Jump to content
Dogomania

kiyoshi

Members
  • Posts

    23497
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    42

Everything posted by kiyoshi

  1. Straszne smutno czytać takie złe wieści o stanie zdrowia tej kochanej suni! Całe szczęście, że w schronisku jest fundacja i takie biedactwa jak Darma mają szanse na lepsze życie, bez DT ta biedna sunia odchodziłaby na naszych oczach powoli i w mękach. Na pewno duża też w tym zasługa Agaty, że sunia została na czas otoczona opieką. Widziałam Darmę tylko raz i cały czas mam ją w sercu...to wspaniała sunia, będe wspierać finansowo jej tymczasowanie (zaraz coś przeleje) I tez popieram, że była to jak najbardziej trafna decyzja!!!! :)
  2. [quote name='ania91sc']Tym razem dostałam pytanie o Azę od pewnej Pani ale po angielsku :D : "do you still have this puppy for sale ?" po odpisaniu dostałam następującą odpowiedź: "Thanks for your mail,well i am glad to receive your prompt reply, I will want you to kindly send me more pictures of the Dog, is the dog raised indoor or outdoor? i will also like know if the vaccine is up to date and does the pet comes with papers? I wait for your reply, Best Regards." :D :D :D[/QUOTE] To jakiś spam albo nie wiadomo co..całkiem niedawno miałam identyczną korespondencję i też Pani chciała zaadoptować psa do texasu dla swoich córek.... odpisałam jej, że pies nie wytrzyma podróży i żeby poszukała psa w schronisku w US and A:D dziwna sprawa
  3. wet schroniskowy...znowu powtarza się watek ciągnięty w nieskończoność! przypomnę poraz setny sprawe Giny, którą rano ogladał wet i stwierdził, że nic jej nie jest...a co się stało dalej (kilka godzin później!!!) to już pamiętacie! pies jest powaznie chory, potrzebuje profesjonalnej diagnozy, wiele osób wpłaciło pieniądze właśnie na TEN CEL! w tym ja- \ dlatego nic już z tego nie rozumiem... Oczywiście życzę Fenowi jak najlepiej w nowym domu i mam nadzieje, że Pani podoła obowiązkom jakie na siebie wzięłą (nie wątpie że to wspaniały dom- skoro dwa pozostałe psiaki tak długo zyją:))
  4. jak to- pies w takim stanie zostanie oddany do schroniska?? przez fundacje??? nie rozumiem!!!!!
  5. koniecznie przydałby się DT....tylko gdzie go szukać??
  6. Biedna Darma...aż brak słów żeby opisać w jakim świecie żyjemy\:( :( cieszy mnie tylko że jest bezpieczna w DT
  7. zaglądam do Was znowu. Na pewno trudno jest opiekować się tak dużą liczbą psiaków z takimi problemami (zdrowotnymi itp) postaram się pomóc też w ogłaszaniu psiaków, mam nadzieje w weekend... pozdrawiam Rockiego i czekam na nowe wieści od niego
  8. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,64630,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosJUI2bCVCMXNraWUsLCxwMC5odG1s.html[/url] [url]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/wielorasowy/ares-madry-lagodny-gasnie-w-schronisku-l35339.html?me=1[/url] [url]http://www.katowice.neeon.pl/342184-ares-madry-lagodny-gasnie-w-schronisku.html[/url] [B]MACIASZKU[/B] mam wielką prośbę. Czy dałoby się podmienić zdjęcie Aresa na stronie schroniska na to? (pewnie niektórzy nie uznają tego zdjęcia za dobry wybór, gdyż zaburza proporcje, ale jednak myślę, że warto spróbować) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-MEgW8DLFP_c/UJbvrhV_VVI/AAAAAAACWhc/2zlV6AnJudc/s505/102_1419.JPG[/img]
  9. jesteś wielka ewes:)
  10. wiadomo już coś jak się czuje Darma?
  11. Na pewno nowe ogłoszenia w internecie bardzo pomogłyby Najli! to piękna sunia, ale bez wypromowania jej będzie czekać i czekać.... Może opiekunka mogłaby trochę powrzucać ogłoszeń?
