-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Przelałam dzisiaj deklarację stałą za październik ale nie zmieniłam opisu i poszło z opisem że to deklaracja za maj a de facto jest za październik:-). Przepraszam ale to z rozpędu.
-
Nutka,maleńka suczka przerzucona do schroniska JUŻ W DOMU!!!
Sara2011 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Napisz proszę coś więcej o tym domu. -
Kochani, pieniążki po MICE chciałabym przenieść na ETNĘ, mam nadzieję że nikt sie temu nie sprzeciwia??? Nie ze wszystkimi udało mi skontaktować na PW dlatego pytam na wątku te osoby które jeszcze się nie wypowiedziały. Kto jeszcze mógłby przenieść swoje deklaracje na ETNĘ? Na razie mamy 50% potrzebnej kwoty.
-
Nutka,maleńka suczka przerzucona do schroniska JUŻ W DOMU!!!
Sara2011 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Ręce opadają na to wszystko! Napisz może do mikropsów w potrzebie jesli sunia nie waży więcej niz 6kg, może pomogą, może mają jakiś DT. http://www.mikropsy.org/ https://www.facebook.com/FundacjaMikropsy Przecież takie maleństwo nie moze trafić do schroniska! -
No trzeba zacząć działać. LILU potwierdziła, że kojec z wybiegiem jest wolny. Mam też nadzieję, ze z transportem udałoby się jak w przypadki MIKI, czyli wykorzystalibyśmy TZ rutty :look3: . Napisałam do Bonsai żeby zrobiła rozeznanie. Tylko deklaracji mamy połowę :lookarou: . Oczywiście uśmiechniemy się do Bejotki w sprawie ogłoszeń, moze nie trzeba będzie na domek długo czekać :loveu: .
-
Hmmmm, wszystkie Ciotki poszły spać z kurami chyba :megagrin: . A ja mam informacje od Pani naszej MIKI :jumpie: . Pani napisała: "Bardzo chętnie napiszę co tam u Miki:) W zasadzie w pierwszą godzinę po przyjeździe zawładnęła moim łóżkiem (które sama znalazła) i do tej pory jest to jej miejsce. Planuję w najbliższym czasie kupić jakieś fajne legowisko dla niej, bo kocyk i poduszka na podłodze są mało zachęcające;) Rano jak tylko zobaczy, że już nie śpię zaczyna się przytulać i przez jakieś 15 minut nie mam spokoju:) Jest straaaaasznym pieszczochem. Do jedzenia dostaje chrupki dla sterylizowanych psów i smakują jej. W domu nie robi żadnych szkód (ewentualnie podwija chodniki jak zaczyna szaleć;) ), ten tydzień zostaje już sama w domu i nie ma żadnego problemu (nie brudzi). Po ogrodzie lubi poszaleć, ale trzeba z nią chodzić, bo sama nie lubi. Byłyśmy już parę razy na spacerze i nie ma żadnego problemu z chodzeniem na smyczy. Już wie, że po dworze trzeba wytrzeć łapki. Jedynym problemem jest to, że jest strachliwa. Boi się gwałtowniejszych ruchów, głośniejszych stuknięć, no ale może z czasem będzie lepiej. Czasami jej zachowanie doprowadza mnie prawie łez (ze śmiechu:)) - wczoraj siedziała na łóżku i warczała na kabel wystający ze ściany (na kinkiet), czasami się tak fajnie czołga jak dżdżownica, skubie mi warkocz :) Nie zamierzam zwrócić Miki także proszę brać następnego psa:) Jak będę miała chwilę wejdę na tą stronę, a najlepiej poproszę o linka. Na razie mam kilka zdjęć Miki jak śpi (wszystkie podobne) także wysyłam jedno. Jak będę miała więcej to oczywiście podeślę." A teraz najlepsze....tadammmm :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: No a my czekamy niecierpliwie aż Pani Miki zaloguje się na Dogo (podesłałam linka) i będziemy na bieżąco mieć info i relację fotograficzną z pierwszej ręki :loveu: . No bo nie ma nic piękniejszego jak zapłata za dobrze wykonaną pracę w postaci zdjęć szczęśliwego psa w DS, nieprawdaż :happy1: .
-
Dwa tygodnie temu Pani miała drugie zmiany, może pracuje w systemie 2 -zmianowym i w tym tygodniu ponownie ma drugie zmiany i nie może podczas pracy odebrać telefonu? W sumie nie każdy może odbierać telefony podczas pracy. Ja napisałam do Pani maila (dzisiaj dotarła do mnie umowa i stamtąd sobie pobrałam adres mailowy) i zaraz Pani wyślę SMS, ze został wysłany e-mail i żeby go odczytała. Zobaczymy czy będzie odzew. Dotarły do mnie dzisiaj wpłaty dla MIKI od magenka1-10zł i markofix1-10zł za październik. Magenka1 zgodziła się przenieść deklarację na Etnę więc rozumiem że tę wpłatę zapiszemy już na konto Etny. Natomiast do markofix1 próbowałam 3 razy wysłać PW z informacją ze MIKA ma DS i czy zgodzi się przenieść deklaracje na Etnę ale żadne PW nie doszło i nie wiem jak się skontaktowac z markofix1 bo moze nawet nie wie że MIKA w DS i nadal wpłaca swe deklaracje... Napisałam też do LILU PW czy miejsce dla Etny nadal aktualne, czekam na odpowiedź.
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
Sara2011 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Podczytuję po cichu wątek. Bardzo się cieszę z postępów Tosi :loveu: . -
wzruszające:-)