Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Ja również za każdym razem otrzymuję takie komunikaty.
  2. Bardzo dziękuję Elisabeta:-). Jak to mówią, RUDE JEST PIĘKNE, wystarczy spojrzeć w Twój awatar czy na MIKĘ :-). Ja jeszcze kocham czarno-białe z długimi uszami ;-)
  3. czekamy na filmik:-)
  4. Nutusiu, a jakąś fotkę strachulca dałoby radę cyknąć? Dysponujesz jakimś super szybko robiącym zdjęcia aparatem :megagrin: ?
  5. Dotarła wpłata od Dulska-20zł. Bardzo serdecznie dziękuję:-)
  6. Kochani, ja pójdę za ciosem. Skoro MIKA wybiera się do domu a zostanie po niej trochę pieniążków to bardzo bym pragnęła wyciągnąć jeszcze jedną suczkę z przytuliska G - ETNĘ (jej zdjęcia są w poście 2143 wątku ogólnego : http://www.dogomania.com/forum/topic/131853-przytulisko-g-skrajne-zaniedbanie-i-potworna-potrzeba-mi%C5%82o%C5%9Bci-u%C5%9Bpili-rudiego/page-108 ). Ta sunia tez bardzo mi leży na sercu. Wiem że można o to prosić w nieskończoność ale ja proszę o to pierwszy razy - czy zgodzilibyście się przenieść swoje deklaracje na ETNĘ ? Błagam Was o to Kochani! Od tego zależy czy możemy sobie pozwolić na wyciąganie kolejnego psa. To niewielka sunia, mam nadzieję ze szybko ją gdzieś "upchniemy" w dobrym domku we Wrocławiu lub okolicach:-). LILU-czy przyjęłabyś ETNĘ na miejsce MIKI? Proszę, rozważcie Kochani moją prośbę :look3: .
  7. Właśnie, zaznacz LILU że nie do budy i do kojca.
  8. Czip może być i na mnie ale wtedy też umowa musi być na mnie. Bo załóżmy że pies ląduje w schronisku i wtedy ja zostanę pociągnięta do odpowiedzialności za porzucenie psa jeśli nie będę miała umowy o wyadoptowaniu psa do innej rodziny.
  9. Poker, bardzo dziękujemy za wizytę PA i skoro Ty piszesz że domek brzmi OK to ufam Tobie :calus: . Mam tylko nadzieję, ze MIKA nie będzie mieszkała w budzie a będzie pełnoprawnym członkiem rodziny ze wszystkimi przywilejami. Super ze jest spory ogród gdzie MIKUNIA będzie mogła do woli biegać po tych latach spędzonych w karcerze. Ja jestem na tak ale przeprowadzenie wizyty poadopcyjnej będzie konieczne. Już sam fakt ze Dziewczyna przyjechała do LILU z obrożą i legowiskiem dobrze świadczy a nie wymagała aby wyposażyć MIKĘ we wszystko i jeszcze przywieźć pod dom. Karmienie poprzedniego psa RC a nie karmą biedronkową to tez ogromny plus dla Pani. @Poker-czy wspomniałaś osobie chcącej adoptować MIKĘ ze my liczymy na fotki z DS :megagrin: .
  10. Bonsai, dałoby radę zaktualizować 1-szą stronę bo z niej wynika ze jest 11 psiaków w przytulisku. Chyba że ja coś źle patrzę albo liczę:-).
  11. Trzymamy kciuki za adopcję Gucia! Ile psiaków jest obecnie w przytulisku?
  12. Wojtek7-czy w dokumentacji gminnej ja zostałam przypisana jako właściciel MIKI? Nawet zapomniałam zapytać. Trzeba też podpisać umowę z Państwem, może LILU dałabyś Państwu do podpisania dwa egzemplarze umowy i byś mi je potem odesłała do podpisania (zwrócę pieniążki za kopertę i znaczek) a ja potem podpiszę i odeślę im jeden egzemplarz. Czy może tak być? LILU-czy MIKA ma założoną książeczkę?
  13. O matko, Poker byłoby cudownie gdybyś mogła pojechać! Kto jest jeszcze z Wrocka i mógłby jechać? Prosimy zgłaszać się:-).
  14. Co słychać w Przytulisku? Czy strona pierwsza z psiakami jest aktualna?
  15. Trzymam kciuki za MIKĘ. Gdyby Mika spodobałaby się Państwu i chcieli ją adoptować to uprzedź proszę LILU rodzinkę o wcześniejszej wizycie PA. A przy okazji działającego DOGO informuję o wpłatach: bakusiowa-20zł, Sara2011-10zł, Maruda-10zł :-)
  16. Co za wspaniała wiadomość! LILU, czy Państwo zostawili do siebie jakiś namiar? Czy może chcą najpierw zobaczyć w realu Mikę? Czy wspominałaś może o wizycie PA? Skąd dowiedzieli się o Mice? Z ogłoszenia?
  17. Bonsai a gdzie można znaleźć szczegółowe rozliczenie Kamy? Podeślij też nr konta bo chyba już skasowałam.
  18. W poście nr 1 jest link do całego albumu MIKI (jeśli ktoś jeszcze nie wie;)). Zachęcam do podziwiania, bo naprawdę jest co:-).
  19. ja też oczywiście podtrzymuję deklarację
  20. Wpłynęły pieniążki od Madie i elik. Nasza śliczna MIKA pięknie dziękuje.
×
×
  • Create New...