-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
To zdaje się jest Bonsai. -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Widzę, że Bonsai nie zajrzała na Dogo a przynajmniej na wątek Felusia. Czy ktoś mógłby podziękować za wpłaty z FB Panu Maciejowi K., Pani Anecie I., Pani Jolancie Sz, (nie wiem czy mogę podać pełne nazwiska)? Tam nie ma żadnych nowych informacji o Felusiu, i tak się dziwię że ludzie jeszcze wpłacają. Szkoda stracić darczyńców przez brak informacji. -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
W tych ostatnich ogłoszeniach podałam swój nr telefonu, wcześniej był podany nr Bonsai. Znalazłam link do FB Felusia https://www.facebook.com/events/1649401678652080/?active_tab=posts Czy ktos kto zna się na FB może tam napisać jakieś info o Felusiu, podziękować za wpłaty i podać link do wątku z Dogo ? -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Bonsai się z nimi kontaktowała kiedyś . Ja niestety nie mam kontaktu do tej rodziny. -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Tak, Feluś miał wykupione ogłoszenia na bazarku kiyoshi, niestety jak na razie zero odzewu. Jakoś nikt się w Felusiu nie chce zakochać :(. Kiyoshi, bardzo dziękuję za dodatkowe ogłoszenia. Może ktoś dojrzy w końcu Felka. Czasem zastanawiam się, czy nadal by siedział w tym blaszaku, gdybyśmy go nie wyciągnęli? Ciekawe co słychać w tym przytulisku, skąd pochodzi Feluś, czy ktos tam coś robi , czy psiaki zostały pozostawione same sobie. -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry. Majowe wpłaty za które bardzo serdecznie wszystkim dziękuję. -Maciej K.-60zł/02.05.2016/stała maj-wpłata z FB -Poker-20zł/02.05.2016/stała maj -Aneta I.-20zł/02.05.2016/wpłata z FB -markofix1-10zł/02.05.2016/stała maj -Czarna Kafka-10zł/02.05.2016/stała kwiecień Agnieszka103-5zł/05.05.2016/stała maj Mela Jakimiuk-20zł/06.05.2016/stała maj dorota1-10zł/10.05.2016/stała maj Jolanta Sz.-30zł/12.05.2016/wpłata z FB Dulska-20zł/16.05.2016/stała maj Marycha35-10zł/17.05.2016/stała maj Bakusiowa-30zł/17.05.2016/stała maj +10 zł nadwyżki WIGA-40zł/20.05.2016/stała maj + czerwiec certusowa-20zł/20.05.2016/stała maj Sara2011-20zł/22.05.2016/stała maj Nie wiem czy wydarzenie na FB jest nadal aktywne, ja nie jestem na FB a wypadałoby podziękować osobom, które wpłacają na Felusia z FB. Nie wiem czy te osoby śledzą ten wątek. Z tym, że Bonsai coś się ulotniła z tego wątku a to ona zakładała wydarzenie na FB :( -
Sliczne psiaki. Cieszę się, że są szczęśliwe, wolne i kochane.
-
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Lilu, bardzo dziękuję. Za kwiecień przelałam 350 zł, to za maj przeleję 250zł , OK? -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Odnotowane wpłaty (od 11.04.2016do dzisiaj). Bardzo dziękuję. -Mela Jakimiuk-20zł/11.04.2016/stała kwiecień -Jolanta Sz.-30zł/12.04.2016/wpłata z FB -dorota1-10zł/13.04.2016/stała kwiecień -Marycha35-10zł/14.04.2016/stała kwiecień -Dulska-20zł/15.04.2016/stała kwiecień -bakusiowa-30zł/18.04.2016/stała kwiecień (20zł)+nadwyżka(10zł) -WIGA-20zł/20.04.2016/stała kwiecień -edek-50zł/20.05.2016/stała za IV,V,VI,VII,VIII -certusowa-20zł/20.04.2016/stała kwiecień -magenka1-10zł/26.04.2016/stała kwiecień -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Kupiłam pakiet 30 ogłoszeń na bazarku u Kiyoshi. Nie wiem czy puścić ogłoszenia z takim tekstem jak powyżej w ogłoszeniach czy coś zmienić. Jak uważacie? A może zamówić ogłoszenia na inne województwo? Teraz są na dolnośląskie. LILU-czy mogę podać Twój nr telefonu w ogłoszeniach? Jeśli się zgadzasz, prześlij mi proszę na PW nr tel. -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziękuję LILU . Czy ta stawka obowiązuje za płatność za miesiąc maj czy już za kwiecień? -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Jak już pisałam wcześniej Feluś ma wyróżniony olx: http://olx.pl/oferta/felus-maly-piesek-ktory-nigdy-nie-zaznal-milosci-szuka-domku-CID103-IDbuoox.html