Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Też jestem przerażona zachowaniem Etny. Myślałam, że ona niszczy, kiedy zostaje całkiem sama a tu okazuje się, że nawet pod obecność domowników. Niektóre moje tymczasy czasem coś niszczyły ale to zawsze wtedy, gdy zostawały same w domu. Straszna jest taka sytuacja, gdzie non stop trzeba mieć oczy dookoła głowy. No i najgorsze, że będzie problem ze znalezieniem jej domu z takim zachowaniem. LILU, może ja zamówię jakieś szarpaki, żeby miała się czym zająć? Czy ona potrafi się bawić jakimiś maskotkami albo zabawkami? Może tym by się zainteresowała i odwróciłoby to jej uwagę od rzeczy osobistych?
  2. A tak sodko wygląda na zdjęciach, kto by pomyślał że to mały diabeł wcielony w skórze psa. LILU, z co to za śliczności obok Etny? To kudłate i to białe ?
  3. Ciekawe czy ktoś zajrzy jeszcze na ten wątek ? :) A ja mam nowe wieści z DS. Otóż Pestka ma się bardzo dobrze. Latem była na wycieczce w górach. Zdobyła szczyt Pilsko, wspaniała z niej turystka. Uwielbia wodę. Jest bardzo tolerancyjna, oprócz kota zaakceptowała też świnkę morską, która mieszka u Państwa od niedawna:). Mam też fotki ale nowe Dogo pozbawiło mnie możliwości ich wstawiania. Nie mam w ogóle paska z ikonkami, nie mogę nic zrobić, jedynie napisać post i to też muszę korzystać z opcji "więcej opcji odpisywania" bo gdy klikam "odpowiedz" nic sie nie dzieje...
  4. Dzień dobry :). Aż się boję zapytać, czy Etna czegoś nowego nie zmalowała?
  5. Lilu, a może ja zamówię na allegro jakieś uszy, kości, coś go gryzienia? Może kongo ? Może tym się zajmie i nie będzie ruszała innych rzeczy?
  6. Zaczynam bać się wchodzić na wątek, bojąc się przeczytać co tu Etna znowu nowego "zmalowała"... Słodko sobie śpią sunieczki przytulone do siebie -).
  7.     LILU ale ETNA jest wzrostu średniego, a średniego Pan nie ma jeszcze :)
  8. No pięknie się Etno zachowujesz, nie ma co!!!!
  9.     Niedobra wiadomość z tym niszczeniem, bardzo utrudni to znalezienie domu.
  10. W poście 2790 na ostatnim zdjęciu w budzie nie widać grama słomy :(. Psiaki chyba śpią na gołej ziemi :).
  11. Zrobiłam Etnie ogłoszenie na olx i wyróżniłam ale przez tydzień ma zaledwie 167 obejrzanych ogłoszeń i 2 odsłony telefonu ale pewnie nikt nie dzwonił skoro Bonsai nic nie pisze (telefon w ogłoszeniu jest na Bonsai). Teraz niezbyt fajny czas na adopcje, ludzie myślą o Swiętach :(
  12. Bonsai, gdzie te zdjęcia?????
  13. O matko, jak dobrze!
  14. I ja się przyłączam do życzeń :). 100 lat LILU :)
  15. Dobra chociaż wiadomość z zachowaniem czystości :)
  16. Lilu, a w domu jak Etna się zachowuje? Pakuje się na kanapę czy fotel? Pokonała już lęki schodowo-drzwiowe?
  17. Kochana sunieczka :). A ząbki piękne :)
  18. LILU Droga, załatwiłaś darmową sterylkę za co bardzo dziękujemy ale musiałaś przecież na nią dojechać. Napisz proszę ile przelać Ci pieniążków, być może jeszcze jakieś wydatki były poniesione typu fartuszek posterylkowy, leki, itp.
  19. Oj Etna, Etna!!!! Tego się nie podziewałam po Tobie, nieładnie... Ciocie tu wpłacają na Ciebie, dzisiaj konto zasiliły Bonsai i bakusiowa a ty nam takie numery odstawiasz!!!
  20. Wpłynęły pieniążki dla Etny od ewy gonzales i Dulskiej. Bardzo serdecznie dziękuję :).
  21.     Heheh uśmiałam się, do dobrego każdy szybko się przyzwyczaja, Etna nie jest tu wyjątkiem :).
  22.     Bardzo Ci dziękuję Ewuniu :)
  23. Wpłynęły stałe za listopad od Maruda666 i Marycha35. Bardzo dziękuję :). Rozliczenie finansowe znajduje się w poście nr 3.
×
×
  • Create New...