-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Ja również za każdym razem otrzymuję takie komunikaty.
-
czekamy na filmik:-)
-
Kochani, ja pójdę za ciosem. Skoro MIKA wybiera się do domu a zostanie po niej trochę pieniążków to bardzo bym pragnęła wyciągnąć jeszcze jedną suczkę z przytuliska G - ETNĘ (jej zdjęcia są w poście 2143 wątku ogólnego : http://www.dogomania.com/forum/topic/131853-przytulisko-g-skrajne-zaniedbanie-i-potworna-potrzeba-mi%C5%82o%C5%9Bci-u%C5%9Bpili-rudiego/page-108 ). Ta sunia tez bardzo mi leży na sercu. Wiem że można o to prosić w nieskończoność ale ja proszę o to pierwszy razy - czy zgodzilibyście się przenieść swoje deklaracje na ETNĘ ? Błagam Was o to Kochani! Od tego zależy czy możemy sobie pozwolić na wyciąganie kolejnego psa. To niewielka sunia, mam nadzieję ze szybko ją gdzieś "upchniemy" w dobrym domku we Wrocławiu lub okolicach:-). LILU-czy przyjęłabyś ETNĘ na miejsce MIKI? Proszę, rozważcie Kochani moją prośbę :look3: .
-
Poker, bardzo dziękujemy za wizytę PA i skoro Ty piszesz że domek brzmi OK to ufam Tobie :calus: . Mam tylko nadzieję, ze MIKA nie będzie mieszkała w budzie a będzie pełnoprawnym członkiem rodziny ze wszystkimi przywilejami. Super ze jest spory ogród gdzie MIKUNIA będzie mogła do woli biegać po tych latach spędzonych w karcerze. Ja jestem na tak ale przeprowadzenie wizyty poadopcyjnej będzie konieczne. Już sam fakt ze Dziewczyna przyjechała do LILU z obrożą i legowiskiem dobrze świadczy a nie wymagała aby wyposażyć MIKĘ we wszystko i jeszcze przywieźć pod dom. Karmienie poprzedniego psa RC a nie karmą biedronkową to tez ogromny plus dla Pani. @Poker-czy wspomniałaś osobie chcącej adoptować MIKĘ ze my liczymy na fotki z DS :megagrin: .
-
Wojtek7-czy w dokumentacji gminnej ja zostałam przypisana jako właściciel MIKI? Nawet zapomniałam zapytać. Trzeba też podpisać umowę z Państwem, może LILU dałabyś Państwu do podpisania dwa egzemplarze umowy i byś mi je potem odesłała do podpisania (zwrócę pieniążki za kopertę i znaczek) a ja potem podpiszę i odeślę im jeden egzemplarz. Czy może tak być? LILU-czy MIKA ma założoną książeczkę?
-
Bonsai a gdzie można znaleźć szczegółowe rozliczenie Kamy? Podeślij też nr konta bo chyba już skasowałam.
-
ja też oczywiście podtrzymuję deklarację