Super, że niunia się otwiera powoli.Zachowanie czystości wkrótce opanuje a jeśli będzie szczekliwa, to będziemy szukać jej rodziny mieszkającej w domu a nie w bloku. Dobrze,że nie jest niszczarką jak nasza Etna, bo z taką cechą gorzej znaleźć dom.
Ja nie mogę się doczekać fotek Raksiątka :).