Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Elisabeto , bardzo gorąco Ci dziękuję :) Deklaracje na Rudaska na dzień dzisiejszy: Spadek po Etnie-585 zł Deklaracje stałe: 1. edek-10zł 2. WIGA-10zł 3. bakusiowa-20zł 4. Sara2011-20zł 5. dorota1-10zł (deklaracja złożona na wątku Raksy) 6. Poker-20zł (deklaracja złożona na wątku Raksy) 7. magenka1-10zł 8. Bonsai-10zł 9. Ewa P.(wolontariuszka)-30zł 10.Elisabeta-30zł (do końca roku) /deklaracja płatna od lipca bo do czerwca została już wniesiona i jest zawarta w spadku po Etnie 11.Czarna Kafka -10zł 12.Mela Jakimiuk-20zł 13.Agnieszka103-5zł Razem -205zł Deklaracje jednorazowe: Elisabeta-100zł :) Mela Jakimiuk-20zł :)
  2. Na zielono odznaczyłam sobie miesiące z 2015 roku. Nie zauważyłam wpisu Meli dotyczącego deklaracji.
  3. Na daną chwilę spadek po ETNIE to 585 zł z tym, że kwota ta zawiera pieniądze przeznaczone na behwiorystę od Elisabety i Bonsai. Co z tymi pieniążkami na behawiorystę, czy mam je zwrócić na konta osób wpłacających? Czy pozostałe osoby wyrażają zgodę na przeniesienie spadku po Etnie na kolejnego psiaka (w planach jest ten strachliwy Rudasek)? Na chwilę obecną mamy zadeklarowane 140zł/mcs. Trzeba się liczyć z tym, ze niektórzy deklarowicze zapłacili już za kolejne miesiące z wyprzedzeniem i te pieniążki za kolejne miesiące są już zawarte w tej kwocie 585zł. Wygląda to tak: Poker-20zł (przez 5 miesięcy od października):X,,XI,,XII,I,II, Czarna Kafka-10zł (od 01.2015 bo deklaracja na MIKĘ została wpłacona z góry do grudnia 2014 włącznie): brak wpłat WIGA-10zł :X,XI,XII,I,II,III edek-10zł (od października):X,,XI,XII,I,,II Elisabeta-30zł (od października):X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI, magenka1-10zł (od listopada):XI,,XII,I,II,III Marycha35-15zł (od pażdziernika):X,,XI,XII,I,,II bakusiowa-20zł (od października):X,,XI,XII,I,II Sara2011-20zł (od października):X,, XI,XII,I,II ewa gonzales-5zł (od października):X,XI,XII,I, Bonsai-10zł (od października):X,,XI, XII,I,II Dulska-20zł (od października):X,,XI,XII,I,II Maruda666-10zł (od października):X,,XI,XII,I, certusowa-20zł (od października):X,,XI,XII,I,II markofix1-10zł (od listopada):XI,,XII,I,,II A tu jest właśnie strachliwy Rudasek:
  4. Bardzo dziekuję:-). Gdyby tak nowe psiaki nie dochodziły to może udałoby się za jakiś czas sprawić aby przytulisko opustoszało. Ale wiadomo, że to nierealne niestety.
  5. Dziękuję kochani, że wyrażacie zgodę na przeniesienie deklaracji na innego psiaka z przytuliska "G". Zobaczymy ile osób się zgodzi przenieść deklaracje a wtedy zdecydujemy czy wyciągamy psiaka czy nas jednak nie stać na to. Na razie sobie tu zapiszę: 1. edek-10zł 2. WIGA-10zł 3. bakusiowa-20zł 4. Sara2011-20zł 5. dorota1-10zł (deklaracja złożona na wątku Raksy) 6. Poker-20zł (deklaracja złożona na wątku Raksy) 7. magenka1-10zł 8. Bonsai-10zł 9. Ewa P.(wolontariuszka)-30zł Razem -140zł
  6. Bejotko, Etna pojechała do DS dwa dni temu. Zapraszamy na wątek : http://www.dogomania.com/forum/topic/143130-etna-z-przytuliska-g-pojecha%C5%82a-do-ds-teraz-trzymamy-kciuki-za-aklimatyzacj%C4%99/page-39 A Karmelek to taki fajny psiak i jeszcze dzieciak chyba, trzeba go szybko ogłaszać żeby nie trafił przez adopcję gminną na łańcuch albo do kojca.
  7. Jaki nr tel kontaktowego podajecie w ogłoszeniach? Chciałabym wstawić Metaxę na olx, a właściwie podstawić w miejsce innego pieska który został zaadoptowany. Ogłoszenie jeszcze jest wyróżnione a jak skończy się wyróżnienie to je przedłużę Metaxie.
  8. LILU, czy ten piesek z padaczką jest na którymś zdjęciu z Etną?
  9. Biedny psiaczek. LILU, a to Twój psiak czy któryś z czekających na adopcję?
  10. Zawsze możemy i chłopaka Państwu wyadoptować :). Byleby tylko chcieli.
  11. Oczywiście że nie mam. Wszystko gra. Fajnie, ze Etna już w domku. Mam nadzieję, ze córka Państwa od czasu do czasu zrobi jakieś fotki i prześle. No chyba że Państwo sami je zrobią i prześlą.
  12. LILU, a my z całego serca dziękujemy za opiekę nad Etną. Za wszystko. Za Twoje wielkie serce. Także za to, ze nie wystawiłaś walizek Etny za te wszystkie poniszczone rzeczy :)
  13. O matko, to już dzis? Państwo przyjechali dzisiaj? Spodobała się im Etna? I co na tą całą sytuację Etna? LILU, a co z umową? Miałam się dzisiaj pytać o kwestię umowy. Czy dałaś im LILU do podpisu i odeślą mi do podpisania? Tak szybko to się potoczyło.
  14. Śliczna jest. Robiłaś jej ogłoszenia na OLX i gumtree?
  15. Bonsai, w gazetce widziałam, że Biedronka funduje wyprawki dla zaadoptowanych psów. Myslisz, że rodzinka która zaadoptuje Etnę ma szansę na taką wyprawkę? I jak się do tego tematu zabrać?
  16. Ja również bardzo dziękuję Mari23 za przeprowadzenie PA :smile:
  17. Mari23 a czy działka jest ogrodzona? Czy Etna mieszkałaby w domu? Podoba mi się ten domek, głównie dlatego, że cały czas ktoś jest w domu a to ważne przy zapędach gryzakowych Etny. edit: właśnie doczytałam że ogrodzona:-)
  18. Są jakieś wieści co u Kamusi?
  19. Jako drugą opcję mamy jeszcze ten domek z Poznania. Pisała o nim Bonsai na stronie przytuliska "G". Ciekawe czy ktoś się z Poznania odezwał chętny do przeprowadzenia PA?
×
×
  • Create New...