Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. [quote name='edek']Ja kupowałam foresto w krakvecie. Jest zapakowana do folii i jeszcze w metalowym pudełku. Jestem z niej zadowolona nie śmierdzi i jak na razie kleszcze omijają Nas :). Są tylko dwie długości, więc przydałby się obwód szyjki Miki ;).[/QUOTE] Sprawdzałam ze są dwie opcje-dla psa do 8 kg i powyzej 8 kg więc w przypadku Miki ta druga opcja wchodzi w rachubę:-)
  2. Mogę kupić w krakwecie . Tam od 99 zł przesyłka jest gratis a obroza kosztuje 94zł. Może dokupmy zwykłą obrożę i wtedy bedzie przesylka gratis. To co mamy zapłacić za transport wydamy na obrożę, ew. trochę dołożymy. Tylko proszę doradźcie którą.
  3. Patrzyłam na allegro ale nie znalazłam obroży Foresto. W dwóch sklepach (znalezionych poza allegro) było napisane ze do kupienia tylko w sklepie stacjonarnym (nie wysyłkowo). Czy to mozliwe że zabronione są zakupy takich obrozy przez internet? Głowę sobie dam uciąć że na wiosnę jeszcze były wystawione na allegro. Za to znalazłam obrożę advantix.
  4. Chyba trzeba zaopatrzyć Mikę w obrożę p.pchelną/keszczową, prawda? Chyba foresto będzie lepsza od kiltixa bo zdaje się jest bardziej wodoodporna. Ja myślicie? Chyba że są jakieś inne pomysły?
  5. Zaglądam do Miki:lol:Moja Sara mnie właśnie wyciągnęła na spacer w pilnej potrzebie:mad:.
  6. [quote name='LILUtosi'] [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-jVBV6cRXPSI/U-J-j2dckUI/AAAAAAAAfFI/qMwDL80RZKU/s800/IMG_0453.JPG[/IMG] [/CENTER] [/QUOTE] Jaka zadowolona, kochana mordeczka:loveu::loveu::loveu:
  7. WOW ale raj dla oczu:loveu::loveu::loveu:. Mikunia pewnie nie bardzo wie co to kąpiele, biedna co najmniej od trzech lat takowej nie zaznała, a i nie wiadomo jak żyła wcześniej. Oby tylko łobuzica nie gryzła się z innymi psiakami bo trzeba będzie jej szukać domku bez innych zwierząt a to znacznie zawęża pole działania. Ale jak widać z Reksiem się w końcu dogadała:-). Dziękujemy Lilu z fotki, idę jeszcze raz pooglądać:lol:. Jej obróżka też jest "fe", trzeba będzie pannie jakąś gustowną kupić:-).
  8. [quote name='LILUtosi']Zaraz będzie dużo fotek. :p[/QUOTE] To ja zajmuję miejsce w pierwszym rzędzie i grzecznie czekam na fotki.
  9. Wpłynęła stała za sierpień od Poker-20zł. Bardzo serdecznie dziękujemy:loveu::loveu::loveu:.
  10. [quote name='LILUtosi']Poczuła się u siebie i broni tego kawałka jak wilczyca młodych ;-) To normalny etap.[/QUOTE] Heheh, w porównaniu do tego kawałka co wcześniej miała (pewnie nie więcej niż 1mx2m) teraz to ma ogromny teren do obrony:-). A może Mika juz nie wytrzymała tego uporczywego "gapienia" się na nią przez Hektora i w końcu powiedziała dosyć i chciała przegonić:-).
  11. [quote name='LILUtosi']He, he "hotelu pod tęczą" - idąc za ciosem, na banerku brakuje tęczy ;-) [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=825889634110204&set=gm.579896065465951&type=1&theater[/URL] A może by tak założyć Mikusi wydareznie na fejsie?[/QUOTE] To Mika tak szczerzy zęby na Hektora ?:crazyeye:
  12. [quote name='Elisabeta']Agnilas, bardzo ładnie napisałaś, ale... ale... Twój post to chyba nie pożegnanie z wątkiem Miki? Prawda? :razz: Bo jakoś tak to zabrzmiało. ;);) Nowe życie Miki dopiero się zaczyna. :)[/QUOTE] Właśnie, właśnie. Zostań z nami:-)
  13. [quote name='Elisabeta']Chyba lubię takie umaszczenie... :);) Sara, wyślę Ci na PW instrukcję, jak wstawię sobie... Hmm... Wstawianie banerka to dla mnie zawsze duże przeżycie. :p;)[/QUOTE] Elisabeta, instrukcja przednia:-). Udało się i to za pierwszym razem:-). I działa!!!!!
  14. Elisabeta, Mika jest w podobnej kolorystyce jak Sonia:-)
  15. Piękny banerek, bardzo dziękujemy:-). Jak wrócę z pracy spróbuję wstawić, ciekawe czy mi się uda:-). Śliczna jest Mikunia na tym banerku, bardzo lubię to zdjęcie na którym tak została ujęta:-).
  16. Wpłynęły pieniążki od Elisabety-100zł (stała sierpień-grudzień). Mikunia pięknie dziękuje:loveu::loveu::loveu:.
  17. Lilu, super to wszystko wygląda. Fajnie że psiaczki mają swoje własne, trawiaste wybiegi .... Tęcza piękna:-) Czy Mika już dzisiaj lepiej z jedzeniem? Pierwszego dnia po przyjeździe nie chciała jeść.