  12. Dziękuje za zaproszenie na wątek...nie wiedziałam, że w Łodzi macie taką cudowną ekipę:) dobrze że okoliczne psiaki mają takie anioły jak Wy. Historia Rockiego bardzo mnie wzruszyła. Mam sunię która została odebrana z bardzo podobnych warunków, też zamknięta w klatce ok. 4 miesiące, teraz leży przy mnie i jest najwierniejszą, najcudowniejszą istotą jaką znam!! Dobrze, że Roki jest już bezpieczny w hoteliku, zaraz prześlę skromną, ale zawsze, kwotę na pomoc dla niego.
  13. kolejne ogłoszenia dla Aresika [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/ARES-wierny,-madry-oddany-CIERPI-W-SCHRONISKU-id53686.html[/URL] [URL]http://katowice.olx.pl/ares-maly-kundelek-nie-radzi-sobie-w-schronisku-adoptuj-iid-457796376[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/3/1/34/28986.html[/URL] kolejne dorobię wieczorem. [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/53758[/url] [url]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/47059/ares--madry_-oddany-pies-nie-przetrwa-w-schronisku/[/url] [url]www.adopcje.org[/url] -czeka na akceptacje [url]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja26844_ares-madry-oddany-pies-blaga-o-dom-przed-zima.html[/url] treść i zdjęcia do Dziennika Zachodniego wysłane:) trzymajcie kciuki w weekend:) dzięki soboz za pomoc:)
  14. Darmusia to taka cudowna sunia! chwyta za serce....mam nadzieje, że bedzie zdrowa, to najważniejsze
  15. zaglądam do biednego Murzynka...byłoby cudownie gdyby dało się naprawić jego łapkę
  16. zaglądam do naszego biedaka:( wesprą 'złotóweczką' DT na pewno, żeby tylko się znalazł....
  17. Bardzo dziękuje w imieniu Aresika za te ogłoszenia!!! jutro postaram się dorobić kolejne, wkońcu musi się udać:) zaraz tez wyślę maila w sprawie ogłoszenia do DZ:) Aresiku- w tej pieknej Mikołajkowej pelerynce musisz znaleśc domek:) [QUOTE=The best dog <33;19995524]Ares :razz: [URL]http://www.katowiczak.pl/ogloszenie_katowice/37387/ares_wyjatkowy_pies_wciaz_czeka_na_dom_w_schronisku_[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,64496,Lw==.html[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/251918[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-380675.html[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/ares-wyjatkowy-pies-czeka-na-dom-w-21436405.html[/URL] [URL]http://www.wroclawiak.pl/196036_ares_wyjatkowy_pies_czeka_na_dom_w_schro.html[/URL] [URL]http://www.oswiecimiak.pl/index.php?nr=25835&src=aktywacja[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=151258[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php?nr=368431&src=aktywacja[/URL] [URL]http://katowice.lento.pl/ares-wyjatkowy-pies-wciaz-czeka-na-dom-w,672286.html[/URL][/QUOTE]
  18. zdjęcia Aresika w czerwonym kubraczku wspaniałe:) napisałam dla Aresa nowy tekst do ogłoszeń, gdyby ktoś miał chwile, błagam, pomóżcie go ogłaszać- można śmiało też na inne województwa- małopolskie, dolnośląskie. Ogłaszam go jak tylko znajde chwile, ale ostatnio cięzko o czas, a ogłoszeń nigdy za wiele Oto nowy tekst:) warto też wykorzystać nowe zdjęcia- wczoraj wrzuciałam Aresa na [B]tablica.pl, gumtree.katowice, adsy i moruska (na śląskie)[/B] Ares jest średniej wielkości (46 cm, 12 kg), czarnym kundelkiem, który już od ponad roku wypatruje swojego domu zza krat. W październiku 2011 roku trafił on do Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt jako znajda z ulicy, piesek bez przeszłości. Szybko zyskał sympatię wolontariuszy