Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Dla takich zdjęć warto robić to co się robi :)
  2. Gabi, nie zgodzę się, że to czy dom blisko czy daleko to sprawa drugorzędna. W przypadku nieudanej adopcji w kraju sama wsiądę w auto i pojadę po psa. Ale do Szwecji nie pojadę niestety. Co będzie jak trzeba będzie psa odbierać ze Szwecji natychmiast? Bo np.ugryzie dziecko albo zrobi inną krzywdę? Nie znamy przecież dobrze Axela ale wiemy ze jest bardzo energiczny i krzywdę małemu dziecku może zrobić niechcący. I żeby było jasne, ja nie mam nic do Ewelci. Wprost przeciwnie, wzbudza moją sympatię i to bardzo. Ale jak napisała Havanka, ostudźmy emocje. Dopiero ruszamy z ogłoszeniami. I żeby nie było-absolutnie nie skreślamy Ewelci ale checmy poznać też inne propozycje. I też jestem zodiakalnym lwem :)
  3. Gabi, ale z drugiej strony znamy też historię Zulki czy Cypisa. Też miało być pięknie. A po Zulkę musiałaś sama jechać bo nagle okazało się, że Pani ma ważniejsze sprawy niż pies.
  4. Hihihihi ,dobre . Ty to anecik potrafisz mnie rozśmieszyć :). Biedaczyna nigdzie się nie mieści :)
  5. Czy nie uważacie że Alex jest za energiczny do takich małych dzieci? Przecież Murka pisała, że dorosłego może przewrócić. Czy ktoś na Dogo zobowiąże się pojechać do Szwecji po psa w przypadku kłopotów? Bo umowa umową a życie swoje. Mam pójść do sądu jeśli ktoś nie będzie egzekwował warunków umowy?
  6. Ja osobiście nie jestem za adopcją zagraniczną, więcej napiszę wieczorem bo teraz jestem w pracy.
  7. LILU, czy możemy prosić o kontakt z rodzinką Felusia i wieści o chłopaku? I jakieś foteczki by nas uszczęśliwiły :)
  8. Zdjęcia będą te sprzed i po SPA. Jak mu nowe futerko odrośnie, to będzie piękne i błyszczące. Już teraz się błyszczy cudnie.
  9. Wysłane, bardzo dziękuję :)
  10. Havanko, zrób też pakiecik dla Strusia ale też bez olx. Ja mu zrobię i wyróżnię. Podaj mój nr tel w ogłoszeniach Strusia.
  11. Jak najbardziej OK. Ja jeszcze ze swojej strony zawsze dodaje zapis o wizycie przedadopcyjnej i podpisaniu umowy, żeby wykluczyc z rozmów te osoby , które nie zgadzają się na takową wizytę. Oczywiście zdarzają się i tacy co nie doczytają do końca a potem zdziwieni jak się mówi o wizycie. I piszę też, że nie wydajemy psów do budy ani kojca. No ale to też można powiedzieć w rozmowie i zawrzeć w umowie ale ja zawsze wolę aby bylo jasne.
  12. hehehe- tata Struś z dziećmi :) Faktycznie większość zdjęć rozmazana. Spróbuj anecik coś z mężem wykombinować, może jeszcze da się kilka fotek strzelić :)
  13. Bardzo dziękuję :). Chciałam wysłać nr konta ale Twoja skrzyneczka pełna:(
  14. Powyżej ostatnio odnotowane wpłaty dla Strusia. Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie dla Strusinka :).
  15. Konto Axelka powiększyło się o wpłatę stałej deklaracji za XI-20zł od Livka. Axelek pięknie dziękuje :).
  16. Informuję, że na koncie EMI pojawiła się kwota 177zł z transportowego, blaszanego bazarku. Havanko, bardzo Ci dziękuję za zorganizowanie bazarku i uwzględnienie w nim Emi oraz wszystkim osobom, które pomogły dojechać psiakom do celu :).
×
×
  • Create New...