Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. LILU, czy w razie transportu psiaków z Zamościa do Nowej Soli, dałabyś radę wyjechać na A4 aby przejąć sunię (z tym że jeszcze nie wiadomo kiedy na razie). Zapytam tez Pana wiozącego psiaki czy byłby w stanie zjechać z trasy aby zawieźć sunię ale nie wiem czy jadąc tyle km będzie chciał, aczkolwiek to niewykluczone.
  2. Ja myślę o tej suni ze zdjęcia chociaż jak tu zostawić tę czarnulkę samą. Ze też zawsze ta kasa musi stać na przeszkodzie.
  3. LILU, czy od Ciebie do autostrady A4 jest daleko?
  4. Anula, ja raczej myślałam o którejś maliźnie , jedną z tej trójki. Jedną Ty zarezerwowałaś (tę z dłuższym włosiem) więc którąś z tych dwóch. Jeśli chodzi o tę dużą suczkę, to ja nie wiem czy LILU ma kojec wolny i jaki byłby koszt, to trzeba by uzgodnić no i zebrać deklaracje bo duże sunie tak szybko nie są adoptowane ale to też nie reguła. Ale fakt, ta sunia potrzebuje pomocy. Futerko ma w opłakanym stanie i przez to nikt nie widzi jaka jest ładna.
  5. Poker, na FB wyczytałam, że Tosia ma dom. Pani Wolontariuszka miała do mnie zadzwonić następnego dnia ale tego nie zrobiła. Widocznie na drodze pojawił się domek , nie wiem, nie będę się napraszać. Myślę teraz o którejś małej suni z Zamościa, Anula z Bogusik będą wyciągały stamtąd 3 psiaki, można by połączyć transport. Myślałam o któryś z tych małych sunieczek (na drugim zdjęciu te od prawej bo ta od lewej zarezerwowana przez Anulę):
  6. Tolu, czy coś wiadomo więcej o tych 3 suczkach? Czy są przyjazne, w jakim wieku?
  7. Rozmawiałam z Wolontariuszką odnośnie Tosi. Jest podejrzenie, że Tosia może być w ciąży. Jutro wet będzie ją badał i jeśli okaże się to prawdą, to będzie od razu sterylka aborcyjna. W takim wypadku ktoś z Wolontariuszy weźmie Tosię do siebie aby nie musiała po sterylce wracać do kojca. Przez ten czas będzie ogłaszana i jeśli trafi się w tym czasie dobry domek, to zostanie wyadoptowana. Jeśli nie, to wtedy mogłaby jechać do hoteliku, żeby nie musiała wracać do kojca. Myślę, że to rozsądne i dobre rozwiązanie.
  8. Kochani, strzała Amora mnie dzisiaj dopadła jak zobaczyłam, małą roczną sunię w przytulisku, skąd pochodził Feluś. Jeśli Lilu ma miejsce i zgodzilibyście się przenieść deklaracje z Felusia, to chciałabym ją wyciągnąć. Nie sadzę, żeby musiała tak długo czekać na domek jak Feluś. Co o tym myślicie? A to jest Tosia
  9. A może pieniążki po Felusiu przeznaczyć dla tej biednej suni, która bez pomocy nie ma szans na opuszczenie schroniska? Sunia nie ma na koncie ani złotówki :(. http://www.dogomania.com/forum/topic/337259-jestem-stara-bura-nie-mam-oka-nie-mam-szans-na-adopcję/?page=1
  10. Aktualny stan konta to 710zł. Nie wiem czy jesteśmy już finalnie uregulowani u LILU . Za hotelik za IX zapłaciłam 100zł bo Feluś 10.09 pojechał do DS. Pytałam LILU na PW o dodatkowe koszta jakie poniosła np. dojazdy ale nie odpisała. Może jeszcze jakieś inne koszta były o których LILU nie pisała.
