W Szczebrzeszynie są 3 szczeniaczki do oddania, żyją w okropnych warunkach. Ponizej link-post 7328. Może choć jednemu by się udało pomóc, transport by się zorganizowało. http://www.dogomania.com/forum/topic/78989-bezdomne-ze-szczebrzeszyna-brak-sponsor%C3%B3w-dlugi/page-367
Na koncie Felusia nowe wpłaty:
-ewa gonzales-5zł/bazarek
-Mela Jakimiuk-20zł/stała X
-Jolanta Sz.-30zł/wpłata z FB
-Iwona M.-15zł/wpłata z FB
Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie Felusia:).
Zanotowano nowe wpłaty od:
-dorota1-10zł/stała pażdziernik
-Aneta Stanisłwa I. -20zł/wpłata z FB
-Anna N.-40zł/wpłata z FB
Bardzo serdecznie dziękujemy:). Bonsai, podziękuj proszę darczyńcom z FB :).
W dniu dzisiejszym konto Felusia zostało wzbogacone o następujące wpłaty :-)
-Elisabeta-100zł
-p.Maciej K. z FB -150zł
-p.Natalia R. z FB-25zł
-p.Justyna M. z FB-20zł
-magenka1-10zł
Tym samym na koncie Felusia jest w tej chwili 414 zł. Tym samym Feluś z bankruta stał się prawie milionerem:-) . Bardzo dziękuję Wszystkim Darczyńcom oraz Bonsai za zorganizowanie akcji na FB :-).Dzięki temu Feluś czuje się bezpiecznie.
Elisabeto kochano, już nie wiem nawet jak dziękować. Gdyby Feluś wiedział jak Cioteczki walczą o jego los...
Dziękuję, dziękuję, dziekuję, po stokroć dziękuję.