  18. [quote name='Elisabeta']Sara, skieruję Cię tam, gdzie kiedyś dostałam instrukcję od AlfaLS... Na wątek Rockiego. Znajdę te posty. Bo sama, bez pomocy Alfy, wstawiałabym pierwszy banerek do dziś. ;);) Saro, może wiesz... Jak długo Mika była w przytulisku? Chyba długo... :sad: Wątek przytuliskowych psów ma ponad sto stron i nie znajdę, a Ty byłaś tam z Miką już od dawna.[/QUOTE] Elisabeta, przyznam się że nie wiem jak długo Mika jest w przytulisku. Wątek ogólny został założony rok temu i Mika juz tam była wtedy. Może Wojtek będzie więcej wiedział na ten temat i powie nam jak wejdzie na wątek.
  19. [quote name='Elisabeta']Pierwsze zdjęcia z nowego życia Miki. :) Mikunia, zaraz zaczniesz się uśmiechać... :loveu: A Hektor faaajny jest. :) EDIT Właśnie zamówiłam dla Miki piękny, błękitny banerek u Ayame Nishijima. :)[/QUOTE] Elisabeta, bardzo dziękujemy za zamówienie banerka:-). Potrzebna jeszcze będzie instrukcja jak go później wstawić:roll:.
  20. [quote name='LILUtosi']Hektorek nadal zainteresowany , ale dziś urwał mi umywalkę w łazience i panikuje. Idzie na bank burza! Nic nie widać ale psy już swoje wiedzą. U mnie wszystkie psy mają swój wybieg zielony a domki cały czas mają otwarte. Wchodzą kiedy chcą. Oprócz tego maja sesje ogrodowe, wtedy są zabawy w zależności co im sprawia przyjemność. Miłka prawdopodobnie była na noc wpuszczana do domu bo tu co noc upomina się o wypuszczenie z wybiegu. Ją akurat muszę na noc zamykać w domku bo inaczej nie da pospać. Może się to zmieni. Co do opłaty za hotel, pobieram na końcu miesiąca - bo nie lubię zwracać. ;-) Ostatecznie wolę już po 15.[/QUOTE] A to łobuz z Hektora:mad:. Pewnie chciał chłopak łapy umyć ale nie mógł sięgnąć i umywalka się urwała:evil_lol:. A Hektorek to rezydent czy hotelikujsz go? Dziękuję za wyjaśnienie odnośnie płatności, jesli mam zapłacić po 15-stym to daj znać, jeśli na koniec miesiąca to zapłacimy na koniec miesiąca:-). Tak pooglądałam jeszcze raz fotki i Mika to malizna przy Hektorze. Kiedy jest sama wydaje mi się ogromna ale przy większym psie jej wymiary jakoś kurczą się:-).
  21. Na pierwszym zdjęciu Mikunia jeszcze trochę taka niepewna ale przy Hektorku (pięknym kawalerze) ogonek już wędruje w górę:-). Czy Hektorek nadal zainteresowany Miką? Może powstanie nam taka psia dogo-para:cool3:. @LILUtosi, czy u Ciebie psiaki mają kawałek mają po kawałku odgrodzonego zielonego terenu i mogą swobodnie wychodzić sobie z boksu kiedy chcą czy wypuszczasz je aby się wybiegały a potem są zamykane? LILU -podeślij mi tez nr konta to przeleję pieniążki za hotelik. Mam wpłacić za sierpień 31 dni x 12 zł =372 zł , tak ? Tak się cieszę że MIKA w te okropne upały nie siedzi juz zamknięta w tej klitce i jest najedzona, ma dostęp do świeżej wody, do człowieka i może się wybiegać:loveu::loveu::loveu:.
  22. [quote name='Elisabeta']I tu muszę pochwalic Pocztę Polską. :gent: Za szybki przelew pobiera 50 groszy więcej niż za zwykły, a pieniądze są zaraz na koncie Odbiorcy. :);)[/QUOTE] Elisabeta, to chyba mój bank się nie popisał bo pieniązków nie ma, przed chwilą sprawdzałam:mad:
  23. [quote name='Elisabeta']Rano poleciała z poczty moja stała do grudnia. Szybkim przelewem. ;) Mikunia będzie miała pieniądze na koncie już dziś. :)[/QUOTE] Bardzo dziękuję Elisabeta ale nie trzeba było wysyłać szybkim przelewem bo na pewno więcej za taką usługę zapłaciłaś a obawiam się że mój bank i tak dopiero w poniedziałek zaksięguje pieniążki na koncie.
  24. [quote name='elik']Potwierdzam swoja deklarację. Konto do wpłat nie zmienia się ?[/QUOTE] Dziękuję:-). Konto wysyłałam jakiś czas temu, nie zmieniło się. Jak trzeba to prześlę jeszcze raz:-).
  25. [quote name='Annaa4']Zapoznałam się ze stanem konta Miki, i mam pytanie czy bazarek dla niej mogłabym zrobić później ? np. tak za miesiąc ? Psiaki którym pomagam aktualnie nie mają za wiele deklaracji, i niestety są długi. Chciałabym ich w pierwszej kolejności wesprzeć i zrobić bazarek. Możemy się tak umówić ?:)[/QUOTE] Oczywiście bazarek może być później, na razie Mika jest zabezpieczona finansowo na jakiś czas:-). Pomagaj teraz psiakom w gorszej sytuacji finansowej. Dziękuję że jesteś z Miką:-).
×
×
  • Create New...