  11. Kochani, na moim koncie są pieniążki po Felku. Dzisiaj zrobię końcowe podsumowanie bo od ostatniego rozliczenia jeszcze były jakieś wpłaty. Jeśli ktoś chciałby wyciągnąć jakiegoś pieska i zająć się organizacją, ogłoszeniami to możemy przeznaczyć pieniążki po Felku na tego psiaka. Może nadal mielibyśmy miejsce u LILU. Ja mogę nadal prowadzić rozliczenia. W przeciwnym razie należy podjąć decyzję jak rozdysponować pieniążki po Felusiu. A tu link do przytuliska skąd pochodził Feluś: https://www.facebook.com/Wolontariusze-dla-zwierząt-z-przytuliska-w-Gołuchowie-968693709811744/ Są tam takie dwa małe pieski -Kenzo i Daglas. Może któregoś z nich?
  12. Pięknie! :). A Feluchna ogonkiem merda więc jest dobrze. LILU kochana, dziękujemy z całego serca :).
  13. LILU się pogniewała czy co ?
  14. Też jestem bardzo ciekawa. Tak w ogóle to jestem bardzo szczęśliwa jak przeczytałam te wszystkie wiadomości, oby chłopak nie uciekał tylko i otworzył się na nową rodzinę. Dla niego to ogromny szok, po takim czasie wyrwany z troskliwych objęć LILU do obcych ludzi, chociażby najlepszych to te pierwsze dni muszą być traumą, szczególnie dla takiego strachulca.
  15. Kochani, nie było mnie tu miesiąc bo byłam w delegacji . Pamiętam, ze około miesiaca temu dzwonili do mnie młodzi ludzie o Felusia i nakierowałam ich na Lilu ale nie wiem czy to Ci sami. Ale pewnie tak, bo w ogłoszeniach jest mój nr tel. Potem wyjechałam i muszę się przyznać że kompletenie nie miałam czasu na Dogo i niestety w tym czasie nikt nie dzwonił ani nie pisał w sprawie Felusia. Już uaktualniam wpłaty bo od końca sierpnia są nieuaktualnione. To 700 zł to jeszcze przed wpłatą za hotelik za sierpień (oczywiście przelew za sierpień został zrobiony na czas ale nie odnotowany tutaj), więc dokładnie tyle pieniążków Feluś nie ma na koncie. Ale już robię dokładne rozliczenie. Edit: Zrobiłam uaktualnienie wpłat do dzisiaj i na koncie Feluś ma 705 zł ale jeszcze bez opłaconego hoteliku i ew. innych poniesionych przez LILU kosztów za wrzesień. Po opłaceniu za wrzesień pozostałe pieniążki będą do dyspozycji. Czy jeszcze czekamy na rozwój sytuacji przed pytaniem darczyńczów czy można pieniążki przekazać na innego psiaka? No i ja ze swojej strony będę musiała napisać do darczyńców aby już nie wpłacali na moje konto więcej wpłat. LILU: bardzo proszę o informację ile pieniążków mam przelać za wrzesień? Dziękuję :)
  16. Wpłaty odnotowane od ostatniego wpisu z wpłatami (licząc od 11.07.2016): Mela Jakimiuk-20zł/11.07.2016/stała czerwiec dorota1-10zł/12.07.2016/10zł/stała lipiec Jolanta Sz.-30zł/12.07.2016/30z/stała z FB,lipiec Marycha35-10zł/12.07.2016/stała lipiec Dulska-20zł/15.07.2016/stała lipiec bakusiowa-30zł/18.07.2016/stała lipiec +10 zł nadwyżki WIGA-40zł/20.07.2016/stała wrzesien-grudzien certusowa-20zł/20.07.2016/stała lipiec Poker-20zł/26.07.2016/stała sierpień magenka1-10zł/01.08.2016/stała lipiec Czarna Kafka-10zł/01.08.2016/stała lipiec Maciej K.