Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Heheh, takie łapy to majątek :shiny: .
  2. Nie, nie aż po tak długim czasie ale pewnie ze 3-4 miesiące już będzie. Timi to taki śliczny, czarny spanielek.
  3. Elisabeta, Ewcia-bardzo Wam dziękuję za deklaracje. Na razie nie wpłacajcie bo nie wiadomo czy jeszcze ktoś się zadeklaruje. Dzisiaj popytam na PW. Na razie mamy 25% deklaracji od wymaganej kwoty a to trochę za mało, pomimo tego że sporo pieniążków zostało po MICE ale na początku będzie też trochę wydatków , nie tylko za hotelik. Nie wspomnę o sterylce,
  4. Porozsyłam dzisiaj po pracy, wieczorem. Może jeszcze choć kilka osób się zdecyduje bo 80zł deklaracji to za mało aby wyciągnąć Etnę.
  5. Kto jeszcze może przenieść deklarację na Etnę? Bardzo proszę...
  6. Ciekawe co u Miki, czy już dziewczyna śmielsza? Kochani, na daną chwilę następujące osoby zgodziły się przenieść deklaracje na Etnę: edek, Elisabeta, magenka1, Marycha35, bakusiowa i ja co daje kwotę 80zł. Kto jeszcze może wspomóc i przenieść deklarację na Etnę?
  7. Przelałam właśnie na konto LILUtosi 302 zł (252zł-hotelik za wrzesień+50zł-chip).
  8. Kochana mordeczka :loveu: . Niech mu się wiedzie jak najlepiej :jumpie: .
  9. Fakt, zaszła pomyłka. Zapisałam dwa razy wpłatę za sierpień ale już poprawiłam że ta ostatnia to za wrzesień :smile:. Jak już pisałam wcześniej marzy mi się aby wyciągnąć jeszcze jedną sunię z przytuliska G -Etnę. Zależy to jednak od tego czy LILU się zgodzi na jej hotelikowanie oraz ile osób zgodziłoby się przenieść deklaracje na Etnę. No i trzeba chwilę zaczekać na wiadomości z DS MIKI-czy nie będzie zwrotu z adopcji, tfu,tfu, oby nie... Oczywiście założę nowy wątek gdyby udało się wyciągnąć Etnę z przytuliska. A to jest Etna-młoda, niewielka, przyjazna sunieczka.
  10. Lilu, chciałabym zrobić przelew za 21 dni hotelikowania we wrześniu plus koszt chipa. Czy jeszcze jakieś inne wydatki były bo przelałabym całą kwotę od razu? Czy do paliwa trzeba dopłacić? Czy coś jeszcze?
  11. Też trzymam:-). Oby MIKA nie przeżyła zbyt mocno rozstania z LILU i miejsca zamieszkania. To będą trudne chwile dla niej...
  12. Ja tam widzę uśmiech od ucha do ucha :jumpie: .
  13. Wczoraj dotarły pieniążki od edek-stała za wrzesień 10zł a dzisiaj stała za wrzesień -20zł od certusowa! Mikunia serdecznie dziękuje :loveu: .
  14. Prześliczne zdjęcia a na nich cudna MIKA:-) A MIKA przytulona do kołderki - bezcenny widok :loveu: .
  15. Dotarła wpłata od Marycha35-33zł /stała lipiec, sierpien, wrzesień. Ślicznie dziękujemy:-)
  16. Prawda Elisabeto:-). Ale ja tez uważam że 55 km w jedną stronę to niewielka odległość i wprost wypadałoby przyjechać samemu po kochanego psa. I zawsze można wziąć ze sobą koleżankę, sąsiadkę czy kogoś z rodziny do pomocy w przypilnowaniu MIKI w aucie. Ja już bym była w piątek wieczorem albo w sobotę rano po MIKĘ bo nie mogłabym się doczekać. @POKER-napisz proszę ile należy Tobie zwrócić za dojazd na PA? :-)
  17. uzyłam podanego linka i ostrzeżenie juz się nie pojawia, dzięki:-)
  18. No ale przecież ta Pani juz była zapoznać się z MIKĄ to o jakim kluczeniu my tu mówimy?
×
×
  • Create New...