jako jeden z najbardziej sympatycznych, zapatrzonych w człowieka i radosnych piesków. Byliśmy pewni, że dobrzy ludzie szybko wypatrzą tego kochanego pieska i podarują mu nowy dom. Jednak nad Aresikiem jakby zawisło jakieś fatum. Najpierw jego ukochana opiekunka-wolontariuszka odeszła, potem Aresik został adoptowany i oddany po dwóch dniach jak zabawka, która nie spełniła oczekiwań. Nie dano mu nawet szansy zaaklimatyzowania się, odbudowania zaufania do ludzi i pozbycia się traumy schroniska. Powrót był dla niego wyjątkowo bolesny! Po tylu miesiącach wyczekiwania ktoś dał mu nadzieję na lepsze jutro, po to by po chwili wszystko zabrać. Ares zaczął mocno chudnąć, jego sierść zrobiła się matowa i mocno przerzedzona, piesek często popada w skrajności- albo siedzi osowiały, ale przejawia nadmierną pobudliwość. Coś złego dzieje się w jego główce…zbyt długi czas z dala od człowieka, w zamknięciu to dla tego wrażliwego pieska prawdziwe piekło. Jego serce już nie wytrzymuje, ciało się poddaje. Przed Aresem kolejna smutna, samotna i mroźna zima w boksie. Ares ma około 4-5 lat. Jest niezwykle pojętnym psem- potrafi pięknie wykonywać komendy takie jak siad, łapa, waruj. Bardzo grzecznie chodzi na smyczy, równo trzymając się nogi. Na wybiegu zawsze wraca na zawołanie. W stosunku do innych psów jest oazą spokoju. Bez problemu daje się czesać, podnosić łapy, zabierać jedzenie czy zabawki. Ponad wszystko uwielbia czas spędzany z ludźmi, jest wpatrzony w człowieka jak w obrazek! Bardzo lubi spacery, wspólne chwile spędzane na głaskaniu i mizianiu albo po prostu czas, gdy ktoś jest przy nim. Po każdym spacerze z wolontariuszem robi co może, by nie wrócić już do boksu, by zakończyć wreszcie swój koszmar. Wszystko czego potrzeba Aresowi, to osoba o otwartym sercu i dużej wrażliwości, która zrozumie, że ten piesek jest potwornie spragniony miłości i akceptacji. Osoba, która wreszcie odmieni jego życie w zamian zyskując wiernego i oddanego przyjaciela na zawsze! Jeśli uważasz, że Ares może być pieskiem, którego szukasz- daj mu szansę, zadzwoń, odwiedź go w schronisku… Tel 605886434 Nadal czekam również na informacje odnośnie ogłoszeń w gazecie...
  19. to miejmy nadzieje, że w czwratek już coś się wyjaśni:)
  20. [quote name='soboz4'] w przyszłym tygodniu ma iść Karina od kotów załatwiać Dziennik Zachodni[/QUOTE] czy są już jakieś postępy w sprawie gazety??? bo Aresik nadal czeka....
  21. witaj Murzynku:) widać jaki szczęsliwy jest w swoim DT
  22. zaglądam do maluszka, w miarę możliwości też chętnie pomogę w ogłaszaniu go..taki młody piesek powinien szybko znaleść dom:) dobrze, że już nie błaka się po ulicy...
  23. Ares był dzisiaj bardzo grzeczny na spacerku...muszę go pochwalić- wykonywał wszystkie komendy, chodził ładnie przy nodze. Wydaje mi się, że chyba w czwartek miał jakiś wyjątkowo zły dzień... Dziękuje aeriel za odnowienie tego ogłoszenia Aresa:) :) i też mam nadzieje, że w dzień otwarty poznacie się na zywo:)
  24. może lepiej na morusku wyróżnić Delme??
  25. Zrobiłam nowe ogłoszenia dla Aresa. Niestety teraz mam internet tylko 'dorywczo' dlatego powoli to wszystko idzie:( na tablicy i morusku jest wyróżniony Mam wielką prośbę do Aeriel, czy mogłabyś ogłosić Aresa w tej bezpłatnej gazecie, nie pamiętam jak to się nazywało, ale wiem, że z tamtąd dzwoniła do mnie Pani po Kame (ta która potem się rozmyśliła, ale jednak ktoś to czyta) W kwestii DT...trzeba to na pewno rozważyć...zobaczymy jak Ares będzie zachowywał sie jutro.
×
×
  • Create New...