Bidulka, może nie mieszkała w domu, może się boi wchodzić bo była kiedyś przeganiana kiedy chciała wejść do domu. Raczej życia na poduchach Etna nie miała :(. LILU, może spróbuj następnym razem ją jakoś zachęcić do wejścia do domu, ciekawa jestem jej zachowania : ).