Fakt, zaszła pomyłka. Zapisałam dwa razy wpłatę za sierpień ale już poprawiłam że ta ostatnia to za wrzesień :smile:.
Jak już pisałam wcześniej marzy mi się aby wyciągnąć jeszcze jedną sunię z przytuliska G -Etnę. Zależy to jednak od tego czy LILU się zgodzi na jej hotelikowanie oraz ile osób zgodziłoby się przenieść deklaracje na Etnę. No i trzeba chwilę zaczekać na wiadomości z DS MIKI-czy nie będzie zwrotu z adopcji, tfu,tfu, oby nie... Oczywiście założę nowy wątek gdyby udało się wyciągnąć Etnę z przytuliska.
A to jest Etna-młoda, niewielka, przyjazna sunieczka.