Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. To chyba najlepsze rozwiązanie. LILU, Poker, jeśli macie tel do Mari23, to zadzwońcie i zapytajcie proszę o tę PA.
  2. A ja właśnie kupiłam "Mojego psa" w Biedronce z Etnusią :). Slicznie się dziewczyna prezentuje, pozostałe psiaki zresztą też :)
  3. Do mari23 nie pisałam a Anula odpowiedziała że nie przeprowadza wizyt PA.
  4. Docha odpisała, jest chora ale może w niedzielę by dała radę. Ale docha nigdy wcześniej nie robiła PA i potrzebowałaby jakiegoś "szkolenia" :smile:.
  5. Dziękuję Poker. Wysłałam zapytanie do Anuli oraz dochy.
  6. A co tu się tak wątek jakoś urwał? Zawsze lubiłam to wchodzić i podczytywać.
  7. Oj tam, oj tam, ja z Gorzowa a moją Sarę mam właśnie z lubelskiego :)
  8. Wpłynęły stałe deklaracje od Dulskiej i ode mnie:). Mam pytanie, co z behawiorystą? Bo na koncie są pieniążki od Elisabeta i Bonasi na ten cel.
  9. Dobrze, że są jakieś telefony. W końcu trafi się ten właściwy.
  10. Śliczna dziewczynka :). I jak pasuje do tego białego pieska, śliczna parka :).
  11. Dzień dobry Etnuś. Taka ładna pogoda, pewnie brykasz po dworze.
  12.     Oczywiście wszystko rozumiemy i cierpliwie będziemy czekać, aż Raksa pozwoli zrobić sobie fotki :)
  13. Super, że niunia się otwiera powoli.Zachowanie czystości wkrótce opanuje a jeśli będzie szczekliwa, to będziemy szukać jej rodziny mieszkającej w domu a nie w bloku. Dobrze,że nie jest niszczarką jak nasza Etna, bo z taką cechą gorzej znaleźć dom. Ja nie mogę się doczekać fotek Raksiątka :).
  14. Heheh, szkoda że przed pożeraniem nie pyta się czy wolno?
  15.     Nie, nie Marysiu, to ja zapisałam 10zł zamiast 15zł, sprawdziałam i wszystko się zgadza. Przepraszam za tę pomyłkę. Przy okazji pouzupełniałam inne wpłaty. Bardzo za nie dziękuję.
  16. Dzień dobry :). Dzisiaj pouzupełniam wpłaty, przepraszam że codziennie nie zaglądam na konto ale jakaś niemoc i zmęczenie mnie dopadło ostatnio.
  17. Żeby ta nasza Etna w końcu poszła na swoje, tylko co zrobić żeby tak się stało?
×
×
  • Create New...