Elisabeto, no właśnie nic mi się nie wyswietla. Nie ma nic, zadnych ikonek. Nic nie mogę zrobić, ani wstawiać zdjęć, ani pogrubic tekstu czy zmienić jego koloru, zmienić czcionki, moje menu diabli wzięli. I tak już się dzieje od kilku dni.