Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. A co tam u Kamusi słychać? Żadnych telefonów o panienkę?
  2. Bonsai, wpłynęła deklaracja 10zł w dniu 22 grudnia. Czy to jest deklaracja za styczeń?
  3. Jestem, jestem, dopiero wczoraj wróciłam ze świątecznych wojaży :). Właśnie nadrabiam zaległości i czytam co u Etny. Mam nadzieję, ze nie zjadła choinki:). Zdjęcia śliczne, LILU masz zdolności fotograficzne :). A ja chyba byłam niegrzeczna bo znowu nie mam paska z ikonkami, pewnie Św.Mikołaj mi je odebrał :(.
  4. Witaj Etno-rozrabiaro :look3: .Coś tam dzisiaj nabroiła? LILU straci do ciebie cierpliwość jak nie będziesz grzeczna :lmaa:
  5. Dzięki LILU. Czyli nam nie-z-Wrocławia pozostaje opcja internetowa:-)
  6. Trzymam kciuki za maleństwo.
  7. Czy doszło do adopcji ?
  8. He,heh, LILU a ta osóbka obok Etny to chyba Ty jesteś, z wygryzionym przez Etnę serduszkiem w ubraniu :evillaug:.
  9. Ech :-( . Zdołowałam się. Nie można przecież chować non-stop wszystkiego przed psem, ja bym przynajmniej nie potrafiła. Zawsze gdzieś coś rzucam bo ciągle się gdzieś śpieszę. Jak zabrać się za temat tego behawiorysty, może ktoś cos podpowiedzieć? Czy behawiorysta udziela porad na podstawie opisu zachowania psa , czy musi go widzieć, zapoznać się? LILU-nie miałabyś nic przeciwko behawioryście? Czy ktoś zna taką osobę?
  10. Czekamy,czekamy i pogodę zaklinamy :laugh2_2: .
  11. Matko jedyna! Etna, opanuj się ! LILU, czy ona w nocy coś niszczy czy śpi a tylko w dzień dokazuje? Może na dzień trzeba ją wyganiać do ogrodu, niech tam biega i spożytkuje swą energię a na noc zabierać ją do ciepłego? Może ona powinna mieszkać w ciepłej budce, może woli wybiegać się w ogrodzie i nie nadaje się jednak do domu? Ja nigdy nie miałam do czynienia aż z takim gryzoniem, owszem jakieś tam szkody podczas tymczasowania psiaków były ale nie takie non-stop niszczenie i to jeszcze podczas obecności domowników. zwykle psiaki niszczą jak nikogo nie ma w domu. A tu trafił się nam taki twardy orzech :look3: .
  12. Biedna Etnusia :-( . LILU, podaj proszę koszty leczenia Etny.
  13. No i stał się cud, pasek z ikonkami powrócił, mam juz emotiony :laola: . A jeszcze jak pisałam poprzedni post to ich nie było. Czuję że administrator systemu przeczytał moje biadolenie i naprawił ,heheh :look3: . Ale się cieszę! :ghost_2:
  14. Elisabeto, niestety nie wróciły. Robię dwukropek, myślnik i nawias i mam emotionkę. Ale innych nie potrafię robić. A paska z ikonkami jak nie było tak nie ma...
  15. Fajnie :smile:. Ciekawe jakim miesiącem będzie nasza Etnusia :-)
  16.     Etna zakochana a ja zestresowana na maksa. Teraz, jak widzę nowy wpis LILU, to aż się boję czytać bo zaraz przed oczami stoją mi kolejne zniszczenia. Niech no Etna zacznie wyrażać swą miłość w inny sposób a nie poprzez wygryzanie serduszek i rozdrabnianie kabli -;
  17. A jak wygląda ta obroża z feromonami? Moze ktos podesłać linka?
  18. Dziękuję kolejna kobietko za wstawienie zdjęć Pestoliny :)
  19.     Nie ma nic, żadnych ikonek, wszystko zniknęło. Pisałam do Maupa4, powiedziała ze ma to samo i było to zgłoszone do administratora ale jak na razie nic się nie dzieje chyba z tematem.
  20.     Problem w tym, ze ja nie mam żadnego kwadracika. Wszystko mi zniknęło wraz z pojawieniem się nowego Dogo.
  21. Mam nowe zdjęcia ale ja nie mogę ich wkleić odkąd mam nowe Dogo (całkowicie mi zniknął pasek z ikonkami). Może mi ktoś podeśle swojego maila to prześlę zdjęcia aby je wkleić tu na wątek ?
×
×
  • Create New...