-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Elisabeto , bardzo gorąco Ci dziękuję :) Deklaracje na Rudaska na dzień dzisiejszy: Spadek po Etnie-585 zł Deklaracje stałe: 1. edek-10zł 2. WIGA-10zł 3. bakusiowa-20zł 4. Sara2011-20zł 5. dorota1-10zł (deklaracja złożona na wątku Raksy) 6. Poker-20zł (deklaracja złożona na wątku Raksy) 7. magenka1-10zł 8. Bonsai-10zł 9. Ewa P.(wolontariuszka)-30zł 10.Elisabeta-30zł (do końca roku) /deklaracja płatna od lipca bo do czerwca została już wniesiona i jest zawarta w spadku po Etnie 11.Czarna Kafka -10zł 12.Mela Jakimiuk-20zł 13.Agnieszka103-5zł Razem -205zł Deklaracje jednorazowe: Elisabeta-100zł :) Mela Jakimiuk-20zł :)
-
Na daną chwilę spadek po ETNIE to 585 zł z tym, że kwota ta zawiera pieniądze przeznaczone na behwiorystę od Elisabety i Bonsai. Co z tymi pieniążkami na behawiorystę, czy mam je zwrócić na konta osób wpłacających? Czy pozostałe osoby wyrażają zgodę na przeniesienie spadku po Etnie na kolejnego psiaka (w planach jest ten strachliwy Rudasek)? Na chwilę obecną mamy zadeklarowane 140zł/mcs. Trzeba się liczyć z tym, ze niektórzy deklarowicze zapłacili już za kolejne miesiące z wyprzedzeniem i te pieniążki za kolejne miesiące są już zawarte w tej kwocie 585zł. Wygląda to tak: Poker-20zł (przez 5 miesięcy od października):X,,XI,,XII,I,II, Czarna Kafka-10zł (od 01.2015 bo deklaracja na MIKĘ została wpłacona z góry do grudnia 2014 włącznie): brak wpłat WIGA-10zł :X,XI,XII,I,II,III edek-10zł (od października):X,,XI,XII,I,,II Elisabeta-30zł (od października):X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI, magenka1-10zł (od listopada):XI,,XII,I,II,III Marycha35-15zł (od pażdziernika):X,,XI,XII,I,,II bakusiowa-20zł (od października):X,,XI,XII,I,II Sara2011-20zł (od października):X,, XI,XII,I,II ewa gonzales-5zł (od października):X,XI,XII,I, Bonsai-10zł (od października):X,,XI, XII,I,II Dulska-20zł (od października):X,,XI,XII,I,II Maruda666-10zł (od października):X,,XI,XII,I, certusowa-20zł (od października):X,,XI,XII,I,II markofix1-10zł (od listopada):XI,,XII,I,,II A tu jest właśnie strachliwy Rudasek:
-
Dziękuję kochani, że wyrażacie zgodę na przeniesienie deklaracji na innego psiaka z przytuliska "G". Zobaczymy ile osób się zgodzi przenieść deklaracje a wtedy zdecydujemy czy wyciągamy psiaka czy nas jednak nie stać na to. Na razie sobie tu zapiszę: 1. edek-10zł 2. WIGA-10zł 3. bakusiowa-20zł 4. Sara2011-20zł 5. dorota1-10zł (deklaracja złożona na wątku Raksy) 6. Poker-20zł (deklaracja złożona na wątku Raksy) 7. magenka1-10zł 8. Bonsai-10zł 9. Ewa P.(wolontariuszka)-30zł Razem -140zł
-
Bejotko, Etna pojechała do DS dwa dni temu. Zapraszamy na wątek : http://www.dogomania.com/forum/topic/143130-etna-z-przytuliska-g-pojecha%C5%82a-do-ds-teraz-trzymamy-kciuki-za-aklimatyzacj%C4%99/page-39 A Karmelek to taki fajny psiak i jeszcze dzieciak chyba, trzeba go szybko ogłaszać żeby nie trafił przez adopcję gminną na łańcuch albo do kojca.
-
Jaki nr tel kontaktowego podajecie w ogłoszeniach? Chciałabym wstawić Metaxę na olx, a właściwie podstawić w miejsce innego pieska który został zaadoptowany. Ogłoszenie jeszcze jest wyróżnione a jak skończy się wyróżnienie to je przedłużę Metaxie.
-
Śliczna jest. Robiłaś jej ogłoszenia na OLX i gumtree?
-
Są jakieś wieści co u Kamusi?