Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. I jak fajnie sobie siedzi, kiedy go Pańcia wyczesuje :).
  2. Piękny biszkoptowy Okruszek, do zacałowania!!! Warto było czekać tyle czasu na te fotki:)
  3. Biedna mała. Kochana to ona na pewno nie była .
  4. Pytanie! Jasne że taaaaaaaaak!!!!
  5.     Poker, dla Etny zbieram ja pieniążki.
  6.     edit-zalogowałam się i przelałam kaskę za odrobaczenie. Uzupełniłam tez wpłaty, bardzo serdecznie wszystkim opiekunom Etny dziękuję.
  7. LILU, jutro przeleję kasę za odrobaczenie. Przepraszam ale dzisiaj nie mam juz siły, grypa mnie złamała.
  8. Mi robiła Javena PA w miejscowości koło Oświęcimia.
  9. zaraz sprawdzę kto mi przeprowadzał wizytę koło Oświęcimia. Edit-juz wiem, to Javena przeprowadzała PA.
  10.     No, przy tylu ogonach mogło się pomerdać :)
  11.     Nie, nie , nie , konto Rutty. Ja na Kame nie zbierałam pieniążków.
  12. Super filmik, fajna Etnusia, widać że lubi przytulanki i byc głaskana. Super do innych psiaków. Martwi mnie tylko, że prawie przez cały czas pyszczek jest w ruchu, ona chyba cały czas musi coś miętolić i gryźć :) Dziękujemy LILU za filmik.
  13.     LILU, a te filmiki to coś z gatunku horroru czy rozrywki? Bo nie wiem czy czegoś wcześniej na uspokojenie nie wziąć :).
  14.     Oby to była prawda i nie była to sprawka Etny!
  15. Martwi mnie Etna. Może ona powinna mieszkać w ciepłej budce a nie w domu? Jeśli ją ktoś adoptuje, to i tak zaraz będzie zwrot z adopcji jak będzie tak gryzła. Przecież nigdzie nie ma tak, ze jest 24/h w domu i będzie doglądał Etny.
  16. Etna jest przecież zakochana w LILU po same uszy , więc na pewno nie będzie próbowała uciekać :)
  17. ja też deklarowałam przeniesienie z kamy mojej deklaracji -10zł
  18. Zrobię jej tablicę i gumtree na inne województwo jutro. Aż dziwne że nikt nie zadzwoni, nawet jednego głupiego telefonu nie było.
  19. Bonsai, dzięki za wklejenie zdjęć. Wrzuć je proszę też na wątek Milki.I chyba jeszcze jedno zdjęcie więcej wysłałam na maila.
×
×
  • Create New...