek7']Oczywiście, mogę ja odrobaczyć, mogę już jutro, jeśli ma w tym tygodniu jechać. Czarka znalazła nowy dom, dziś już jej nie było, poza tym podłączyli wreszcie wodę, choć w kojcach i tak musiałem trochę posprzątać.[/QUOTE] Jeszcze nie wiem kiedy miałaby jechać. Muszę zapytać Lilutosi od kiedy mogłaby przyjąć Mikę a potem pozostanie nam szukać transportu. Super że jest już podłączona woda, to na pewno wiele ułatwia. Fajnie że Czarka w nowym domu-oby dobrym. Takie niesprawdzone domy wzbudzają jednak pewien niepokój.
  24. [quote name='Wojtek7']Będę jutro i napiszę co słychać, teraz częściej jestem w tygodniu u psiaków:)[/QUOTE] Wojtku, dałoby radę odrobaczyć Mikę ? Pieniążki za odrobaczenie zwrócimy, powiedz tylko ile. I zapraszamy na wątek Miki :-) : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253800-MIKA-w-potwornym-przytulisku-ka%C5%BCde-5-z%C5%82-na-wag%C4%99-odmiany-losu-smutnej-suni[/url]
×
×
  • Create New...