Super filmik, fajna Etnusia, widać że lubi przytulanki i byc głaskana. Super do innych psiaków. Martwi mnie tylko, że prawie przez cały czas pyszczek jest w ruchu, ona chyba cały czas musi coś miętolić i gryźć :)
Dziękujemy LILU za filmik.
Martwi mnie Etna. Może ona powinna mieszkać w ciepłej budce a nie w domu? Jeśli ją ktoś adoptuje, to i tak zaraz będzie zwrot z adopcji jak będzie tak gryzła. Przecież nigdzie nie ma tak, ze jest 24/h w domu i będzie doglądał Etny.