Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Dzisiaj dzwoniła do mnie miła Pani w sprawie Felusia. Chciałaby go zobaczyć, podałam więc kontakt do LILU. Czy zadzwoni i umówi się? Zobaczymy. Pani mieszka w Sobótce, więc niedaleko LILU. Nie wiem czy to jest odpowiedni dom dla Felusia. Pani wprawdzie mieszka w domu jednorodzinnym ale w domu jest 3-letnie dziecko a nie wiemy jaki jest stosunek Felusia do dzieci. W domu jest yorczek. Jeśli chodzi o wizytę PA, to nie stanowi ona żadnego problemu dla Pani. Zobaczymy, jeśli Pani w ogóle zadzwoni i przyjedzie zapoznać się z Felusiem i w ogóle o ile zaiskrzy, to będziemy organizować PA, która o wszystkim przesądzi. Ta strachliwość Felusia bardzo ogranicza nam znalezienie odpowiedniego domku dla niego.
  2. Najnowsze wpłaty na Felusia, bardzo za nie dziękuję:) -dorota1-10zł/15.02.2016/stała luty -edek-30zł/15.02.2016/stała styczeń,luty,marzec -Dulska-20zł/15.02.2016/stała luty -bakusiowa-30zł/18.02.2016/stała luty+10 zł nadwyżki -WIGA-20zł/22.02.2016/stała marzec -certusowa-20zł/22.02.2016/stała luty -Sara2011-20zł/28.02.2016/stała luty Z ogłoszenia na olx było tylko jedno zapytanie mailowe , czy ogłoszenie aktualne a potem cisza :(. Jest dużo odsłon telefonu ale nikt nie dzwoni :(.
  3. Najnowsze wpłaty: -Czarna Kafka-10zł/01.02.2016 -Poker-20zł/01.02.2016 -p.Aneta I.-20zł/01.02.2016/wpłata z FB -markofix1-10zł/01/02/2016 -p.Maciej K.-60zł/02.02.2016/wpłata z FB -Agnieszka103-5zł/02.02.2016 -magenka1-10zł/05.02.2016 -Mela Jakimiuk-20zł/10.02.2016 -Jolanta Sz.-30zł/12.02.2016/wpłata z FB Bardzo serdecznie dziękuję za wpłaty dla Felusia. Oby Feluś jak najszybciej znalazł domek. @Bonsai, podziękuj proszę darczyńcom z FB (ja nie jestem na FB).
  4. Masz rację Elisabeto, dokładnie tak myślę jak Ty. Jeśli ktoś chce naprawdę adoptować psiaka to jest cały czas "na łączach". Być może to był jakiś spontaniczny odruch aby adoptować Felka, po przemyśleniach zapał wygasł. Może domek nie potrafi wprost powiedzieć, że nie chce Felusia. Jasne jest natomiast, że nie mamy jasnej deklaracji/ decyzji, że domek chce adoptować Felusia i że domek nie zabiega o kontakt. Dla mnie jest to jednoznaczne. Przydałby się taki domek dla Felusia jak dla Etny.
  5. Dziękuję Melu. Dzisiaj uaktualnię wpłaty.
  6. Ja nie wiem co z Poznaniem bo to zdaje się Bonsai była w kontakcie z tym domkiem, ja o tym domku wiem tyle co wyczytam na wątku. Problem z tym, że Bonsai nie zagląda tu na wątek a przynajmniej nic nie pisze. Wczoraj wyróżniłam Felkowi OLX, zmieniłam nr tel z Bonsai na swój ale wolałabym podać nr tel LILU bo jeśli ktoś zadzwoni to ja niewiele wiem o Felku, najlepiej gdyby Lilu mogła coś o nim opowiedzieć. Czekam tylko na potwierdzenie od LILU, czy się zgadza na podanie jej nr telefonu.
  7. Kochani, czy ktoś pomoże mi w ułożeniu jakiegoś ckliwego tekstu do ogłoszeń dla Felusia? Już prawie nikt tu nie zagląda :(. Boję się co będzie dalej :(.
  8. Dobry wieczór Feluś. Na dworze cieplej to i psiaki pewnie dłużej biegają po świeżym powietrzu. @Czy ktoś potrafi napisać jakiś ckliwy tekst do ogłoszeń dla Felusia skoro "normalny" nikogo nie przyciąga. Niektórzy mają takie zdolności, ja niestety nie bardzo potrafię :)
