Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1.     Bonsai, jeśli możesz bardzo proszę.
  2. I ja się przywitam niedzielnie :)
  3. Wpłynęły cegiełki dla Felusia od Elisabety i Bogusik. Feluś przesyła Cioteczkom buziaczki :).
  4.     Nie jest to budująca informacja, tym bardziej że to była deklaracja w kwocie 30zł/msc.
  5.     Ewciu, dzisiaj sprawdzę konto wieczorem, po pracy. Wczoraj nie sprawdzałam. Sprawdzałam natomiast przedwczoraj i jeszcze nic nie było. Ale dzisiaj potwierdzę czy coś sie pojawiło.
  6. Bonsai, w ogłoszeniach Felusia też jest Twój nr tel podany.
  7.     Bonsai, czy Pani wolontariuszka z Kalisza nie będzie już wspierała Felusia? Ten miesiąc jeszcze opłacimy z deklaracji i dzięki bazarkowi ewy gonzales ale na przyszły miesiąc już zabraknie.Musimy coś wymyśleć bo kasa stopniała.Boję się co będzie z Felusiem, przecież nie może wrócić do schronu. Czy nadal nikt nie dzwonił? Na olx ma 100 odsłon telefonów. Pierwszy raz się spotykam z takim przypadkiem, jak miałam na DT psiaki to na kazde 10 odsłon tel zawsze ktoś zadzwonił a tu taka cisza :(.
  8.     Dziękuję Ewo za informacje, będę odnotowywała wpływy tu na wątku w takim razie:-). Bardzo dziękuję za bazarek dla Felka :).
  9. Wanda kontaktowała się ze mną, ma dowiedzieć się czegoś więcej. Mi też jest trudno bo nie jestem na miejscu, ja mieszkam w Gorzowie Wlkp. a wiec tez setki km od Siedlec. Pozostaje mi jedynie kontakt telefoniczny. Gdybym była na miejscu to podjechałabym do lecznicy, porozmawiała, zobaczyła szczeniaki.
  10. A gdzie te szczeniaki są? Też w tej lecznicy w Siedlcach?
  11. Zapytałam w lecznicy jak wygląda procedura adopcyjna, czy można tak sobie przyjechac i zaadoptować psiaka. Powiedziano mi, ze trzeba mieć zgodę UM/wydział Komunalnego. Zadzwoniłam do UM ale nie było dzisiaj osoby od tego tematu, będzie jutro. Wzięłam bezpośredni nr telefonu do tej osoby i zadzwonię jutro i wypytam. Pani z UM powiedziała mi, ze generalnie oni szczeniaków nie wywożą do Ostrowii, tylko dorosłe psy. Czy to prawda czy nie to nie jestem w stanie sprawdzić. Pan z lecznicy nic takiego nie powiedział, ze szczeniaki nie będą wywiezione do Ostrowii a zapytałam go o częstotliwość wywózek. Gdyby szczeniaki nie były wywożone to by przecież to powiedział a on nie zaprzeczył temu.
  12. Czy parwo może zagrozić innym zwierzętom? U brata jest dorosła sunia, kot , królik i rybki (no ale rybkom to raczej nie zagrozi).
  13. Dzwoniłam do tego gabinetu gdzie są szczeniaki. Są one w tej chwili leczone, podejrzenie parwo. Aby je zabrać trzeba mieć zgodę Urzędu Miasta, Wydział Gospodarki Komunalnej.
  14. Ewu, dzwoniłaś tam i potwierdzałaś? Jak w ogóle do takiego tematu podejść? Można tam jechać i je po prostu zabrać?
  15. Psiakami zaopiekowałaby się moja bratowa z bratem, którzy mieszkają koło Siedlec. Bratowa nie pracuje obecnie więc opieka byłaby cały czas.
  16. W miejscowości położonej ok. 11km od Siedlec.
  17. Dla maluchów miałabym DT (ale dom tymczasowy bez doswiadczenia, który wczesniej DT nie był ale myslę, że sobie poradzi). Byłby to DT za karmę i weta. Trzeba też by było psiaki ogłaszać i szukać im domu. Tylko, czy one nadal są w przechowalni w Siedlcach? Zobaczymy co Wanda ustali.
  18. Wpłynęła deklaracja stała od Meli Jakimiuk, bardzo dziękujemy :).
  19. Elisabeto, bardzo dziękuję, że zostaniesz z Felusiem :).
  20. Dzwoniłam do Wandy Szostek. Nie wiadomo czy maluchy nie są już w schronie :( , ma się tego dowiedzieć.
  21. ewu, podeślij mi linka ze szczeniakami na [email protected] Jeden pomysł mi przyszedł do głowy ale nic nie obiecuję bo nie wiem czy wypali.
  22. Facet musi być trochę umięśniony, taki suchelec to nie facet :). Wpłynęły stałe deklaracje od czarna kafka, Poker, magenka1, markofix1, Agnieszka103, ewa gonzales, dorota1. Feluś bardzo dziękuje. Kochani, czy ktoś mógłby zrobić jakiś bazarek dla Felusia? Z finansami robi się nam krucho a domku jak nie widać tak nie widać.
  23. Zamojskie psiaki mają branie :)
  24. Wpłynęła stała deklaracja od Marycha35. Feluś pięknie dziękuje :)
×
×
  • Create New...