Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Przeszczęśliwa psinka, piękne zdjęcia:). Ale pulpecik z niej jest, nie ma co! LILU, ile ona może ważyć (tak mniej więcej)?
  2.     No ja też się budzę wcześnie rano i myślę o cekinach:)
  3.     Biedna nie przywykła do kołder, zdziwiona co jej tam Lilu włożyła do budy bo do tej pory spała na betonie. A tak na poważnie to mam nadzieję, ze nie będzie miała jakiś szczególnie niszczycielskich zapędów bo będzie trudno jej znaleźć domek.
  4. Bonsai, podziękuj proszę gorąco koleżance za przewóz Etny z przytuliska do Wrocławia. Czy mamy coś zapłacić za przewóz? Jeśli tak, to napisz proszę ile i na jakie konto przelać pieniążki. LILU-bardzo dziękujemy za wyjechanie po sunię do Wrocka i to jeszcze późną porą. Napisz proszę ile mamy zwrócić za przewóz to przeleję pieniążki na Twoje konto. Wojtek7-dziękujemy za przyjazd do przytuliska i wydanie Etny. Bonsai-dzięki za załatwienie transportu. Bardzo, bardzo gorąco wszystkim dziękuję dziękuję. Dzęki Wam Etna dotarła szczęśliwie do hoteliku:-). Dziękuję też wszystkim osobom obecnym na wątku i kibicującym Etnie:-). Cieszę się, że tyle dobrych serc wspiera tę sunię.
  5.     O,już były wieści wczoraj od LILU. A ja nie doczekałam, padłam ze zmęczenia!
  6. A schron nie może sprawdzić w jakich warunkach przebywa pies?
  7. Kamusia, Ty dziewczyno do domku wybywaj to może jakiś inny psiak z przytuliska G będzie miał szczęście i trafi na Twoje obecne miejsce:-). Taka ładna sunia i nie ma telefonów, niewiarygodne:-(.
  8. O matko, to Lilu dzisiaj późno pojdzie spać. I my chyba też bo będziemy czekać na wieści:-)
  9.     Ja właśnie Mozilli używam. Ten problem jest od kilku dni, wcześniej wszystko było OK.
  10.     Elisabeto, no właśnie nic mi się nie wyswietla. Nie ma nic, zadnych ikonek. Nic nie mogę zrobić, ani wstawiać zdjęć, ani pogrubic tekstu czy zmienić jego koloru, zmienić czcionki, moje menu diabli wzięli. I tak już się dzieje od kilku dni.
  11.     Kurczę, nie wiem o jakim przycisku mówisz Elisabeto?
  12. Jak mnie wkurza to nowe Dogo!!!. Piszę wiadomość, klikam "odpowiedz" i nic, klikam z 10 razy i dalej nic. Nie wiem co się dzieje. Już nie wspomnę ze nie mam paska z ikonkami!
  13. Lilu potwierdziła że Etna może dzisiaj przyjechać:-)
  14. Bonsai, czy odbiór Etny z przytuliska przez koleżankę aktualny?
  15. Wpłynęła stała od Dulska-20zł. Etna pięknie dziękuje:-)
  16. Nie wiem co mi się poprzestawiało ale kiedy piszę wiadomość w ogóle nie mam tego paska z ikonkami (np. z emotionami, ikonki do wstawiania zdjęć, czcionki itp.)
  17. Prześliczna sunia:-)
  18. Wpłynęła stała deklaracja od Marudy666. Bardzo dziękujemy
×
×
  • Create New...