  9. Wpłata doleciała, bardzo dziękuję :-)
  10. Lilu, czy Feluś do obcych jest bardziej odważny czy nadal strachulec?
  11. Wszyscy czekamy na wiosnę z utęsknieniem. Zwierzaki też pewnie chętnie powygrzewałyby się na słoneczku :). Zaktualizowałam wpłaty dla Felusia :) Mela Jakimiuk-20zł/11.01.2016/stała styczeń Jolanta Sz.-30zł/12.11.2016/stała z FB Dulska-20zł/15.11.2016/stała styczeń Wiga-20zł/20.01.2016/stała luty certusowa-20zł/20.01.2016/stała styczen bakusiowa-25zł/21,01.2016/stała styczeń +jednorazowa
  12. Ostatnio odnotowane wpłaty, bardzo serdecznie dziękuję :) -markofix1-10 zł/04.01.2016/stała styczeń -Maciej K-60zł/04.01.2016/stała styczeń,wpłata z FB -Agnieszka103-5zł/05.01.2016/stała styczeń -Elisabeta-240zł/05.01.2016/stała styczeń-czerwiec dorota1-10zł/07.01.2016/stała styczeń
  13. Dopiero udało mi się odnaleźć wątek Felusia. Ja też poruszam się po omacku po nowym Dogo :(
  14. Nowe wpłaty na Felusia z dzisiaj : -magenka1-10zł -czarna kafka-10zł -Poker-20zł -Aneta I.-20zł/wpłata z FB Bardzo serdecznie dziękuję :).
  15. Nowe wpłaty na Felusia z dzisiaj : -magenka1-10zł -czarna kafka-10zł -Poker-20zł -Aneta I.-20zł/wpłata z FB Bardzo serdecznie dziękuję :).
  16. Czekamy zatem niecierpliwie na fotki ślicznej Mikuni :)
  17. Poniżej nowe wpłaty od Darczyńców, bardzo serdecznie dziękuję :) -Jolanta Sz.-30zł/14.12.2015/wpłata z FB -bakusiowa-20zł/14.12.2015/stała grudzień -Dulska-20zł/15.12.2015/stała grudzień -WIGA-20zł/21.12.2015/stała styczeń -certusowa-20zł/21.12.2015/stała grudzien -Marycha35-10zł/23.12.2015/stała grudzień @Bonsai, tradycyjnie jako nasza facebookowa pośredniczka proszę o podziękowanie na FB za wpłaty:)
  18. Feluś mądry chłoptaś tylko potrzebuje więcej czasu. Nie miał kiedyś chłopak łatwego życia, oj nie miał :(.
  19. Zaglądam do Felusia i pozdrawiam wszystkich sympatyków Felka. Nowe wpłaty, które wpłynęły na konto Felusia: -Czarna Kafka-10zł -Poker-20zł -Marycha35-10zł -markofix1-10zł -Agnieszka103-5zł -Maciek K.z FB-60zł/wpłata z FB -magenka1-10zł -dorota1-10zł -Sara2011-20zł Darczyńcom bardzo serdecznie dziękuję :) @Bonsai, tradycyjnie podziękuj proszę na FB za wpłaty :).
  20. Na konto Felusia wpłynęły nowe odnotowane wpłaty: -bakusiowa-20zł -Dulska-20zł -Aneta I.-20zł/wpłata z FB. -certusowa-20zł -edek-30zł -Sara2011-20zł Bardzo dziękuję wszystkim darczyńcom:) @Bonsai, tradycyjnie poproszę o podziękowanie PAni Anecie I. z FB za pieniążki dla Felusia :). @Lilu, przelałam dzisiaj tez już za hotelik za listopad bo nie wiem czy w poniedziałek będę miała czas tu zajrzeć ale przez swoje roztargnienie napisałam ze to za wrzesień. Wpłata jest oczywiście za listopad. Dziękuję za opiekę nad naszym Felusiem:).
  21. Zaglądam do Felusia, nie było mnie tu kilka dni. Czyli domek z Poznania jest taką opcją przyszłościową ale nie poprzestajemy w szukaniu domku? Wykupię pakiet ogłoszeń, chociaż OLX ma cały czas aktywny ale telefonów niestety brak. Trudny przypadek z naszego Felusia.
  22. Ja też nie mogę otworzyć filmiku.
  23. Trochę mnie tu nie było-wyjazd służbowy a tam brak czasu aby zaglądać na Dogo. Biorę się za czytanie zaległosci i uzupełnię wpłaty. Edit: Wpłynęły wpłaty od następujących osób: -p.Maciej K. z FB-60zł -markofix1-10zł -Agnieszka103-5zł -dorota1-10zł -ewa gonzales 10zł -Mela Jakimiuk-40zł -Jolanta Sz. z FB-30zł Wszystkim Darczyńczom serdecznie dziękuję. @Bonasi, podziękuj proszę Darczyńczom z FB.
  24. Trzeba wykupić Felusiowi kolejny pakiet ogłoszeń. Sprawdzę czy jest jakiś bazarek z ogłoszeniami.
  25. Wpłynęły wpłaty od: -Marycha35zł-10zł -magenka1-10zł -Poker-20zł -Czarna Kafka-10zł Bardzo serdecznie dziękuję :). Jednocześnie poszła opłata za hotelik za pażdziernik 350zł. LILU-bardzo dziękujemy za obniżkę czynszu :-). Aktualny stan konta Felusia to -425zł .
×
×
  • Create New...