Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. A co to za maluszek na przedostatnim zdjęciu?
  2. hehehe Domek jednorodzinny, 27a ogrodu, w domu 13-letni piesek labrador. Piesek do domu do przytulania oczywiście. Państwo oczywiście zgadzają się na PA. Rozmawiałam z Panem (Pani stała obok i też słuchała), Pan wyjeźdża w poniedziałek w Alpy na narty ale żona w razie czego jest w domu, mam dokładny adres i nr telefonów (stacjonarny i komórkowy). Dlaczego Pani nie jedzie w Alpy nie spytałam :). Ale też w razie czego proszę o pomoc w transporcie, przynajmniej do Wrocławia. Pomyślałam że może by Emi i Strusia na jednym ogniu upiec, tzn. jednym transportem ich przewieźć o ile wizyta PA wypadnie dobrze :).
  3. Miałam telefon w sprawie Strusia. Szukamy osoby do wizyty w Bystrzycy Górnej, dolnośląskie.
  4. Zobacz kochana na FB czy nie będzie jakiegoś transportu. a nóż widelec coś się trafi.
  5. Anetko, bardzo dziękuję Ci za wizytę PA:). Odnośnie transportu to kiedy ja z Panią rozmawiałam pierwszy raz i kiedy Pani zapytała czy jest możliwość abyśmy przywieźli psa to odpowiedziałam, że nie dowozimy. Potem Pani zadzwoniła do LILU porozmawiać jeszcze o EMI i z tego co potem mi Pani powiedziała podczas drugiej rozmowy z nią, to podobno LILU obiecała pomoc w zorganizowaniu transportu. Może ktoś ma jakiś pomysł z transportem? Może Lilu też będzie miała jakiś pomysł.
  6. Mureczko, zrób proszę jeszcze parę fotek Dolarkowi i jeśli można to nagraj nam filmik jak chodzi z obrożą na szyi . Bardzo chcielibyśmy to zobaczyc, no i ludzie na FB pytają :). Są może jakieś kolejne małe postępy? Przepraszam, że zawracam Ci głowę ale ciekawość mnie zżera .....
  7. Sliczny Nikuś. Widać, że lubi wylegiwać się w mięciutkich kocykach i kołderkach. No ale przecież w takich warunkach powinno przebywać takie maleństwo :).
  8. Anetko, zdjęcia cuuuuuuuuuudne. Pooglądam sobie je do woli jak wrócę z pracy i podmienię w ogłoszeniach :). Kochane Strusiątko, jakie szczęśliwe !
  9. Wpłynęła stała deklaracja za styczeń od Dulska-20zł. Donek vel Dolarek ślicznie dziękuje :).
  10. Wpłynęła stała deklaracja za styczeń od Dulska -20zł. Bardzo ślicznie dziękuję :).
  11. Mopka pozdrawia wszystkie Ciocie :). Info z DS: "Mopeczka zupełnie bez zmian, jakby się dla niej czas zatrzymał, nadal radosna i zdrowa ,biega jak szalona gdy tylko poczuje ,że nie ma smyczy. Apetyt także bez zmian . Mopeczka miała zapiętą bardzo ładną spinkę i chciałam aby zdjęcie było fajne ale zdjęła i nie dala ponownie założyć :), nadal jest taka charakterna. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym roku 2017".
  12. Anecik, zdecyduj proszę kiedy można zacząć ogłaszać niunię. Czy ona nadaje się juz do adopcji?
  13. Murko, dziekuję za wiadomości. Tak się cieszę, że są coraz bardziej optymistyczne :). Uważam, że to świetny pomysł ulokować go razem z sunią, będzie miał towarzystwo, no i będzie się uczył pozytywnych zachowań. Dziękuję za rozliczenie. Wynika z niego, że na razie nie muszę nic przelewać :)
  14. Wpłynęły stałe deklaracje za styczeń od markofix1-10zł i certusowa-30zł. Bardzo dziekuję :).
×
×
  • Create New...