-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Mam wiadomości o Miluni, mianowicie : Mileczka miewa się dobrze, troszkę przytyła ostatnio,bardzo lubi jeździć samochodem, poznała już wiele piesków na osiedlu, ma swoich kolegów, z którymi lubi się bawić i biegać. Jest zdrowa i pełna energii.Jest śmielsza,biega po domu z zabawkami i zaczepia, żeby się z nią bawić. Jedyne co, to po ostatnim sylwestrze strasznie się boi, uraz ma cały czas i boi się chodzić do parku na spacery, bo myśli, że znowu coś będzie strzelać. Podobno w zeszłym roku lepiej minął jej sylwester, a w tym roku naprawdę długo dochodzi do siebie. Mam kilka fotek ale niestety nie mogę ich wstawić bo znowu pasek z ikonami mi znikł, a jeszcze kilka dni temu go miałam. Może mogłabym komuś chętnemu przesłać na maila żeby wstawił?
-
Ja zgadzam się przenieść deklarację z Kamy na kolejnego pieska.
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
Sara2011 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Kochany Krabik, wspaniale że już bezpieczny :). Ewciu, podeślij nr konta, prześlę jednorazowo jakiś grosik dla Krabika. -
Czy są jakieś wieści od Kamy?
-
Cudowne wiadomości! Trzymam kciuki.
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
Sara2011 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Zapisuję wątek Krabika. -
Bardzo dziękuję Elisabeto, jutro sprawdzę konto i pouzupełniam wpłaty. Wykupiłam pakiecik ogłoszeń, niektóre będę musiała aktywować jeszcze. OLX jej wyróżnię. 1. http://olx.pl/oferta/etna-kochana-sunia-do-pokochania-od-zaraz-CID103-ID7OPrl.html 2. http://www.gumtree.p...zaraz-617234376 3. http://www.morusek.p...zenie/dodaj.php 4. http://doadopcji.pl/ 5. http://www.neeon.pl/...a-od-zaraz.html 6. http://alegratka.pl/...wuj-ogloszenie/ 7. http://ogloszenia.wp.pl/?ticaid=112b4d 8. http://www.naszemiasto.pl/ 9. http://www.cafeanima...od-zaraz,119568 10. http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj 11. http://www.adin.pl/panel/ 12. http://www.lento.pl/...l?step=activate 13. http://owi.pl/podgla...53d27e9e957481e 14. http://sloniu.pl/ind...hortcutregion= 15. http://www.przygarni...z-id102981.html 16. http://www.szarik.pl...es.php?id=15057 17. http://www.psy.pl/ad...a-od-zaraz.html 18. http://www.oddam-psa...-ogloszenie.htm 19. http://www.hodowcy.c...dc740f3&added=1 20. http://www.najpewnie...ur=54a3bb74aa1d
-
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Sara2011 replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
I ja zaglądam... -
Tak Poker, wpłata dotarła. Bardzo dziękuję :). Wszystko ujęłam w poście rozliczeniowym. O niszczeniu nic nie będziemy pisać w ogłoszeniu, trzeba będzie o tym wspomnieć podczas rozmowy telefonicznej. Coś czuję, że to będzie dość ciężka adopcja, obym się myliła...Tak w ogóle to jakiś czas temu zrobilam Etnie ogloszenie na OLX, wyróżniłam i było 20 odsłon nr telefonu i nikt chyba nie zadzwonił bo Bonsai nic nie mówila a to jej nr był podany w ogłoszeniu:( LILU, czy Etna ma takie "całodobowe" zapędy niszczycielskie i trzeba ją mieć non-stop na oku czy to są takie raczej "napady" niszczycielskie od czasu do czasu? Już nie wiem jakiego domu dla niej szukać? Najlepiej byłoby gdyby był to domek gdzie ktoś stale przebywa, nie pracuje no ale to raczej domek z emerytem/tką ale znowu Etna jest za energiczna dla takiej osoby.