Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Ja juz nie mogę się doczekać kiedy Etna rozpocznie nowe życie...
  2. Dziękuję Wam Kochane za wpłaty, bardzo ale to bardzo gorąco :Rose: . Mamy troszkę więcej jak połowę deklaracji i boję się, że nie podołamy jeśli Etna zasiedzi sie w hoteliku , tym bardziej że zbliża się czas świąteczny a wtedy adopcje kompletnie stoją w miejscu. To taki głos rozsądku. Z drugiej strony serce mi mówi, że jeśli my jej nie pomożemy to nikt jej tam nie pomoże :-( , tym bardziej że Wojtek już w przytulisku chyba niezbyt często bywa a zbliża się zima i te psiaki będą tam siedziały bez jakiegokolwiek wychodzenia, pewnie często też z zamarzniętą wodą a może czasem i bez jedzenia. Straszne to wszystko.... Trzeba zakasać rękawy i działać, nie ma wyjścia ;-) . Wpłynęły pieniążki od ewy gonzales-20zł, bakusiowa-20zł, Elisabett-190 zł. Bardzo gorąco dziękuję i zaraz zaktualizuję post finansowy :loveu: .
  3. Super wieści. Poker, czy nowy wątek suni założysz?
  4. To trzeba chyba indywidualnie ustalić cenę w zależności od wagi pieska. Za sunię o wadze ok.20kg płaciliśmy 12 zł/doba (z karmą). Są to kojce z indywidualnym wybiegiem ale pieski są też wypuszczane do ogrodu . Hotelik jest na Dogo więc są informacje na bieżąco i zdjęcia.
  5. Ja tylko znam hotelik u LILUtosi pod Wrockiem gdzie już było kilka naszych tymczasów i jesteśmy zadowoleni. http://www.dogomania.com/forum/topic/86328-lilutosi-w%C4%85tek-informacyjny/
  6. Instrukcja wstawiania zdjęć wysłana na maila:-)
  7. Witamy na wątku, fajnie że w końcu się udało :loveu: . Zaraz napiszę w mailu jak ja wrzucam zdjęcia:-)
  8. Czy nie można poszukać tańszego hoteliku? Przecież 600 zł to abstrakcja!!!
  9. Pewnie byłoby dobrze z tym że ja kompletnie nie facebookowa jestem.
  10. Podrzucę wątek, który odnoszę wrażenie umiera śmiercią naturalną :-( ,
  11. Podrzucę Etnę, może ktoś jeszcze zajrzy :look3: .
  12. Wpłynęły pieniązki od Marycha35-15zł. Dzięki Marycha :laugh2_2: .
  13. Pani MIKI zarejestrowała się na Dogo ale napisała mi że nie może nic napisać, nie ma na dole wątku okienka "Dodaj odpowiedź". Na górze , na wysokości nr stron pojawia się komunikat "Nie możesz odpowiadać w tym temacie". Wiecie może o co może chodzić?
  14. Byłoby cudownie :loveu: . @Lilu-czy w przyszły piątek Etna mogłaby zawitać w Twoje progi? :look3:
  15. Pieniążki dotarły, bardzo serdecznie dziękujemy MELU :iloveyou: . Post finansowy został zaktualizowany. Teraz najważniejsze przetransportować Etnę...
  16. Bonsai, nie masz jakiś nowych informacji kiedy TZ rutty będzie przejeżdzał przez Kalisz w drodze do Wrocławia? Szkoda że rutta do nas nie zagląda:-(.
  17. Bardzo dziękuję Elisabeto za instrukcję wklejania i podlinkowania banerka :calus: . Możesz być więcej niż pewna, że przy następnym razie znowu nie będę wiedziała jak to zrobić i będę prosiła i pomoc :help1: . Postaram się zachować Twoje PW z instrukcją :czytaj: .
  18. Bardzo dziękujemy Ayame za banerek :calus: . Zaraz przystąpię do wstawiania banerka, muszę odszukać instrukcji wstawiania :wallbash: .
  19. Oby tylko Wójt nie był z tych, co zabronią w ogóle wchodzić na teren przytuliska, aby nikt nie oglądał i nagłaśniał warunków w jakich przebywają psiaki. Wtedy on będzie miał spokój i wszystko będzie cacy a że ucierpią na tym psy, no cóż ..... jak wiele osób powiada-to tylko zwierzęta...
  20. I pieniążki już doleciały, bardzo dziękuję. Zaraz przygotuję post finansowy dla Etny bo potem się nie połapię:-)
  21. No proszę, jak dyplomatycznie Pan Wójt odpowiedział ! :pissed: .
  22. Dzień dobry Etno, oby szybko udało się z transportem dla Ciebie....
×
×
  • Create New...