oraz gumtree (nie wyróżnione): http://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/strzelin/felus+maly-piesek-ktory-nigdy-nie-zaznal-milosci-szuka-domku/1001618301740910926334409 oraz morusek: http://www.morusek.pl/ogloszenie/306506/Felus-maly-piesek-ktory-nigdy-nie-zaznal-milosci-szuka-domku/#.VxPcq3p6CMk Może ten tekst ogłoszenia jest niedobry? Może na olx spróbować zmienić województwo, np. na małopolskie? Sama już nie wiem co robić. -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Bonsai, możesz zadzwonić do Państwa i zagadnąć ? -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ostatnio odnotowane wpłaty na Felusia, bardzo za nie dziękuję. -Czarna Kafka-10zł/01.04.2016 -markofix1-10zł/01.04.2016 -Maciej K.-60zł/04.04.2016/wpłata z FB -Poker-20zł/04.04.2016/ -p.Aneta I.-20zł/04.04.2016/wpłata z FB -Agnieszka103-5zł/06.04.2016 -Sara2011-20zł/09.04.2016 Stan konta Felusia : + 450zł -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Feluś ma stale wyróżniane ogłoszenie na OLX, którego sama pilnuję : http://olx.pl/oferta/felus-maly-piesek-ktory-nigdy-nie-zaznal-milosci-szuka-domku-CID103-IDbuoox.html Zrobiłam mu tez ogłoszenie na gumtree i morusku + ma jeszcze niektóre stare ogłoszenia na innych portalach robione przez Bejotkę. Sprawdzałam bazarek ale nie znalazłam aktualnego bazarku z ogłoszeniami. Bardzo proszę o jakieś pomyły, sugestie co zrobić aby znaleźć Felkowi domek. Za miesiąc, dwa pojawią się problemy finansowe. PROSZĘ O POMOC... -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Felusia weekendowo. -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Feluś ma ogłoszenie wyróżnione na olx. Telefon w ogłoszeniu podany jest do Bonsai. Mam nadzieję, ze Bonsai może bez problemu odbierać ew. telefony. Przez jakiś czas był podany mój telefon ale ja z racji pracy nie zawsze jestem w stanie odbierać telefony i zmieniłam znowu na Bonsai. Ja też nie zbyt dobrze czuję się w roli " informatora", nie wiem czy potrafię dobrze zachęcać potencjalnych dzwoniących. Czy ewentualnie ktoś mógłby podjąć roli rozmów z dzwoniącymi? -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dotarła, dotarła, przepraszam, że nie jestem w stanie uaktualniać na bieżąco. Poniżej ostatnio zaksięgowane wpłaty: -Mela Jakimiuk-20zł/08.03.2016/stała marzec -dorota1-10zł/10.03.2016/stala marzec -Jolanta Sz.-30zł/14.03.2016/wpłata z FB -Marycha35-20zł/15.03.2016/stała luty+marzec -Dulska-20zł/15.03.2016/stała marzec -bakusiowa-30zł/18.03.2016/stała marzec 20zł +10 zł nadwyżki -certusowa-20zł/21.03.2016/stała marzec -magenka1-10zł/24.03.2016/stała marzec -Sara2011-20zł/24.03.2016/stała marzec Bardzo serdecznie dziękuję. -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, że jesteście. Mnie też już prawie nie ma na Dogo. Zaglądam właściwie w weekend tylko, w tygodniu nie mam kiedy. Martwię się o Felka. Może ktoś, kto ma więcej czasu ma jakiś pomysł jak wypromować Felka? -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Nikt już nie zagląda do Felusia:(. Miałam dzisiaj kolejny telefon z pytaniem o Felusia ale z Wrocławia, Pani mieszkająca w bloku. Ale że Feluś nie bardzo na smyczy sobie radzi, więc domek nie dla Felusia. -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ehhhh, szkoda :(. -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ciekawe czy Państwo byli zapoznać się z Felusiem? -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
O, to będziemy trzymać kciuki za Felusia-tłuścioszka :). Po zimie każdemu zostaje nieco sadełka, heheh. Oby Feluś nie spanikował. -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Pewnie nic z tego, LILU już by dała znać. -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wpłaty zanotowane w ciągu ostatniego tygodnia. Bardzo serdecznie dziękuję. -magenka1-10zł/29.02.2016 -Poker-20zł/29.02.2016 -markofix1-10zł/01.03.2016 -Agnieszka103-5zł/01.03.2016 -Czarna Kafka-10zł/02.03.2016 -Maciej K.-60zł/02.03.2016 /wpłata z FB