Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Skoro Felek idzie do szkoły i będzie chodził na spacery to szelki musi mieć, myślę że trzeba je kupić.
  2. Kurczę, Felek to trudny orzech do zgryzienia. A myślałam, ze Etna będzie najtrudniejszym przypadkiem.
  3. O, super! Bardzo dziękujemy :).
  4. Wpłynęły deklaracje od edek, certusowa, Dulska, bakusiowa. Feluś pięknie dziękuje :). @LILU-czy teraz przelać za szczepienie czy razem z zapłatą za hotelik? @Muszę też wyróżnić ogłoszenie na olx bo się skończyło. Czy ktoś może ułożyć jakiś inny tekst do ogłoszenia? Może to by pomogło znaleźć Felusiowi domek.
  5. Soniu, Goliacie nawet nie wiecie jak się cieszę Waszym szczęściem :)
  6. Wróciłam z urlopu i nadrabiam zaległości. Pszeniczny cudowny, serce raduje się oglądając fotki psiaczka na łonie natury, na trawce, wśród krzaczków. Znajdziemy mu wspaniały domek!
  7. Lilu, zaszczep chłopaka bo szczepienia muszą być.
  8. Anula, nawet nie do Poznania ale mogłabym spotkać się z Hanią w okolicach Świebodzina. Może ktoś z Mińska Maz. albo Warszawy mógłby psiaka przetrzymać a potem rano podrzucić gdzieś pod Warszawę? Ja niestety z Warszawy nie odbiorę sama bo jakoś nie wierzę w swoje umiejętności kierowcy aby pchać się do W-wy.
  9. Widzę, ze jest już opcja transportu ale w razie "w" informuję, ze za tydzień w piątek będę jechała na trasie Siedlce-Mińsk Mazowiecki-Grójec-Wiskitki -dalej autostradą A2 przez Poznań do węzła Jordanowo a potem S3 do Gorzowa Wlkp. Wyjazd z Siedlec bardzo wcześnie rano.
  10. z takim jak w linku http://olx.pl/oferta/maly-niesmialy-felus-prosi-o-domek-CID103-IDatVWw.html :
  11. Pszeniczny jedzie do Murki a ten drugi kudłacz do szafirki, tak? Kiedy będą mogli opuścić schron?
  12. Czy ktoś pomoże z nowym tekstem? Bardzo proszę ...
  13. Tosiek, szczęsciarzu. Tak się cieszę :).
  14. Zdjęcia Felusia piękne:). Tylko dlaczego nikt nie dzwoni ??? Kochani, co robić, jakieś sugestie ? Jak wygnać Felka do domu? A tymczasem wpłynęły deklaracje od: markofix1, Czarna Kafka, Agnieszka103, Poker, Sara2011, dorota1. Feluś pięknie dziękuje :).
  15. Zaglądam do ślicznoty sprawdzić czy już w domku.
  16. A ja pojechałam z moją Sarą nad morze chyba dwa dni po tym jak do mnie przyjechała (miałam juz wcześniej zarezerwowany i opłacony domek więc nie było jak odwołać wyjazd) i bardzo dobrze wspominam tamten wyjazd i nasze wspólne poznawanie się. Dla mnie to duży plus że rodzinka chce wyjechać na wczasy z psiakiem. Fakt, do każdego psa trzeba podejść indywidualnie, nie wiem jak nasz mikrusem czuje się wśród obcych ludzi, tłumów, w zgielku, jak znosi jazdę samochodem itp.
  17. Uwielbiam wchodzić na ten wątek i oglądać cudne zdjęcia szczęśliwych już psiaków :)
  18. Wpłynęła stała deklaracja od magenka1. Feluś bardzo dziękuję :)
  19. Przyszłam jeszcze raz pooglądać zdjęcia i powzruszać się :).
  20. Co za fantastyczne psiaki, tak się cieszę :) Dla Soni to muszą być wrażenia, wszystko nowe i ciekawe.
  21. Matko, łzy szczęścia płyną po policzkach oglądając te zdjęcia :).
×
×
  • Create New...