-60zł/02.08.2016/stała sierpień/wpłata z FB markofix1-10zł/02.08.2016/stała sierpień Agnieszka103-5zł/05.08.2016/stała sierpień dorota1-10zł/10.08.2016/stała sierpień Jolanta Sz.-30zł/12.08.2016/wpłata sierpień/ zFB Marycha35-10zł/16.08.2016/stała sierpień bakusiowa-20zł/16.08.2016/stała sierpień Dulska-20zł/16.08.2016/stała sierpień Mela Jakimiuk-20zł/16.08.2016/stała lipiec Sara2011-30zł/21.08.2016/stała sierpien +10 zł nadwyżki Aktualnie stan konta Felusia-700zł
  17. Dzień dobry. Przepraszam, że mnie tyle tu nie było ale byłam prawie miesiąc byłam za granicą służbowo. Feluś ma cały czas wyróżnione ogłoszenie na OLX na Wrocław. Miałam jedno zapytanie na maila ale po wysłaniu odpowiedzi cisza w eterze. Mam tez prośbę, bo w ogłoszeniu jest podany mój nr telefonu a mi znowu szykuje się wyjazd, prawdopodobnie tez na miesiąc, czy ktos byłby chętny podać swój nr tel do ogłoszenia i podjąć się odbierania ew. telefonów i przekierowywania dzwoniących na LILU? Bardzo proszę... Na maile mogę odpisywać ale z odbieraniem telefonów już gorzej. Już uaktualniam wpłaty.
  18. Nikt nie chce Felka :(. Feluś takiej pospolitej urody, nie jest w typie rasy to i brania żadnego. Przydałaby się jakaś starsza Pani, która bardziej patrzy sercem niż na urodę. Ostatnio odnotowane wpłaty: bakusiowa-30zł/23.06.2016 WIGA-40zł/27.06.2016 Czarna Kafka-10zł/01.07.2016 magenka1-10zł/04.07.2016 Maciej K.-60zł/04.07.2016/wpłata z FB Poker-20zł/04.07.2016 markofix1-10zł/04.07.2016 Agnieszka103-5zł/04.07.2016 Sara2011-30zł/1-10.07.2016 Bardzo dziękuję za wpłaty.
  19. A Feluś jak się zachowywał?
  20. Ostatnio odnotowane wpłaty, bardzo za nie dziękuję: Magenka1-10zł/01.06.2016 Czarna Kafka-10zł/01.06.2016 Agnieszka I.-20zł/01.06.2016/wpłata z FB Agnieszka103-5zł/01.06.2016/stała czerwiec Maciej K.-60zł/02.06.2016/ wpłata z FB markofix1-10zł/02.06.2016 Poker-20zł/03.06.2016 Marycha35-10zł/09.06.2016 Jolanta Sz.-30zł/13.06.2016 dorota1-10zł/14.06.2016 Dulska-20zł/15.06.2016 certusowa-20zł/20.06.2016 Sara2011-30zł/22.06.2016
  21. Dzisiaj miałam telefon w sprawie Felusia z Wrocławia. Podałam nr telefonu do Lilu. @Lilu, czy Feluś ma aktualne szczepienia?
  22. Witaj Dora1020, Właśnie mija 5 lat odkąd wypatrzyłam i zakochałam się od pierwszego wejrzenia w szczebrzeszyńskiej Saruni. Miałam wielkie szczęście, że Sarunia trafiła do mnie a mało brakowało aby trafiła do innej rodziny, która w ostatniej chwili z niej zrezygnowała. Ta rodzina nie wie jak wiele straciła. Często zastanawiam się do kogo Sarunia należała wcześniej, czy jej właściciele wspominają ją, czy myślą co się z nią stało, czy tęsknią za nią. Sarunia jest wspaniała, idealna, kochana. DORA1020- dziękuję za Sarunię!!! Dla przypomnienia mój cukiereczek:
×
×
  • Create New...